2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar, transfer sonrası test gününü bekleyenlere sabırlar diliyorum, iki aşılama geçirdiğim için beklemek ne zor bilirim.
benim opu çarşamba günü olacak! heyecanla bekliyorum bakalım.
burada dertleşip birbirimize destek oluyoruz.
çok üzülen arkadaşlar, inanın bu süreçten geçen hepimiz ama hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz, yalnız değiliz, bunu bilelim, bu durum tek bizim başımıza gelmiyor, milyonlarca çift tüp bebek tedavisini yaptırıyor, yalnız olmadığımızı bilirsek daha az üzülürüz. kendimizi suçlamayalım, bu bizim elimizde değil.

bigisayardan oyunlar oyna arkadaşlarınla whatsapp tan falan sohbet et kitap oku sanki ben bunları yapıyorum o ayrı :)

Dune kadar.her tarafimda agri vardı bugün biraz rahatım.transferin 6. Günü bugün.ama adet olacakmış gibide bir durum var.off beklemek çok zormus

bak 6gun geçmiş bil çok şükür:) kanaviçe oyalayıcı bazn de sinir bozucu yapamayınca

Evet kaçıncı gün transferi siniz neler yapıyorsunuz ağrı acı hiç bir şey yok bende
Amin canim bende persembeyi beklicem sanirim cumayi bekleyemicem duramiyorum artik uyku uyuyamiyorum dusunmekten
bekledik bekledik...biraz daha bekleriz. sabreden derviş muradına ermişşş

Canım sagolasın....
Cok üzüldüm ama yapacak birşeyim yok duadan başka.
Sanki 2 defa olmadı ya artık olmazmış gibi düşünüyor insan...

Evet canım bu gündü :) oldu bitti eşim izne çıktı bütün işleri ona yıktım elimde kumanda tv izliyorum :) :) karnım acıyor

ohh ne güzel keyfini çıkar canım hadi senin de güzel,sonuçlarını alalım bir sueu sağlıklı embriyon olsun

C A N O kız ben opu günü akşama kadar ayıkamamıştım full uyudum. hatta ertesi gün sabaha kadar anestezinin etkisiydi sanırım hatta annem bana yardımcı olmak için yanıma gelmişti.eşime uyuyo sürekli bende yatıp uyucam demiş anacıgımla karsılıklı birer kanepede uyuduk oyle

bazılarının anesteziden çıkması,bayağı zor oluyor sende onlardansın o zaman

Zeynom bırakma öyle kendini söylenecek söz kalmıyo bu durumda ama yapabileceğin en güzel şey kendini olabildiğince çabuk toparlayıp 3. ye odaklanman 16. denemede yavrusunu kucagına alan oldugunu duymuştum.. sakın öyle olmaz artık filan düşünme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…