2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

srlamlar hanımlar bu gün,nasılsınız bakalım
merhaba arkadaslar benimde transferimin 7. günü transfer gununude sayarsam 8. gün sabah kalktigimda hic bisi yoktu ama öglen az bi kahverengi akintim olmus hemsiremi aradim jelden kaynaklanio dedi ama ilk tup denemede bole bisi olmadi sizce yerlesme kanamasimi bu

canım benim duygusal olarak kendini çok yoruyorsun ilgi alaka hat safhada bekliyoruz ama bitanem bu kdr çok yorma kendini peki başka kliniğe gitmeyi denedin mi belki daha iyi biyer vardır emin ol türkiyede de öyle işleri bittikten sonra ilgisiz davranan çok yer duydum yalnız hissediyorsun kendini anladığım kadarıyla ama biz varız tamam yalnız değilsin Allah bebişine can vereceği zamanı tayin ettiği için biz naparsak yapalım boş biliyo musun inşallah bu sefer çok mutlu olucaksın sana değer vermeyenden uzak dur yeter hiç üzme kendini inan değmiyor ayrıca ne uzunu istediğin kadar paylaş yaz ama şunu bil yalnız deilsin güzel hayaller kurmaya çalış bebişin ve sen gerisi yalan gerisi hikaye kuzum

hayır sakın binme canım çok dikkat et asla yorma kendini bir şekilde ya da bineceksen bile rica et otur bak tamam yormak yok kendini şu 13. haftaya kadar çok temkinli davran derim eşin seni alamaz mı uymuyor mu saatleriniz

Amin
Teşekkür ederim canımm... Kesinlikle bozmamalısın zaten.. Herşey güzel olacak.. Buna inanınca herşey gerçekten de güzel oluyor..
inşallah

bir bilgim yok inşallah da yerleşme,kanamasıdır

ewet cnm yaa farkindayim kendime cok yukleniyorum yalnizlik hersey ust uste geliyo a, ma biliyomusun gercekten icim rahat cunku ben elimden gelenin kat be kat fazlasini yaptim yapiyorumda bundan sonrasi Allahimin takdiri...gercekten sizlerin varligi cok mutlu ediyo biliyorumki beni cani gonulden anliyosunuz...kader de varsa eger guzel seyler elbet gelirr bulur beni toparlanayim en iyisi biraz once yuruyus yaptim gercekten cook iyi geldi beni mutlu eden seylere biraz daha yukleneyimm...umarim burda hep beraber doger arkadaslarimla mutlu haberi paylasmayi nasip eder rabbimm..beni hic yalniz birakmadigin icinde cook tesekkur ederim cnmm insaallah sende bu gunleri atlatir dahada mutlu olursun bebisinle

canimm arkadasimm gercekten haklisin elde degil ama senin yazdiklarin icimi rahatlatti...hep destek verdin allah razi olsun senden insaallah eger hamile olursam bu sizin verdiginiz morel ve destek sayesinde olcak cunku bu aralar hic guclu degilimm...daha yolun basi 3.gunum cikmadik candan umut kesilmez bende rabbimden umudumu kesmiyorum insaallah guzel haberleri sizinle paylasmak nasip olur butun arkadaslarimizla beraber hamilelerin duasi kabul olur bizden hiic dualarinizi eksik etmeyin...♥♥

Boşver üzülme şeker seninle aynı gündü transferimiz en azından persembeyi bekleyelim kandan verelim.Allah emeklerimizi boşa cikarmasin
Amin canim bende persembeyi beklicem sanirim cumayi bekleyemicem duramiyorum artik uyku uyuyamiyorum dusunmekten

düşünmemeye çalış canım vakit geçirmek için başka şeylerle uğraş
Ya adanadayim oldugumuz yer dagin basi insanlari sikintili disarda hic bisey yok bimden baska disari ciksam az unutucam ama hep evdeyim bitane arkadasim var onunda bebegi var ve rahatsiz etmek istemiyorum o yuzdende boyle taktim suan canim ondan baska busey yok dusunecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…