2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Maalesef 2. Deneme ve negatif:KK43:
biliyorum insan çok üzülüyor tatlım.benimde 8 haftalık bi düşüğüm ve 2 negatif tüpüm var.herbirindede ne kadar üzüldüğümü tahmin edersin.bu 3.tüptü ve hamileyim bak.allah tamamınada erdirir inşallah.herşeyin bir sebebi bir zamanı var tatlım.rabbim hayırlısını nasip etmiş belliki.biraz dinlen, vücudun kendine gelsin.sonra hemen 3.ye başla.sakın yılma canım.herbiri bizim sınavımız ve inşallah bu senin son negatifindir.

Kizlar Merhaba bugün yoğun bir kanama ile gittim Dr çok korktum ama şükür kese var ve duruyor ama hafif kanama var rahim duvarında bunlar olabilir biliyorsun değil mi dedi suan korkma hersey yolunda progesteron kele takviye iğne de verdi estoferm iki katına çıkardı cumartesi tekrar kontrol var allahım bu yolda hepimizin yüzüne baksın kucaklarimizi boş bırakmasın yüce Rabbim allahım sana sığındık derdimizin dermanı sende dualarımızı kabul eyle amin

amin canım çok geçmiş olsun dikkat edicez yapıcak bişey yok Mevlam nelere kadir inşallah bugünler de geçicek herşey düzelecek herşey yoluna girecek ayağının altına minder al uzan bol bol dinlen tamam

Kizlar ya idrarda cikarmi test yaps ben cok merak ediyorum 1 hafta oldu catlicam ya yapayim mi

Kızlar merhaba eve geldim opu oldum bugün.. Kasıklarimda belimde ağrı bar biraz yatıyorum.. Yarın arayacak embriyolog .. :) hepinizi seviyorummmmm dualarınızi eksik etmeyin.. Rabbim hepimizi evlatlarımıza kavuştursun :)

hayirli olsun insaallah herseyyy cook iyi yolunda gider cnmm bize dualarin icinde coooktesekkur ederim amiiiiinnnnn

hazirancim nasilsin tatlim nasil gidiyoo umarim hersey yolundadir

canım benim iyiyim sen nasılsın cuma günü söylemiş miydim sana keseyi görmeye gittim minnak büyüyo ama çok nazlanıyor valla bulantılarla başa çıkmaya çalışıyorum kusmalar da eklendi öğüre öğüre hem de sabahlarım tam bir kabus ama olsun diyorum işte böyle bebişim nazlı nazlı geliyor sorucam ama bunları ona gıdılarından anne noluurrrr yeter diye yalvarana kadar gıdıklıcam inşallah:KK69:

Kızlar merhaba eve geldim opu oldum bugün.. Kasıklarimda belimde ağrı bar biraz yatıyorum.. Yarın arayacak embriyolog .. :) hepinizi seviyorummmmm dualarınızi eksik etmeyin.. Rabbim hepimizi evlatlarımıza kavuştursun :)

hayırlı olsun canım inşallah herşey yolunda gider daha güzel haberlerini bekliyoruz dinlen canım biraz geçer ağrıların

canım benim iyiyim sen nasılsın cuma günü söylemiş miydim sana keseyi görmeye gittim minnak büyüyo ama çok nazlanıyor valla bulantılarla başa çıkmaya çalışıyorum kusmalar da eklendi öğüre öğüre hem de sabahlarım tam bir kabus ama olsun diyorum işte böyle bebişim nazlı nazlı geliyor sorucam ama bunları ona gıdılarından anne noluurrrr yeter diye yalvarana kadar gıdıklıcam inşallah:KK69:

iyii cnmm yaa cook amaa cook sevindim hep aklimdasin inan ama bir kac gundur dogru duzgun girip yazamiyorum basim agriyo oda mideme vuruyo umarim ilerlemezde ilac icmek zorunda kalmam...yaaa aynennn simdi sabret ozaman geldiginde gidiklaya gidiklaya acisini cikartirsin:-) yaa haziran bende hic bi belirti yok ne kadar korkmamaya calissamda kendimi tutamiyorum gerci daha bugun 3.gun ama ne bileyim bircok negativ alinca insan bi turlu adapte olamiyo yaaaaa

X