2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Slm kizlar bayadir yazamadim cok midem bulaniniyor dr ilac verdi onuda kulanmak istemiyirum ama yarim yarim yutuyorum mahvoluyorum ama okudum benim bebisker ikiz ikisininde kalp atisinu gorduk cok sukur bu form bana sansli geldi ins sizlerede gelir 8. Hafdadayiz
İnşallah ve kocaman tebrikler canım. Darısı başımıza

Canım doktoruna sor ve ilacını al bence. Böyle acı çekme. Zaten bebeğine zarar verecek bir ilaç kulanmana izin vermez doktorun merak etme. Çok geçmiş olsun cnmm...

cok sagol cnm benim cok ilerlerse alirim umarim ilerlemez ya doktoruma sordum bi sakinca yok dedi ama korkuyorumm..bide cnmm transferim olali 3.gun oldu hic bir belirti yok morelim onada bozuk ne bilim digerlerinde belirti vardi ama negativ oldu

Kızlar günaydın Allah bütün dualarınızı kabul etsin!!! Ben güne bulantı ve kusarak başladım midem çok zorlanıyo ve korkuyorum kusarken öğüre öğüre resmen canım çok acıyor sabahın 5'inde bulantıyla kalkıyorum Allah hamileliği böyle geçenlere yardım etsin... hepiniz güne mutlu umutlu başlayın Rabbim bebiş isteyenler herkesin yanında olsun
benim bulantısız son 1-2 haftam kaldı o zaman :) kıymetini bileyim bari.canım inşallah 3. ayınla biter bulantıların.yoksa 9 ay cok fena :KK43: ne zamandır başladı bulantıların canım.

Off oglen yemek arasina cikmadan bi wc ye gittim ic camasirimda pembe bir akinti.her ne kadar okusam ve normal oldugunu gorsemde o dakika bayilcam zannettim.apar topar bir kadin dogumcuya gittim.sansima iyi bi doktor cikti.keseler normal dedi.birinde kalp atisi gordu.o 5h6g gorunuyor.digeri sadece 5 h gorunuyor kalp atisi duyamadi normal dedi ama icim endiseli. Zamani benim gibi olan varsa bi yardimci olsaniz

Ben iciyorum canim hemen 10 bardak iciyorum en az cokta sik ciktim bugun bide koyu baya meraklandim bende

ona ragmen öyleyse bebişler geliyordur belki cnm yaa bende kendimi dinliyorum sürekli işyerindeyim ama sizi takip ediyorum burdan aklımdan çıkmıyor bi an olsun.. Kasık ağrım var dokununca da hafif gögüslerim ağrıyo kendimi mi kandırıyorum yoksa bebişlerim benimle mi öğrenmek istiyorum artık. Allah sabır versin hepimize Zor süreçler bunlar. En çok sabra ihitiyacımız var..

benim bulantısız son 1-2 haftam kaldı o zaman :) kıymetini bileyim bari.canım inşallah 3. ayınla biter bulantıların.yoksa 9 ay cok fena :KK43: ne zamandır başladı bulantıların canım.

aman canım senin adına çok sevindim çünkü gerçekten çok zor 6.hafta başladı canım bulantı yani çok erken olsun yeter ki benimle olsun da diyosun bir yandan da çok zor geliyor halsizlik yapıyor hiçbişeyden tat almıyosun Allah bulantı çeken herkesin yardımcısı olsun inşallah 9 ay öyle bi sıkıntı yaşamam yani Allah korusun düşünemiyorum bile:cry:

ona ragmen öyleyse bebişler geliyordur belki cnm yaa bende kendimi dinliyorum sürekli işyerindeyim ama sizi takip ediyorum burdan aklımdan çıkmıyor bi an olsun.. Kasık ağrım var dokununca da hafif gögüslerim ağrıyo kendimi mi kandırıyorum yoksa bebişlerim benimle mi öğrenmek istiyorum artık. Allah sabır versin hepimize Zor süreçler bunlar. En çok sabra ihitiyacımız var..
Canim amin insallah ya ben dinlemiyorum cunku zaman gecmiyor cuma gunu testim ilk 4 gun cok agrim oldu simdi boyle ara ara sokuluyor biseyler igne gibi gaz doluyum goguslerim zaten tasti dokunamiyorum tas gibiler insallah iyidir hersey insallah benimledir bebeklerim Rabbim cumlemize yardim etsin

Off oglen yemek arasina cikmadan bi wc ye gittim ic camasirimda pembe bir akinti.her ne kadar okusam ve normal oldugunu gorsemde o dakika bayilcam zannettim.apar topar bir kadin dogumcuya gittim.sansima iyi bi doktor cikti.keseler normal dedi.birinde kalp atisi gordu.o 5h6g gorunuyor.digeri sadece 5 h gorunuyor kalp atisi duyamadi normal dedi ama icim endiseli. Zamani benim gibi olan varsa bi yardimci olsaniz

canım doktora güven bişey olmayacak tüp bebek annelerinin çoğunun yaşadığı bir durummuş kanama ve lekelenme pembe akıntı rahat ol ben panik yaptım da noldu sadece o an çok üzüldüm gerçi yaşamayan anlamaz ama ne kdr üzülürsek üzülelim birşey olacaksa oluyor önüne geçemiyoruz dimi sen görmüşsün bebişlerini rahat ol o yüzden doktor da önemli bişey yok dediğine göre de herşey yolunda inşallah :KK5:

Kizlar Merhaba bugün yoğun bir kanama ile gittim Dr çok korktum ama şükür kese var ve duruyor ama hafif kanama var rahim duvarında bunlar olabilir biliyorsun değil mi dedi suan korkma hersey yolunda progesteron kele takviye iğne de verdi estoferm iki katına çıkardı cumartesi tekrar kontrol var allahım bu yolda hepimizin yüzüne baksın kucaklarimizi boş bırakmasın yüce Rabbim allahım sana sığındık derdimizin dermanı sende dualarımızı kabul eyle amin

Slm kizlar bayadir yazamadim cok midem bulaniniyor dr ilac verdi onuda kulanmak istemiyirum ama yarim yarim yutuyorum mahvoluyorum ama okudum benim bebisker ikiz ikisininde kalp atisinu gorduk cok sukur bu form bana sansli geldi ins sizlerede gelir 8. Hafdadayiz
bebeklerin ikizmi,çok sevindim...beni hatırladın değilmi.nasılsın?
benimde transferimin 7.günü oldu.ağrılardan,kendimi dinlemekten bıktım valla.ilaçlar ilaçlarrrr....mütiş kasık ağrıları oluyor.batıyor böyle.sanki idrar sıkıntım var ,sistit olmuş gibi.değişik bi ağrı.5 günüm kaldı sonucuma.senin 2 ay bitmiş demek.hadi bayağı olmuş canım,allah tamamına erdirsin.

X