2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

iyii cnmm yaa cook amaa cook sevindim hep aklimdasin inan ama bir kac gundur dogru duzgun girip yazamiyorum basim agriyo oda mideme vuruyo umarim ilerlemezde ilac icmek zorunda kalmam...yaaa aynennn simdi sabret ozaman geldiginde gidiklaya gidiklaya acisini cikartirsin:-) yaa haziran bende hic bi belirti yok ne kadar korkmamaya calissamda kendimi tutamiyorum gerci daha bugun 3.gun ama ne bileyim bircok negativ alinca insan bi turlu adapte olamiyo yaaaaa

kuzum benim de hiçbir belirti olmamıştı 3. gün akşam çok az bi kasık batması olmuştu sonra 4.gün biraz biraz hissetmeye başlamıştım belirti arama yoruyo insanı çünkü sen rahat ol negatif olmayacak Allahın izniyle bak ne dicem bol bol dua oku ben transferin başından sonuna kadar hep okudum yakınlarıma güvendiklerime daha doğrusu söyledim okudular bol bol dua et görüceksin bak hamileyim diye çığlık ata ata haberini vericeksin yeter ki gönlünü ferah tut canımın içi :KK5:

Kızlar merhaba eve geldim opu oldum bugün.. Kasıklarimda belimde ağrı bar biraz yatıyorum.. Yarın arayacak embriyolog .. :) hepinizi seviyorummmmm dualarınızi eksik etmeyin.. Rabbim hepimizi evlatlarımıza kavuştursun :)
Geçmis olsun tatlım inşallah kaliteli embiryolarin olur. Sıra bana geldi yarın benim opum var inşallah sorunsuz geçer:)

merhaba arkadaslar benimde transferimin 7. günü transfer gununude sayarsam 8. gün sabah kalktigimda hic bisi yoktu ama öglen az bi kahverengi akintim olmus hemsiremi aradim jelden kaynaklanio dedi ama ilk tup denemede bole bisi olmadi sizce yerlesme kanamasimi bu

kuzum benim de hiçbir belirti olmamıştı 3. gün akşam çok az bi kasık batma olmuştu sonra 4.gün biraz biraz hissetmeye başlamıştım belirti arama yoruyo insanı çünkü sen rahat ol negatif olmayacak Allahın izniyle bak ne dicem bol bol dua oku ben transferin başından sonuna kadar hep okudum yakınlarıma güvendiklerime daha doğrusu söyledim okudular bol bol dua et görüceksin bak hamileyim diye çığlık ata ata haberini vericeksin yeter ki gönlünü ferah tut canımın içi :KK5:

canimm cokk tesekkurler guzel dileklerin ve dualarin icin hep kendimde ariyorum acaba eksik birseylerden dolayimi olmuyo diye dua mida ediyorum hemde herseferinde aglayarak...amaa dun uzun uzun dusundum dedim benim bu korkularim bu ümitsizligim neden hep boyle diye galiba kendi klingimden kaynakli cunku bana o guveni o ictenligi samimiyeti vermiyolar cnm hele bide yabancilar zaten onlarin umrunda degil bizim ne yasadiklarimiz yaa sizin tedavilerinize bakiyorum bide kendiminkine arada cook farklar var turkiyenin tam ziddi bi tedavi uyguluyolar anladinmi ondan bi turlu guven duyamiyorum...
mesele ilkinde yaptirdim kanamam geldi kan testi yaptilar kanaman devam ederse negativ dediler megersem dis gebeligim olmus ve ben acil ameliyata gittim ya bana bi ozrü birak teselli bile vermediler kendi hatalarindan dolayi yaa cok sorun yasiyorum klinikle ilgili butun sebeb aslinda bu...ilac cok vermiyolar ne bileyim bizde tam tersi idrari bosaltiyolar yatirmiyolar ilgi alaka sifir...bilmiyorum oyuzden inan ne yapacagimi daha neler var neler ancak bukadarini paylasmaya gucum yetti cunku bu deli sorular beni mafedip duruyo..kusura bakma uzun oldu ama napim sen soyle

hayırlı olsun canım tebrik ederim daim olsun kendini artık yormuyorsun :KK36:
Çok dikkatliyim zaten eşimle sarılmıyoruz bile göbişe dikkat edelim derken :) doktorum çalışabileceğimi söyledi yarın işe başlicam sabah eşim götürüyo ama dönüşte otobüse biniyorum doktor sorun olmaz binebilirsin dedi ama bn tırsıyom yaa ne diyosunuz binmeli miyim binmemeli miyim

Canım hayırlı olsun darısı bize artık inşallah bizde bi güzel haberleri alırız :)
Çok dua ediyorum hepimize inşallah hayırlı haberleri burda hep beraber paylaşırız Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın bu işin sıkıntısını ancak yaşayan bilir popom daha şimdiden mosmor ama kuzularıma feda olsun :KK66:

Cikmadi canim ya yaptim ama uzulmedim cunku cok erken yarin 8 yapayim mi uff cok zor yaaa
Beklemek çok zor hepimiz bunu biliyoruz canım ama en sağlıklısı bekleyip sonunda mutlu haberi almak. Ben dayanamadım sana bekle diyemem ama en doğrusu beklemek Rabbim gönlüne genişlik versin göbişine de Bebiş versin❤️❤️❤️❤️

Beklemek çok zor hepimiz bunu biliyoruz canım ama en sağlıklısı bekleyip sonunda mutlu haberi almak. Ben dayanamadım sana bekle diyemem ama en doğrusu beklemek Rabbim gönlüne genişlik versin göbişine de Bebiş versin❤️❤️❤️❤️
Amin canim insallah uzulmedim gercekten cok erken cunku ama olsun kanda ciksin yeter bana Rabbimin izniyle baska bisey istemiyorum

bebeklerin ikizmi,çok sevindim...beni hatırladın değilmi.nasılsın?
benimde transferimin 7.günü oldu.ağrılardan,kendimi dinlemekten bıktım valla.ilaçlar ilaçlarrrr....mütiş kasık ağrıları oluyor.batıyor böyle.sanki idrar sıkıntım var ,sistit olmuş gibi.değişik bi ağrı.5 günüm kaldı sonucuma.senin 2 ay bitmiş demek.hadi bayağı olmuş canım,allah tamamına erdirsin.
Hatirlamazmiyim canim. Bulantilarla ugrasiyorum cok sukur . Senin de az kalmis ins guzel hayirli sonuc alirsin . Bende cok sikisiyordum. Simdide su icmiyorum sudan midem bulaniyor. Hic wc iliskim kalmadi. Kac emriyo transfer edildi

cok sagol cnm benim cok ilerlerse alirim umarim ilerlemez ya doktoruma sordum bi sakinca yok dedi ama korkuyorumm..bide cnmm transferim olali 3.gun oldu hic bir belirti yok morelim onada bozuk ne bilim digerlerinde belirti vardi ama negativ oldu
Ben bu forumda defalarca kez yazdım. İlk belirtim test günümden 2 gün sonra göğüslerimin ağrımasıydı. O zamana kadar ne bel ne kasık ne göğüs ağrısı ne bişi hiç bişi hissetmedim. Hasta olacakmışım gibi ağrılarım oldu o zaten yumurtalıklar uyarıldığı için oluyormuş, lekelenmem oldu crinone jel yapıyormuş. Kısacası belirtim yok diye üzülüp moral bozmayın lütfen. Asıl belirtiler gerçekten çok çok sonra başlıyor. İnşallah hayırlısıyla güsel haberler alırsın. Kendini böyle üzüp harap etme.

Ben bu forumda defalarca kez yazdım. İlk belirtim test günümden 2 gün sonra göğüslerimin ağrımasıydı. O zamana kadar ne bel ne kasık ne göğüs ağrısı ne bişi hiç bişi hissetmedim. Hasta olacakmışım gibi ağrılarım oldu o zaten yumurtalıklar uyarıldığı için oluyormuş, lekelenmem oldu crinone jel yapıyormuş. Kısacası belirtim yok diye üzülüp moral bozmayın lütfen. Asıl belirtiler gerçekten çok çok sonra başlıyor. İnşallah hayırlısıyla güsel haberler alırsın. Kendini böyle üzüp harap etme.
Aynı benim de böyle oldu valla :) şaşırdım daha önce yazdıklarını görmemişim demekki bana da o jel kanama yaptı aklım başımdan gitti günlerce ama sonuç güzel geldi çok şükür inşallah senin gibi 17. Haftaları da görürüz :) Rabbim hepimizi sonuna kadar sevindirsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

X