2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

bnim dışarı çıkmama bile izin vermiyor eşim,otur evde bir kaç gün diyor içimde sen de rahat et dyor :)

OPU öncesi kasık ağrısınız var mı kızlar? yumurtalarınız kaç mm iken toplandı? çok merak ediyorum...
canım benim opu öncesi kasık agrısı fılan olmamıştı ama sonrasında ohss oldum kasık agrısı ne kii kasıklarım da agrıdı karnım da... davulll gibi şiştim uyuyamadım ruyalarımda sular içinde boğuluyordum oturamıyordum bile o çok zordu birde benim yumiler 16 ve 19 mm arasında değişiyordu büyüklükleri... ne zaman senin yum top opun?

sali-çarşamba-perşembeden birisinde olacak canım, yarın kontrolüm var, göreceğiz bakalım kac cm büyümüşler, çok merak ediyorum. çok geçmiş olsun ohss çok zormuş, geçti mi canım şimdi? ne aşamadasın şu anda?

Evet ara ara vuruyor canım :) yumurtalara doktor karar veriyor :)

doktor bakacak bakalım canım bana da yarın, kaç mm olmuşlar göreceğiz. 16-20 mm arası ideal çapmış yumurtalar bakalım. sen hangi ilaci kullandın canım? kaç yumurta oldu?

Canım sen bugün çatlama iğnesi olmadiysan salı opun olmaz çarşamba yada perşembe olur.ben bugün çat. Ignesi oldum bugun muayene oldum yum boyutları 16 17 18 19 boyutlu 17 tane bende ohs olmaktan çok korkuyorum benim ohs olma ihtimalim var mı neye göre ohs olunur

Merional 150 iki doz vuruldum canım yarın yumurtalar toplaniyo benim en son 17 civarı yumurta oluşmuştu bakalım yarın göreceğiz :)

Canim benim test sonuclarim da öyle demiyor ama bendeki sonuçlara göre 2 haftalık sen yazdiklarina göre 4 haftalık oluyor

S Sky_sun pko olanlar ,...çok sayıda yum toplananlar.. ve yaşı genç olanlar daha çok risk altında diye okumuştum ben.. her gün bi bardak süt iç protein ağırlıklı beslen tuzdan uzak dur ben olduktan sonra bile bunlarla çook kısa sürede atlattım.inşallah olmazsın inan nerden başlardım bu tedaviye dedirecek kadar zarar verdi bana ama benimki yuksek şiddetliye çok yakındı hastaneye yatmayı bile göze almıştım ucundan döndüm Rabbim görüyo ya boşa çıkmaz inşallah çabalarımız

Canim benim test sonuclarim da öyle demiyor ama bendeki sonuçlara göre 2 haftalık sen yazdiklarina göre 4 haftalık oluyor

canım kaç tane transfer edildi? ikiz olabilir mi seninkiler? benim aşılamada doktor test beklenenin iki katı çıkarsa ikiz olabilir demişti ama negatif çıkmıştı da ondan dedim.

canım hayırlısı herşey, pek bilmiyorum neye göre ohss olunuyor, içini ferah tut sen. doktorla irtibat halinde ol hep..

Merional 150 iki doz vuruldum canım yarın yumurtalar toplaniyo benim en son 17 civarı yumurta oluşmuştu bakalım yarın göreceğiz :)

çok güzel tepki vermis vucudun canım. ben asılamada merional 150 kullanmıstım, 6 tane olusmustu, simdi 300'lük puregon kullandım yine altı tane oldu hayırlısı artık...

e
evet doğru salı olmaz canım, bu akşam yapmam gerekirdi. gecen hafta oyle konusmustuk aklımda oyle kalmıs. yarın soyler doktor artık ne zaman olacagini, çarşamba ya da perşembe olur herhalde...

Yaşım 27 yum sayısı 17 görünüyor şimdilik pko yok artık allaha emanetiz Canım rabbim korusun bizleri tedavilerimiz yarım kalmaz İnşallah bi de en önemlisi ellerimiz boş kalmaz 9 ay sonra bebeklerimize kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…