2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim benim ilk denemem 23 yasindayim ama 3 tane koyuldu aslinda 2 tane demisti doktorum ama 3 gune geldigimizde sadece 3 yumurtam kalmisti ve doktorum koyalim hepsini sansimiz artsin dedi cunku bitaneyi dondurup ona umut baglamamizi istemedi bazen ozel durumlarda yapiyorlar sansimizda artti biraz Insallah tutar doktorunuzla konusub bence ikna edin 2 daha garanti gibi yani ben oyle dusuniyorum Rabbim yardimcin olsun

Canim onun yaşla alakası yok istese yapar resmiyette tek gösterip iki tane transfer edebilir ama agzinizi sıkı tutmaniz gerekiyor :)
hadi ya bunu once kocacıkla sonrada dr umla konuscm kesınlıkle benim için çok önemli değil hep Rabbim hayırlısını çıkar karşıma diyorum ama eşim çok istemişti.. hoş sanki o bakcak da

canım hamilelik haftası adetin ilk gününden itibaren sayılıyor birde, iki haftalık dedigin transferden mi saydın yoksa adet oldugun günden mi saydın?
Canim ben gecen okumustum biryerde transfer gununden sayilmiyor mu bizim hamileligimiz yani normal gebelikle aynimi hesapliyoruz

yaşın genç ve yumurtan fazla ama zaten en buyuk rısk de pko..olmazsın inşallah yinede kendince önlem almış olursun beslenmene dikkat et bence... benim 21 taneydi yumurta pko da vardı..

hadi ya bunu once kocacıkla sonrada dr umla konuscm kesınlıkle benim için çok önemli değil hep Rabbim hayırlısını çıkar karşıma diyorum ama eşim çok istemişti.. hoş sanki o bakcak da
evet canım iki transfer edilebiliyor. ben aşılamaya altı yumurta ile girmiştim, aslında en fazla iki olması gerekiyormus, doktorlar ayarlıyor. ama canım üçüz gebelik riskli gebelik, pek tercih etmiyor doktorlar anne ve bebek için. hayırlısı insallah canım.

güzel haberler canım insallah hepimize. cinsel perhizi kaç gün önceden yaptınız canım özel olmazsa? üç gün diyen var beş gün diyen var
Canım normalde en ideal 3 gün ama 2 ve 5 gün Arası oluyor eşim opu günü 2 gün perhiz li olacak dr çarşamba opu olur dediği için ona göre kendini ayarlayacakti bugün çat iğne ol deyince 2 güne denk gelecek

inşallah tutunur bebişlerin sana sıkıca canım benim. saol cvp için kesınlıkle ısrar edıcem bende ıkı tane konusunda 10 tanesı donduruldu benim. seninde yardımcın olsun Rabbim. gönlüne göre versin inşallah.

canım hamilelik haftası adetin ilk gününden itibaren sayılıyor birde, iki haftalık dedigin transferden mi saydın yoksa adet oldugun günden mi saydın?
Aynen canım ısrarcı olun rica edin yapıyorlar çünkü kayıtlara tek giriyorlar ama 2 tane transfer ediyorlar hatta benim bi tanidigima 4 tane transfer ettiler kayıtlara ikiz diye yazdılar ve şansına 4 de tuttu ama 1 düştü şu an ucuzleri var

yaşın genç ve yumurtan fazla ama zaten en buyuk rısk de pko..olmazsın inşallah yinede kendince önlem almış olursun beslenmene dikkat et bence... benim 21 taneydi yumurta pko da vardı..
Tamam canım dengeli beslenme ye çalışıyorum inşallah olmam. Sağol tatlım dikkate alacağım dediklerini:)

sagol canım cevabın için, 2-3 yeterli diyorlar zaten. erkekler sansli spremi yeniden üretebiliyorlar, biz yumurtalarımızla doğuyoruz ve yeniden üretme sansımız yok hayırlısı insallah hepimiz için. seninle benzer zamanlarda ilerleyecek tedavimiz insallah herşey planlandıgı gibi gider, bayram çifte bayram olur bizim için :)

Sagol canim Allah razi olsun guzel dileklerin icin seninde yardimcin olsun Rabbim

Evet canım erkekler baya şanslı ne acı ne sızı sperm veriyorlar o da zaten acı vermez inşallah güzel sonuçlar alırız birlikte beklemek moral oluyor .Tüp Bebek doktorları tedavi aşamasında nerde nasıl mutlu hissediyorsanız kendinizi onu yapın diyor. Burası beni mutlu ediyor zaman geçiyor birlikte sevinip birlikte ağlıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…