2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Peki iğne ucu gonal f gibi mi ben çok korkuyorum iğnelerimi eşim yaptı hep şimdilik son ignemi çat iğnesi olacağım birazdan korkuyorum yeni igneye başlayınca Ödüm kopuyor
Kucuk kucuk korkma sadece yakiyor o kadar benim bide kalcadan vardi o yagli ignelerden sanada dediler mi oyle canim

2. Transferden sonra da 11 günlük beklemem sonucunda yine kocaman bi negatif aldım... Ben kavuşmadım bebeğime ama Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah...
Allah yardımcımız olsun canım ben de 2 hafta önce negatif sonucumu aldım malesef çok zor seni çok iyi anlıyorum Allah bebisini en kısa sürede kucağına almayı nasip etsin inşallah.

2. Transferden sonra da 11 günlük beklemem sonucunda yine kocaman bi negatif aldım... Ben kavuşmadım bebeğime ama Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah...
Canim cok cok uzuldum ne diyecegimi bilmiyorum Allah yardimcin olsun ne desek bos su an biliyorum ama dik dur eminim sen cok gucludun lutfen pes etme sakin Rabbim bizi duyuyor goruyor birgun mutlaka ses vericek uzulme dualarim seninle arkadasim

Kucuk kucuk korkma sadece yakiyor o kadar benim bide kalcadan vardi o yagli ignelerden sanada dediler mi oyle canim
Tatlım bana henüz demediler bakalım kaç iğne kullanacağın tranferden sonra kullanılıyor dimi canım. Benim salı günü opu var daha şimdiden kendimi hazırlıyorum :)

Tatlım bana henüz demediler bakalım kaç iğne kullanacağın tranferden sonra kullanılıyor dimi canım. Benim salı günü opu var daha şimdiden kendimi hazırlıyorum :)
Allah yardimcin olsun canim bana 10 kan sulandirici 5 tanede kalcadan igne verdiler yumurta toplama gunu soylemisti hemsirem :) delik desik olduk :)

Allah yardimcin olsun canim bana 10 kan sulandirici 5 tanede kalcadan igne verdiler yumurta toplama gunu soylemisti hemsirem :) delik desik olduk :)
Hiç sorma canım inşallah çektiğimiz bu acılar son bulacak iğne mine herşeye razıyım ne gerekiyorsa yapılsın bu sayede yavrularımiza kavuşacagiz

Hiç sorma canım inşallah çektiğimiz bu acılar son bulacak iğne mine herşeye razıyım ne gerekiyorsa yapılsın bu sayede yavrularımiza kavuşacagiz
Aynen katiliyorum canim zaman gecmiyor ya cuma gunu gelsin artik cat diye catlicam meraktan :)

Benim progynex kabadan çok yakıyor bir gün arayla.climara bant bel üstlerine.estrofem sabah akşam crinone jel.clexane günde 1 göbekten

Benim progynex kabadan çok yakıyor bir gün arayla.climara bant bel üstlerine.estrofem sabah akşam crinone jel.clexane günde 1 göbekten
Deger insallah bu cilemize Rabbim guldursun yuzumuzu ya ben o vajinal jeli hic sevmiyorum benim folikasit estrofem bide kan sulandiricim kaldi sona geliyorum artik cuma insallah guzel sonucu alirim Rabbimin izniyle

Evet canım ilk daha önce iki aşılama yaptırdım maalesef olmadı inşallah bu son tedavilerimiz olur. Bakalım yumlar dollenecek mi inşallah tranfer kadar bir sorun yaşamam
Insallah canim Rabbim yardimcin olsun benim ilk insallahta son olur 3 tane koyuldu cunku 12 taneden 3 tanecik kaldi sansimiz artsin diye hepsini koydu doktorumuz insallah Rabbim hayirlarla karsilastirir

Insallah canim Rabbim yardimcin olsun benim ilk insallahta son olur 3 tane koyuldu cunku 12 taneden 3 tanecik kaldi sansimiz artsin diye hepsini koydu doktorumuz insallah Rabbim hayirlarla karsilastirir
Bakalım benimde 17 yum var opu da kesin kaç yum olduğu belli olacak inşallah dölleyip 5. Güne kadar bir iki yum gelir.senin kaçıncı gün embiryosuydu canım

eşim annemlere bizi ziyarete geldi :) çikolata sevdiğimizi bildiği için oğlumla bana çikolata getirmiş diyor ki Eyüp bak bu sana bu da anneme ve cunyırlara :) adam kendini iyice alıştırdı ikizlere :d diyorum dur daha bir pozitif sonuç alalım sonra sağlıklı olsun ikiz olsun fark etmez:)

ya arkadaşlar iki yada üç embriyo transfer olanlar neye göre belirleniyo bu benim dr um bi tane koycaz iki olmaz yasal olarak yapamıyoruz dedi niye öyle dedi ki bana ya hiç bunu düşünmemiştim şimdi aklıma geldi eşim ısrarla iki tane demişti dr a benim ilk olcak ya pek bi bilgisizim sanırım

Canim icimden geldigi gibi birazda gozyaslariyla ettim duygusallastim birazcik Rabbim kabul etsin insallah
Canım benim kalbine sağlık. Bugün bende biraz moralsizdim. Eşim Akvaryuma götürdü, aklım dağıldı birazcık. ama dün geceden beri regl ağrısı gibi rahmimin ortasında ağrı ve baskı var. Endişeleniyorum elimde olmadan. Allahım üzmesin artık. Derdi veren Allah dermanınıda verir inşallah. Öpüyorum, iyi geceler.

2 konmaz yasal değil diye bir şey yok canım ya. burada herkes genelde 2 nakil alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…