2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim bende cok agrilandim cumadan beri azaldi cok sukur ara ara sokuluyor biseyler insallah guzel seyler olsun hep bende opuyorum canim Allaha emanet ol

2 konmaz yasal değil diye bir şey yok canım ya. burada herkes genelde 2 nakil alıyor.
ya niye oyle dedi o adam başlarda içime çok sinmemişti zaten gittiğim merkez. çevreden soylenenler ve oranın olumlu sonuç alanları rahatlatmıstı birazcık. boyle seyler çıktıkca iyce darlanıyorum zaten evhamlıyım 20.sınde kontrolum var transfer gununu belırlemek için çagırdı tekrar konuscam bu konuyu iyceee

Deger insallah bu cilemize Rabbim guldursun yuzumuzu ya ben o vajinal jeli hic sevmiyorum benim folikasit estrofem bide kan sulandiricim kaldi sona geliyorum artik cuma insallah guzel sonucu alirim Rabbimin izniyle
Doktor bana folik asit vermedi.bilmiyorum belirtiler herkes demi aynı.sanki dayak yemiş gibi heryerim ağrıyor.gücüm kesik takatim yok.bel ağrım var.adet sancısı gibi ağrılar var.Var.ignelerin yapıldığı yerler cabasi .Allahim herkesin emeklerini görsün inşallah kucaklarimiza sağlıklı sihhatli hayırlısıyla versin inşallah bebeklerimizi.

Bugün hepimizin modu ve morali düşmüş canlar. Hadi bir silkelenelim ve ümitsizlikle korkuları atalım içimizden. İstanbul'da olanlarla meditasyona gidelim :)

Konuş tabii ki...sonuçta sen ne istersen onu yapmalı. ama evham yooooook. daha herşeyin başı. tamam mı canım :)

Hayirli pazarlar kislarrr
Sonuc icin gun sayan arkadaslari
Dualarim sizlerle insallah hepiniz hamileyim yazicaksiniz(amin))
Biz buyuyotuz insallah cok bisi hissetmiorum ama buyudugumuze inaniorummm

canim benim ben 20.haftadayim daha bisi hissetmiorum sadece iki kere ufacik tekme azcik oda ☺ sabirszlanma zaman hic gecmez bana gecmio o yuzden.tek hissrttigim karnmi elleyince sertlik gelio artik neresyse artik define aarar gibi ariyorum hergun.

Amin insallah canim ya benim ilk 4 gun cok agrim oldu cumadan beri azaldi biraz ara ara sokuluyor boyle biseyler bicak gibi geciyor o igneleri sorma kalcam cok aciyor hep eli agir olana denk geldim yaktilar canimi

Konuş tabii ki...sonuçta sen ne istersen onu yapmalı. ama evham yooooook. daha herşeyin başı. tamam mı canım :)
evhamım sadece doktor için ya.. olacagına ınanıyorum.. ama guven vermıyolar kı eşim ıkı tane olsun cok ıstıyo ısrar edcm bakalım.. haklısın evham gereksız su zamanlarda... bugun cok yalnız kaldım ben ya ondan sanırım kurup durdum kendı kendıme kocacık gelseydi bi eve az kafasını şişirirdim

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

olsun. sonra teyzeleri yetişin dersin :)))) bende ikiz istiyorum yaaaaaaaa

Allahım darısı başıma yarabbim. Kızlar süpersiniz, hadi gayret :)

hahahahaha

Canim tesekkur ederim o zaman biz 6 gunluguz kuzularimla :) bisey takildi kafama kanama olmazsa lekelenme falan olumsuz mu demek

az kalmıs canım, sabır insallah. 11. gün filan kan testi yaptıranlar var..günler sanki yıllarmış gibi zor geçiyor. bayramla birlikte hayırlı güzel haberler insallah..

16 yumurta oluştu 10 tanesi işleme girdi 5 tanesi tuttu 2 tanesini transfer ettiler puregon kullandım şükürler olsun ki ilk denemede tuttu:) rabbim tez zamanda sizlere de nasip etsin

ben de puregon kullanıyorum canım. insallah darısı hepimizin basına. saglıkla kucagına al sen de insallah. kac doz kullanmıstın canım? bir de yaşın kaç? ben 300'lük kullandım ve 7 yumurtam oldu yaşım 31

2. Transferden sonra da 11 günlük beklemem sonucunda yine kocaman bi negatif aldım... Ben kavuşmadım bebeğime ama Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah...

canım olsun, hepimiz bu duyguyu çok iyi biliyoruz, yalnız değilsin, hayırlısı değilmiş. 4.tüp bebek denemesinde hamile kalıp sağlıkla doğuran bir arkadaşım demiştiki, bundan önceler tutsaydı hiç biri oğlum olmayacaktı çok şükür rabbim verdi demişti. herşeyin hayırlısı canım. gönlünü ferah tut...

Kızlaaarrrr bakın ne diyor ;
3 haftalık hamilelikte Beta HCG değeri 10 – 50
4 haftalık hamilelikte Beta HCG değeri 50 – 425
5 haftalık hamilelikte Beta HCG değeri 20 – 7300
6 haftalık hamilelikte Beta HCG değeri 1,080 – 56,000
7 ile 12 haftalık hamilelikte ise Beta HCG değerleri 7,650 – 290,000 arasında olabilir.

merhaba, ilk denemede 35 yaş altına bir, üstüne iki embriyo konuluyor. Benim ilk denemem ve 41 yaşındayım. İki tane konulacak kısmetse :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…