2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar selam herkese. umarım herkes iyidir Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı 15 yum gördü bugün doktor.en büyük yum 15.5 mm. Acaba çat iğnesi ne zaman vurulurum? Doktor pazar günü kontrole çağırdı. Eşimin Morfolojisi % 1,eşinin morfoloji değeri 1 olup hamile kalan var mı aramızda umut olacaksınız

Yok canım hiç bişey hissetmedim ben sende güzel haberlerini verirsin inşallah bana bende merak ediyorum senin sonucunu şu an 2 kisiyiz senin de tutarsa 3 kişi olcaz inşallah
canım ya inş,sen de dikkat et kendine.benim sonucumu bekleyen 2 arkadaş var ,aynı merkeze gitmek için.bizim merkezin başarı oranı kaç acaba.canım senin dondurulmuş kaldı mı buarada...

merak etme yüzde 3 tü bizimde....yeter bu yeter hiç dert etmeyin demişlerdi.

Canım genelde 20 mm olduğu zaman yapıyorlar opuyu. Çatlatma iğneni de opudan iki gece önce yapıyorsun. Heralde pzt akşamı veya salı akşamı vur der diye tahmin ediyorum.

Canım genelde 20 mm olduğu zaman yapıyorlar opuyu. Çatlatma iğneni de opudan iki gece önce yapıyorsun. Heralde pzt akşamı veya salı akşamı vur der diye tahmin ediyorum.
Bana doktor büyük ihtimalle çarşamba yum toplama işlemi olur dedi pazartesi randevu verdi,demin hemşire aradı doktor pazar günü görmek istiyor seni dedi acaba pazar mı vurulurum diye düşündüm biraz ama pazar erken olur galiba daha bugün cuma 15.5 en büyüğü

O zaman yüksek ihtimal pzt akşamı vurulursun canım. Hayırlısı olsunnn...

transferim olduğunda kucağıma bir kağıt verdiler.tabi o anın gerginliği,kasıntısı,canım acıyo bi yandan ,neyse sedyeye koyarlarken baktım,amanda aman bıcırıkların resimleri var.o an dünyalar benim oldu.uzun uzun onları seyrettim.sonra kağıdı kalbimin üzerine koydum.kolumda serum var.tam 2 saatte bitti serum.2 saat kağıdımla beraber yattım.sonra yukarı doktorumun yanına çıktık.mutluydu,yüzü gülüyordu,bizimde tabi.dedimki,kagıdı kalbimde taşıyorum,baktıııı baktıııı bana.eliyle karnımı tuttu,ya ne kalbi,onlar karnında senin artık.cık cık cıııkkk.dedi.gülüyolardı.dedim,anneleri çok duygusal.
sonra yatıcammı diye sordum,asla yatmanızı istemiyoruz,günlük hayata hemen dönüyoruz dedi.hatta merdiveni yavaş iniyodum,hemşire hanım seslendi,abla niye öyle sakat sakat yavaş yavaş yürüme dedi.yani sadece ev içinde gezin,herşeyi yapın,ama yatalak gibi yatmayın dediler.şimdi ilk günü saymazsak,4 gün oldu.4 gündür öksürmekten karnıma ağrılar girdi.öksürükler,kramplar,...karışık duygular.
rüyamda bir otogardayım.bilmediğim bir otogar.
mola veriliyor,muavin diyor,15 dk.mola.herkes 15 dk.sonra burda olsun.eşim otobüste kalıyor.
çıkıyorum,uzaklaşıp,karşıda duran dükkanlara bakıyorumç.birisi hurmacı.(rüya ya işte)diyorum bu hurmayı yesem kabız olurmuyum,dokunurmu,çokmu sert,alsammı almasammı derken,yandaki dükkan gözüme çarpıyor.BALCI dükkannı.adam bal satıyor.tezgahlar bal dolu.diyorum bi teneke ver,25 tl para veriyorum.sonra bakıyorum elimde 50 tl var,ya diyorum sen 2 kutu ver ,birini annemlere gönderirim,bidaha böyle güzel bal bulunurmu diyorum.poşete koyuyo.sallaya sallaya ballarla koşuyorum,bi bakıyorumki,şöför kızgın,muavin kızgın,eşim eliyle koş diye işaret ediyor,zar zor otobüse biniyorum.nerde kaldın herkes seni bekliyo burda,diyolar....,
çok etkisinde kaldım,bugüne kadar hiçbir rüyanın böyle etkisinde kalmamıştım.
hikmet sahibi allahım,YA HALİK isminin sahibi yüce rabbim,benimde bebeğimi yaratırsan,şükreden kullarından olacağız dedim.hepimize hayırlısı.

Allahim ol desin oluversin canm insallah rabbim yuzunu guldursun

Tamam tatlim :)

canım ya inş,sen de dikkat et kendine.benim sonucumu bekleyen 2 arkadaş var ,aynı merkeze gitmek için.bizim merkezin başarı oranı kaç acaba.canım senin dondurulmuş kaldı mı buarada...
Evet canım 1 tane var dondurulmuş buda dondurulmustu transfer geç olacağı için dorulmustu

polit canim ikiz olunca daha mi erken cikiyor bana 3 tane transfer edildi ikiz olma ihtimali yuksek demisti doktorum bugun 5 gunum cumaya test gunun ama dayanamiyorum bi isik gormek istiyorum

Günaydin arkadaslar,
tahmin ettiigim gibi dün kann verdim ve iki Saat sonra koskoca bir negativ aldim.
cok üzgünüm bu 5.ci denememdi
denecek hiç bir kelime yada harf yok sadece biz buradayız ve seninleyiz inş en kısa sürede toparlarsın ve rabbimin izni ile tekrar denemen son olur inş

Evet canım 1 tane var dondurulmuş buda dondurulmustu transfer geç olacağı için dorulmustu
aaaaaaa ben onu atlamışım o zaman.ya hep acaba labaratuvarları iyi mi diye düşünüyordum,doktorumdan memnunum şimdi o konuda da içim rahatladı.kaçıncı gün dondurdular,çözdürüp aynı gün mü transfer ettiler,bide kaç tane çözüldüler,kalitesi hakkında bişey dediler mi?ay ne çok sordum sanki ben hamileymişim gibi heycan yaptım yaaaaaaaa

ya canım benim de şiş estoferm yapıyor mu bilmiyorum ama ilaçlar bence vücudu şişiriyor ödem yapıyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…