2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydin arkadaslar,
tahmin ettiigim gibi dün kann verdim ve iki Saat sonra koskoca bir negativ aldim.
cok üzgünüm bu 5.ci denememdi
Böyle haber alınca insan ne diyeceğini bilemiyor be canım...Ne olur çok üzülme, vardır bir sebebi. Allahım tez zamanda sana nurtopu gibi bir evlat nasip etsin inşallah. Sende bu üzüntülerini unutuver...

Kıııızlarrrr ben geldim :KK70: ben yokken dilerim herkes için herşey yolunda gitmiştir. Bebeksizler bebek bulmuş, yüklüler bebeklerini biraz daha büyütmüşlerdir :) Dün transferim 2 yumurta ile yapıldı. Bugün ne hissettiğimi anlamak için kendimi dinliyorum. Bu arada yazıştığım bir çok arkadaşın ismini bilmiyorum. Nicklerle hitap etmek değil şahsen isimle hitap edebilmeyi isterim. Ben Kübra...memnun oldum :KK68:
Benim adimda Burcu bende memnun oldum canim

günaydın kızlarrrrrr

bir hafta daha geride kalıyor ve bugun lucrin iğneye başlıyorum dua edin olur nihayet start veriyorun haftaya inşallah adet gelir ve kontrol inşallah bayram öncesi buz bebişlerrr göbüşeee gelir inanın bu iğneler mayıstan beri evde bekliyor ve 14 nisanda opu oldum cok bekledimmmmmm valllaaaaa tuhaf oldu hislerimmmm su annnnn rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin artık ertelenmesin inşallahhh :) :) :) :)
Hadi kuzum hayırlısıyla bu ay nasip olsun
Tutunsunlar lucrin bende kullandım adetin 21.günü yumurtalara baskılamak için demek baska swyleride tedavi ediyor hayrlısı olsun cok sevindim cokkkk basla bian önce❤️❤️

Dun gece biraz üzüldüm agladim.bugünde biraz yoruldum.aksam üstü acik kirmizi az bi kanamam oldu.sonradanda iki kere kahverengi kanamam oldu.ilkinde doktorumu aradim.ikizlerden zayif olani kaybediyoruz buyuk ihtimal.sirtüstü yat dinlen.kanaman artarsa haber ver dedi.kan sulandirici igneyide kesti.yattiyorum simdi, beklemedeyim.insallah sikinti sadece bu kadardir :KK43:

Canım öncelikle çok geçmiş olsun anlaşılan o ki 6. Hafta çok çok önemli kim üzdü seni Kıyamam ya bak beni de densizin biri üzdü sabah kanamayla kaldırıldım hastaneye düşün o kdr çoktu korkma senin belli ki azıcık kanaman olmuş sırtüstü yat ayağın altına koy bi yastık ya da minder dinlen canım Allah'ın izniyle bişey olmıcak üzülmek asla yok stres hele unutuyorsun bu iki kavramı kahverengi lekem bi hafta oldu geçmedi hala canım düşün doktorum daha da devam edebilir yüksek ihtimal dedi o yüzden üzülmek yok Bebişin seninle olucak o kanama ufak ufak lekelenme de mutlu oluyoruz :KK70:

Canım öncelikle çok geçmiş olsun anlaşılan o ki 6. Hafta çok çok önemli kim üzdü seni Kıyamam ya bak beni de densizin biri üzdü sabah kanamayla kaldırıldım hastaneye düşün o kdr çoktu korkma senin belli ki azıcık kanaman olmuş sırtüstü yat ayağın altına koy bi yastık ya da minder dinlen canım Allah'ın izniyle bişey olmıcak üzülmek asla yok stres hele unutuyorsun bu iki kavramı kahverengi lekem bi hafta oldu geçmedi hala canım düşün doktorum daha da devam edebilir yüksek ihtimal dedi o yüzden üzülmek yok Bebişin seninle olucak o kanama ufak ufak lekelenme de mutlu oluyoruz :KK70:
Bugun iyiyim cok sukur.henuz bi lekelenmem olmadi.yatiyorum yine.pazartesiye kadar duzelir insallah.ogretmenim özel egitimde.dersler basliyo bakalim.lekelenmene ragmen bebisin saglikla seninle dimi tatlim.iyi bak ona.hakikaten uzulmek hic iyi gelmiyomus.hüngür hüngür aglamistim bi önceki gece :KK43:

X