2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Benim ilk tüp denememde 5. Gün 2 embriyo transfer edildi. 2 tanede dondurdular. Sen bölünme sayısını düşünme 5 gün dondurulması önemli. 1 tüp kimyasal gebelikler sonlandı maalesef. Şimdi 2. Tüp yapıldı dondurulmuşlarla 8. Günüm bekliyorum. Sende tedirgin olma doktorun uygun gördüğünde transferini yaptır
teşekkür ederim sağolun.

Bi sey soracam peki sizde baska bi sorun varmi yoksa bi tek morfoloji bozukluğu. Negatif sonuc almaktan cok korkuyorum
Canım negatif sonuç almaktan korkuyorsan aşılama işine hiç girme derim. Benim eşimin spermlerinde çok az bir hareketsizlik vardı, normal yolla bile olur demişti doktorum, buna rağmen 2 aşılama denememde negatif sonuçlandı. Aşılama sadece normalde olan şansını biraz daha yükseltiyor. Yani normal hamile kalma şansın %5 se yüzde %10 aşılama ihtimalin oluyor.

Canimm muhtemelen sennki yeni gosteryr gec dollnmede olabilir.. biraz agardan geliyr senn bbeisin adini kaplumbagamiz koyalim pmugumuza.. yarin insallhh 100 azda olsa ustunu gorruuz merk etme cnm senn bebgin nasil 5.haftasinda kiz.. yanlismi hesapladin..
Canım. Şimdi sonuç aldım 124.60 çıktı nasil

Canim ben de sabirsizligimdan ve korkumdan yaptim. Ama idrarda bazen cikmayabiliyo. Kan testi pazartesi mi senin. Zaman cok zor geciyo degil mi :)

Dr um 10. gün yani Cumartesi yapıcaz dedi ilk kan testini sonra 2 günde bir yapılacakmış zaman geçmiyor

bısey hıssetmeyebırsın cnm bu tutmadıgı anlamına gelmz yarın kan ver cıkar zaten ama tutmazsa 5 6 gun e kadar adet gorurusyn de ıns gorme tutunsun sana sımsıkı

Benim hiçbir sorunum yok görünürde.tedavinin en başından beri çok sağlıklı olduğumu söyledi dr.tabi yaşımdan dolayı.38 yaşındayım ben.belki bunu gözönünde bulundurdu ilaveten ama dediğim gibi ben kürtaj geçirdim onu sebep gösterdi.haftaya çarşamba soracağım bakalım. tek mi ikiz mi hem onu göreceğiz.

Canım hayırlı olsun doğrudur bilemem canım sonuçta vücudunu en iyi tanıyan doktorun Inşallah güzel haberler alırsın canım bakalım tek mi ikiz mi

Canım 17 18 tane var en büyüğü 15 ,mm adetimin 9. Gunu şekerim peşimden de sen geliyorsun beraber gün sayarız artık :)
Maşallah canım baya yum var senin iğne Dozun kaç ? Benimde 12 tane falan yum var 13 mm yumlar adetin 8. Günü yarın kontrolüm var 10.gun olacak ne kadar büyüdü Yumoşlarım. Evet tatlım senin pazartesi opu bi iki gün sonra benim inşallah güzel haberler alırız birlikte :KK36:

Maşallah canım baya yum var senin iğne Dozun kaç ? Benimde 12 tane falan yum var 13 mm yumlar adetin 8. Günü yarın kontrolüm var 10.gun olacak ne kadar büyüdü Yumoşlarım. Evet tatlım senin pazartesi opu bi iki gün sonra benim inşallah güzel haberler alırız birlikte :KK36:
Geçen tedavimde de 18 tane oluşmustu. İki doz bi su vuruluyorum bide buna catlamamasi icin igne eklendi dunden cumartesiye kadar onu vurulucam.cumartesi aksam saat 22:00 da iki doz kalcadan pregnyl 5000 IU vurulcam pazar akşamı saat 24:00 da yarım tablet alfoxil ve hic bisey yemeden sabah saat 9 da hastanede olcam :)

Geçen tedavimde de 18 tane oluşmustu. İki doz bi su vuruluyorum bide buna catlamamasi icin igne eklendi dunden cumartesiye kadar onu vurulucam.cumartesi aksam saat 22:00 da iki doz kalcadan pregnyl 5000 IU vurulcam pazar akşamı saat 24:00 da yarım tablet alfoxil ve hic bisey yemeden sabah saat 9 da hastanede olcam :)
Benimde dün eklendi çatlamasın diye iğne dr beni gün aşırı çağırıyor pazartesi çarşamba cuma bu şekilde yani bide benim merkez 2 saatlik yol çekip gidiyorum çok yoruldum İnşallsh sonu güzel olsun herşeyi çekmeye razıyım. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

Benimde dün eklendi çatlamasın diye iğne dr beni gün aşırı çağırıyor pazartesi çarşamba cuma bu şekilde yani bide benim merkez 2 saatlik yol çekip gidiyorum çok yoruldum İnşallsh sonu güzel olsun herşeyi çekmeye razıyım. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.
Âmin canım aynen bende öyle iki saat yol çekiyorum anadolu yakasından, avrupa yakasina. Arabada yok metro metrobüs aktarma gidiyorum.transfer günü hemen çıkmayı düşünmüyorum. Akşam 11 gibi çıkmayı düşünüyorum. Söyledim doktora tamam seni üst katta odaya alırız dedi. Geçen tedavimde ilk gece kanamam olmuştu.dönüşte de taksi ile geliyorum.. :)

X