2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ilk gebeligimde 12.gun 107
14.gun 246 cikmisti.bi dahada baktirmami istememisti doktorum.
Simdi bu aksam 4.testi yaptircaz.boyle kontrol atinda tutucaz diyor.
Önemli olan sonunu getirtmek tatlım.. Her şerde, bir hayır vardır.. İnşaallah gelişecek büyüyecek..ilk testin gayet iyi çıkmış ama olamayınca olmuyor.. Belki bu bebeğin gelecek strese girme.. Psikoloji çok önemli olacak inşaallah bu akşam artışın olsun inşaallah kenzul arş duasını oku Allah dualarımızı kabul edecek :)

Ben hic bisey yapmiyorum ilk 3 gun onemli dedi doktorum ayagimi uzatip yatiyorum oh yemek bile yapmiyorum bi o jeli koyunca kalkiyorum dolasiyorum yalnizim biraz zor aslinda ama olsun bebeklerim beni birakmasinda insallah gerisi bos

merhaba arkadaslar, ben araniza yeni katiliyorum. bugün tensferimin 8. günü. Icimde siddetli adet agrim oldugu icin olmamis diye Kabul ediyorum. moralim cok bozuk,

merhaba arkadaslar, ben araniza yeni katiliyorum. bugün tensferimin 8. günü. Icimde siddetli adet agrim oldugu icin olmamis diye Kabul ediyorum. moralim cok bozuk,

olumlu düşün :)

Bugunn tatlimm yaptrdim sonuc bekliyrum trodim tavanlarda.. 11.90 cikmis.. endokrincim hemn 150yle basla dedi.. ondan korkuyrum.. hayrlisi allhtan.. canim bir duzene hiremesik allhim ne zormus bole yahu.. allhimm sana.emanetiz..

hadi bakalım kendne de bebişe de dikkat :)

Canim biliyorum ama ilk şokta kendimi tutamadm gercekten....simdi cogul gebelik olduunu dusunup rahatlatmaya calisiyorumkendimi.destegin ve guzel dileklerin icin sonsuz tesekkurker....
tat
Tatlim bende bu konuda endiseliydim.doktorumla konustum.tup bebekte dis gebelik binde bir bile degil dedi.endiselenme ikiz annesi olmanin keygini cikar lutfen

Insallah can arkadasim sizlerde sağlıklı kla kucaginiza alirsini inşallah="umudihar, post: 36844450, member: 505821"]Visalemm allhimm sana guc kuvvet versin insaaallh... ama olcagina hep inan olurmuu umudunu sakin yitrme... sakinn.. allhim cok buyukallh sana ikiz ikiz versinnn insalllllh.. yuce rabbim...[/QUOTE]
Ins

Ben hic bisey yapmiyorum ilk 3 gun onemli dedi doktorum ayagimi uzatip yatiyorum oh yemek bile yapmiyorum bi o jeli koyunca kalkiyorum dolasiyorum yalnizim biraz zor aslinda ama olsun bebeklerim beni birakmasinda insallah gerisi bos
Canım benim bende saat sayıyorum artık yarın sabah transferim olacak...hayırlısı ile önce sen sonra ben mutlu haberden ağlayacağız dün komik şapkalar baktım bebeğime...hastaneden çıkarken giyer diye...umut ediyorum, hayal kuruyorum. Allahım inşallah dualarımı duyacak. Herkese bebişler diliyorum. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…