2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam arkadaslar, benim de bugun transferimin 9. Gunu. Cuma test gunum. Dun ben de etkilenip idrar testi yaptim silik cizgi vardi. Ama daha once sonuclanmayan gebeliklerim oldugu icin tam sevineniyorum. Insallah kan testim iyi cikar.

Ilk uc gun yattim ben de genelde.
Sonra daha hareketliydim ama evden hic cikmadim.
Fazla bi belirti yok . Yalniz dondurulmus oldugu icin fazla ilac da yok. Bol su iciyorum. Kayisi kompostosu ictim. Sebze meyve .. yemegime ozen gosterdim kendimce.

Selam arkadaslar, benim de bugun transferimin 9. Gunu. Cuma test gunum. Dun ben de etkilenip idrar testi yaptim silik cizgi vardi. Ama daha once sonuclanmayan gebeliklerim oldugu icin tam sevineniyorum. Insallah kan testim iyi cikar.

Fazla bi belirti yok . Yalniz dondurulmus oldugu icin fazla ilac da yok. Bol su iciyorum. Kayisi kompostosu ictim. Sebze meyve .. yemegime ozen gosterdim kendimce.
Canım gözün aydın :) kan sonucunla taçlansın sevincin.. Hayırlısı olsun

olumsuz düşünme arkadaşım inşallah nasip eder allahım

Evet, Güvenç Beye gidiyorum, haftaya kontrol var, inşallah her şey yolundadır. Dondurulmuş tedavisi mi senin de? Bir de bant verdi Cilimara fort, sen ne kullanıyorsun?

Evet geçen hafta donduruldu benim minnoşlar. Adetimin gelmesini bekliyorum daha gitmedim ben doktora.Artık önceki aşamaları ilk senin ağzından duyucam :)
İnşaallah her şey gönlüne göre olur.

heey senden bir gün öncede benim olacak :) desene test yaptırma sancısını 2miz aynı zamanda yaşıyacağız :p

oylemii hadi hayirlisi cnm yaa bakalim bizimki nasil gececek benim 3.deneme 3. gun embriyosu 2 tane transfer olcak insaallah ha bide dondurulmus...senjnki nasil olcak cnm?????:-)

X