2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim ins tutunma kanamasidir ama sana tavsiyem hafife alma doktorunla mutlaka gorus. su an adet zamaninmi peki. alah yardimcin olsun.

canm bende de ayni sikayetler var mide bulantimda oluyr midem cok kotu. senin bel agrisi kanamadan dolayi olabilir bende hafif oluyor. progestan gun asiri mi yaptiriyorsun. ben transferdn bu yana yaptiriyrm.

Canım o günkü kanamadan dolayı fitil olanını bıraktırıp iğneye başladım gece ağrıdan uyuyamadım şiddetli bel ağrısı çekiyorum canım kasıklarımda kasılma ve gerilme var ama çok deil kuşku içinde olmak bu benim için zor geçiçek sanırım progestan iğneden dolayı acaba bel ağrısı yaşayan var mı? Sen de var mı peki bu iğnenin yan etkileri mide bulantısı yapıyormuş ama

canim ins tutunma kanamasidir ama sana tavsiyem hafife alma doktorunla mutlaka gorus. su an adet zamaninmi peki. alah yardimcin olsun.
Adet zamanım geçti bile ben çok sık adet olurum. Dün akşam kullandığım vajinal jel büyük çoğunlukla geri geldi ondan mı acaba diyorum ilaç yerine ulaşmadı mı ki :/ doktoru aricam biraz saat ilerlesin diye bekliyorum

Günaydınlar, bugün sonuç alacak arkadasimlarim inşallah musmutlu haberlerle gelirsiniz, sıkıntısı olanlar da umarım olumlu gelirsiniz dualarım sizlerle.. Kızlar ben c.tesi olumsuz haberimi aldıktan sonra ilaclarımı tamamen kestim, adet günüme 3-4 gün var ancak adeti ilaçları kestikten sonra hemen mi olmam gerekiyor? Bilgisi olan arkadaşlarım aydınlatırsanız sevinirim, hepiniz Allaha emanet olun.

canım çok sevindim. ikiz gibi gözüküyor. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Darısı bizim başımıza güne güzel başladık

günaydın kızlar.. bugün güzel bigün olsun. büssürü hamiş haberi alalım bekliyoruz hadiiii.... heyecandan ölücem

canım çok sevindim. ikiz gibi gözüküyor. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Darısı bizim başımıza güne güzel başladık
sağol canım.
darısı burada heyecanla test gününü bekleyenlere ve tedavisi devam edenlere inşallah.
Rabbim bu yolda kimseyi sevinçsiz bırakmasın inşallah.
tedavisi olumsuz sonuçlanan arkadaşlarımız da üzülmesin.vakti zamanı vardır elbet.veren de rabbim alan da.
6 ay önce gebelik kaybı yaşadım.öylesi de çok üzücü oluyor.hakkımızda hayırlı artık

Kızlar nasılsınız ben yaklaşık 9 gündür yurtdışındaydim yarin istanbulda olacağım opuldunuz mesajlara yarın cevap vereceğim

Merkeze göre degisiyo canım tup yaptirdigim hastahane 2 saatte ama ben annemin orda bi tip merkezine verdim 4 te alicam çıldırtan üzereyim 4 de kadar bebek yapıyorlar sanki afff

[QUOTE="umudihar, post: 36804092, member: kızlarrrrr
tablo yapmaya calıscam sımdı hbu sayfada hamıle kalnlar.. bekleyenler.

yas:
sebebını
kacını denemesı
beklemede yada hamıle oldugunu solesın mesaj atsınlar.. lıstede olmak ısteyen herkese seslenıyrum
[/QUOTE]
Beni de yazsan daha bwklemedeyim ekim tup
yaptirmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…