2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ewt cnm cok heves etmiştim sonuna kadar nasip olur inşAllah sende yarın hayırlısıyla pozitifini alda sende yap hayırlısıyla ❤️❤️
INSALLLHHHH istee bnde cokkkkkk hevesliyim bunu yapmaya.. okadar cokki allbim bizlerede nasip eylesin.. allhim kollarimizi bos birakmasin.. aminn SEN HEP UMUTLUYDUN.BNDEN AMA.INSALLH UMUDLARIMIZ.BOSA DEGIlDIR BE KUZUM..

Canim şuan için kipir kipir tahmin ediyorum ama hatip dinlenmen lazim tatlm hadi ama bebisleri üzme yat uyu artık aaa. Yarin çok fazla enerji harciyacaksin sevinirken bugundendepola biraz hadi bakam ferah ferah uyu Rabbimin izniyle yarin ooooo birsuru hamis haberi alcaz inşallah umudihar umudihar
CANIM VALLHI ICINE DOGMUS SENN UYUMUS KALMISIMDUA EDE EDE BAK SIMDIDE EZAN VAKTI UYANIGIM ALLHIMIN BIRMUCIZESI.. BU TRANSFERDEN BERI HERGUN.. EZAN SAATI UYANIYP DUA EDIYRUM.. ALLHIN IZNIYLE HEPMIZ ICIN COK IYI OOCAK.. allhim umitlerimizi koreltmesin.. yeri gogu inlettren rabbim.. su yagmurlar bereketine.. bizleride duycak.. aminnn

İyi olmana sevindim canm cok sukur kanaman durmus. İyiym bende evde dinleniyorum. 1 hafta sonra ins gidip bebegin kalp atisini duyacz ins hersey yolundadir.

İnşallah canım inşallah Rabbim bebişlerimizi okunan ezanların yüzü suyu hürmetine bize bağışlasın inanılmaz bi bel ağrısıyla kalktım lekelenmenin haricinde bişey yok iğnelerden olabilir mi ya aslında kendimi çok zinde hissediyodum transfer gününden beri ama şimdi bel ağrısı halsizlik iştahsızlık tüm bunlarla başa çıkmaya çalışıyorum progestan iğneye geçtim acaba ondan mı?

Yaa tok açın halinden ne anlar işte maalesef çevremiz anlayışsız insanlarla dolu ben de yapmıyorum 2 haftadır ailem yardımcı oluyo öyle zor kavustumkii evi ... Götürse umrumda değil:):)

Canım ev benim de umrumdA deil yeter ki bebişlerimiz bizimle olsun kendinize çok çok çok dikkat edin bizim yaşadığımız durum şakaya gelmiyormuş

hayılısı neyse o olsun tatlım ama şişlik falan yoksa ve seni aşırı rahatsız etmiyosa toplama sonrası hassasiyettir sendeki.benim oturduğumda bile alttan kompresörle hava basıyolar gibiydi :) yine de en ufak şikayetini dahi söyle doktoruna.senin sağlığın herşeyden önce unutma...
Sagol cnm ben bugun transfere gidiyorum :) carsambaydi ama bu gune alindi oyle uygun gormus doktorum bana dua et olurmu bizede boyle hamilelik takvimi yapmayi nasip etsin Rabbim

Hayirli sabahlar canlarim ben bugun bebislerimi almaya gidiyorum :) sabahi zor ettim nasil bir duygu bu ya nasil bir mucizedir onlar orda beni bekliyor benim bebeklerim Allahim hayirlisiyla beni birakmalarina izin verme bebeklerimin nolur dualarinizi eksik etmeyin lutfen sizi cok seviyorum

Kızlaarr
Kanamam var benim transferin 6. Günü bugün leke gibi değil bildiğiniz kan gelmiş. Çok korkuyorum ben :KK43:

Yarabbim senin kapina geldik elleriniziactik bizleri ssenden mahrum birakma derdimizle yalniz birakma yarabbim senin kapina geldik yuzumuzun karasi gunahlarimizin cok luguyla yuzumuzu ak gunahlarimizi af eyle yarabbim senden istiyoruz iyiyi doğru hayirlisini bizlere hayirlisini nasip et Allahm yarin sonuç alacak arkadaslarimin haklarinda hayirlisini nasip et kor gibi yanan yureklerine sen su serp sen merhametlilerin merhametlisisin bizleri sensiz birakma Allahim ayrica OPU olacak arkadasimizinda yar ve yardimcisi ol sen bizleri gorensin duyansin bilensin benim ve arkadaslarimin hakkimizda hayirli olanindan ver Yüce Mevlam (el-Fatiha) aminnnnn

Amin amin amin yarabbim , ağzına gönlüne yüreğine sağlık canım...

Kızlaarr
Kanamam var benim transferin 6. Günü bugün leke gibi değil bildiğiniz kan gelmiş. Çok korkuyorum ben :KK43:
Canim insallah tutunuyodur bebegin korkma gitme imkanin varsa git doktoruna icin rahat olur korkma ama Allahin izniyle bisey olmaz insallah

Hayirli sabahlar canlarim ben bugun bebislerimi almaya gidiyorum :) sabahi zor ettim nasil bir duygu bu ya nasil bir mucizedir onlar orda beni bekliyor benim bebeklerim Allahim hayirlisiyla beni birakmalarina izin verme bebeklerimin nolur dualarinizi eksik etmeyin lutfen sizi cok seviyorum
Allah yardımcın olsun canım. inşallah güzel haberler alacaksın sonu güzel olacak.dua edeceğim sana rabbim inşallah nasip etmiştir ve sıkı sıkı tutunur bebeklerin

Allah yardımcın olsun canım. inşallah güzel haberler alacaksın sonu güzel olacak.dua edeceğim sana rabbim inşallah nasip etmiştir ve sıkı sıkı tutunur bebeklerin
Canim benim Allah razi olsun insallah ay agzin bal yesin senin :)

İnşallah canım inşallah Rabbim bebişlerimizi okunan ezanların yüzü suyu hürmetine bize bağışlasın inanılmaz bi bel ağrısıyla kalktım lekelenmenin haricinde bişey yok iğnelerden olabilir mi ya aslında kendimi çok zinde hissediyodum transfer gününden beri ama şimdi bel ağrısı halsizlik iştahsızlık tüm bunlarla başa çıkmaya çalışıyorum progestan iğneye geçtim acaba ondan mı?
canm bende de ayni sikayetler var mide bulantimda oluyr midem cok kotu. senin bel agrisi kanamadan dolayi olabilir bende hafif oluyor. progestan gun asiri mi yaptiriyorsun. ben transferdn bu yana yaptiriyrm.

Canım inşallah yerleşme kanamasıdir rabbim yanında olsun korusun seni :KK70:
Allah hayirlisiyla sana bagislasin bebegini sen yuregini ferah tutta bebesinde korkmasin annesi ordan bagiriyodur anne panik yapma tuttum seni diye :) korkma canim seninle dualarim
kızlar inşallah dediğiniz gibi yerleşme kanamasıdır. Korkumdan ağlamaya başladım. Stres yapmamaya çalışıyorum ama elimde değil dualarınız için çok teşekkürler iyiki varsınız canlarımm❤️❤️

Dualarımız seninle inşallah sağlıkla bebişini alıp gel :) sonra da sana sıkı sıkı tutunsun inşallah canım ❤️❤️

X