2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Gunaydin kuzucuklarim...
Kan testimizi verdik bugun...
Hepimiz heyecanla bekliyruz..
Allhim hepimize hayrli olani versin.. insallh.. hepinizi sewiyrum.. bn sonucum eger iyi olursa yazarim... eger yazamazsam aksam kadar bnden ses cikmazsa bilinki negatif.. kndimi topladigimda arniza gelirim insallh.. kendinize iyi bakin.. simdi heyecanli bekleyisteyiz.. dua zincirmizi hep yapalim.. allh hepinizden razi olsun..

can canlarım selamlar herkese test yaptıracaklara dua ediyorum inş pozitiflerle dönün opu yada transferi olanlara sakin olun ve olabildiğince akışına bırakın rabbim ol diyecek ve sizlerde pozitif sonuçlarınızı bildireceksiniz hepinizi kocaman öpüyorum rabbimin izniyle kuzucuklarımızı kucağımıza alacagız

Bana da transferi sonraki ay yapıyorum dedi. Bu 2ay sonra mı demek oluyor.? 2kez regl olduktan sonra yani... Sonuç olumlu olsun da beklemeye razıyım ben:)..
Merhaba,
Ben yumurta toplamadan 5 gün sonra regl oldum zaten. Doğum kontrol hapıyla da 28 gün sonra olmayı bekliyorum. 15 gün sonra da transfer yapar diye düşünmekteyim. bu durumda 1 buçuk ayı aşkın bir süre oluyor.
Dediğin gibi Allah hayırlısıyla nasip etsin de beklemek çok sorun değil bence :)

canım benim iyi düşün rabbim ve bizler yanındayız herseyin hayırlısı heyecan ile bekliyoruz

Ayyu hadi canım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah dualarım seninle ve butun bu yolda uğraşanlara

canim telas yapma ins allahin izniyle tutmustur. dualarim sizinle.

umudihar umarım pozitifi görürüsün ve hayrılısı ıle bebeğine kavusursun..inan ki senın sonucunu bende heyecanla beklıyorum bende hasımato troıdı ve pko var aynı senın gıbı...sende benım umudum ol..allah yar ve yardımcın olsunn inş hayırlı haberler ıle donersınnn

Gunaydin kisLar
Hipimiz icin guzel bir gun oLsun insallah
Bugun teSti olan arkadasLarim pozitif sonuclar alSinlar
Bnmde bugun 14.gunum yaRin sabah bu saatlerde kan vermis oLucam
Insallah yuksek bir deger cikar
Dualarinizi esirgemeyin nolurrrr

bibebemolsa kuzummm sende adet olcak gibi sanci varmi
Egelimmm ya sende varmi?
2gundur adet olcakmisim gibi sanci var normal mi acaba

Ben ikisinde de doğal yolla kaldım ilki kimyasaldı ikincisi 7haftalıkken elime düştü (( tüp bebektede aynı şeyleri yaşarmıyım diye korktuğumdan sordum
Cnm rabbim oldedikten sonra hicbisicik olmaz insallah
Kimyasaldan sonRa doktorum bunda umutluyum demisti
Illaki buda kimyasal olcak die bisi yok birde kilyasal da olsa vucudun embrioyu kabul edior bu iyi bisi demisti
Insallah bir daha kayip yasamayz

Kızlar sonuçlarınızı dört gözle, heyecanla, sabırsızlıkla bekliyorum. Valla karnıma ağrılar girdi anlatamam. Kendi sonucumdaki kadar heyecanlanıyorum sizlerden biri kan verip sonucu beklerken. Hep kendi sonucumu beklerken o geçmeyen saatler aklıma geliyor. Tekrar tekrar yaşıyorum o saatleri. Hepinize allahtan hayırlısını diliyorum. Umarım hayırlısı bu ay sizler için pozitiftir :) Hepinise iyi şanslarrr..

bibebemolsa kuzummm sende adet olcak gibi sanci varmi
Egelimmm ya sende varmi?
2gundur adet olcakmisim gibi sanci var normal mi acaba
Cnm ben ishal olmuştum anlayamadım ztn agrıyodu yani kasıklarım karnım ama aşağı doğru baskı oluyodu kasılıyo gibiydi resmen bide son 2 gün belim agrıdı okadar cnm yatmaktanda olabilir :) pek belirti olmuyomus ama bosuna tedirgin olmusum

Güzel anne adaylarım sizler bugün inşAllah pozitifleri görceksiniz hepinize cok yakıscak annelik canlarım benim transferi olcak arkadaslar ogünü hiç unutmadım 2 tane küçük yıldız koydular içime cok güzeldi orda olduklarını bilmek bile bol bol dinlenin yormayın kendinizi tutunsun küçük yıldızlarınız size sıkı sıkı umudihar ve tüm arkadaslarım alın pozitifleride sayfamız şenlensin

günaydın iyi haftalar kızlar,,

ben çok takip edemiyorum ama pozıtıfı alan arkadaşları tekrar tebrik ediyorum sonuç bekleyen ve tedavisi olan arkadaşlarımın rabbim yardımcısı olsun inşallah aksilik olmazsa cuma lucrin 2.8 iğne 10mm olarak başlıyorum muhtemelen haftaya adet ve üçüncü günü estrofem ve 15 gün sonrası donmus bebişlerrr kızlar lucrini ne zaman vurayım işten gelene dek saat 8 oluyorrr

Ohhhh maşAllah cnm iyi sepetine biriktirmişsin yumişlerini Rabbim kısa zamanda hayırlı haberler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…