2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

I

Insaaaaallhhhhhh aminnnnnnnn rabbim yuzumuzu yete dusurmeain cnlarimmm
İnsallah arkadasim hayirli haberlerle gelirsin biz senin icin dua edicez sende sizde benim icin dua edin ne olur maddi nedenlerden dolayi baslayamiyorum tedaviye neye basvurduysam olmadi ne olur dua edin rabbim onumuzu acsin hayirlisi ise

Bende çok korkuyorum kalbim yerinden çıkacak dualarinizi eksik etmeyin bizden yarın emeklerimizin, gözyaşlarımizin, çabalarımizin karşılığını Allahimizin izniyle alalım, ona teslim olduk, Rabbim güldur yüzümüzü yalvaririm. ..

Canim elinden geleni yaptin otesini birak Allaha. Icini ferah tut insallah guzel haberler alacagiz yarin burda Allahim yuzunuzu guldursun...

canııııııııııııııııııııııııım ne zamandır giremiyordum ne ara transfer yaptırdın maşaalah 10.gün olmuş bile inşaallah güzel sonuçlar alırsın inan bana hakediyorsun hepimize öyle güzel umutlar verdin ki umarım sen de mutlu olursun bütün kalbimle dualarım senin için inan çok heyecanlandım allah gönlüne göre versin inş

Allah razı olsun burda sizler olmasanız ben kafayı yerdim, tek teselli olduğum kader arkadaşlarım dostlarım oldunuz kardeşim yok kardes oldunuz bana cevap veren destek olan burda evlat sahibi olmak için çırpınan anne adayları hakkınızı helal edin ve hepiniz bebeklerinizle Allahıma emanet olunuz, sevgiler

İnsallah arkadasim hayirli haberlerle gelirsin biz senin icin dua edicez sende sizde benim icin dua edin ne olur maddi nedenlerden dolayi baslayamiyorum tedaviye neye basvurduysam olmadi ne olur dua edin rabbim onumuzu acsin hayirlisi ise
Canimmm allhimm yar ve yardimcin.olsunn allhim.kapilarini acsinn insallhhhhh

Ahh canimm bnmmm can arkadasim yol dostum ya.. bni untmadib geldin bak bugune.nasipmis. gelmnde ewet bayagi oldu cnmm allh razi olsunnn rosemm hep ynimda.oldunuz.. insallh yarinda cok guzel olur..

Yarabbim senin kapina geldik elleriniziactik bizleri ssenden mahrum birakma derdimizle yalniz birakma yarabbim senin kapina geldik yuzumuzun karasi gunahlarimizin cok luguyla yuzumuzu ak gunahlarimizi af eyle yarabbim senden istiyoruz iyiyi doğru hayirlisini bizlere hayirlisini nasip et Allahm yarin sonuç alacak arkadaslarimin haklarinda hayirlisini nasip et kor gibi yanan yureklerine sen su serp sen merhametlilerin merhametlisisin bizleri sensiz birakma Allahim ayrica OPU olacak arkadasimizinda yar ve yardimcisi ol sen bizleri gorensin duyansin bilensin benim ve arkadaslarimin hakkimizda hayirli olanindan ver Yüce Mevlam (el-Fatiha) aminnnnn

Allh razii olsunn guzel yureklimmm allhim hepimizin kollarini bebklerimizle.doldursunn.. bizlere can emanet.etsin.. hayrli ewlatlar verain insaallh..

umudihar .!.:
Allh razii olsunn guzel yureklimmm allhim hepimizin kollarini bebklerimizle.doldursunn.. bizlere can emanet.etsin.. hayrli ewlatlar verain insaallh..
Amin cancazi. Amin insallah sinavini hakkiyla geçenlerden olalim inşallah

Canim şuan için kipir kipir tahmin ediyorum ama hatip dinlenmen lazim tatlm hadi ama bebisleri üzme yat uyu artık aaa. Yarin çok fazla enerji harciyacaksin sevinirken bugundendepola biraz hadi bakam ferah ferah uyu Rabbimin izniyle yarin ooooo birsuru hamis haberi alcaz inşallah umudihar

Ay kuzum korkuttun beni yaaa yarin hemen aricam carsamba transferim var ama azaldi ya sadece baya afedersin gaz cikariyorum tuvaletede cikiyorum sorunsuz sislik yok sadece ara ara agri ve sokulma var ilk gunden daha iyiyim ya bisey cikmasin nolur ya
hayılısı neyse o olsun tatlım ama şişlik falan yoksa ve seni aşırı rahatsız etmiyosa toplama sonrası hassasiyettir sendeki.benim oturduğumda bile alttan kompresörle hava basıyolar gibiydi :) yine de en ufak şikayetini dahi söyle doktoruna.senin sağlığın herşeyden önce unutma...

31 yaşındayım.sebep polikistik over ve tıkalı tüpler.3, tüp denemem. çok şükür hamileyim...

Yapmissin cnm cizelgeni.. hayrli olsun tekraradan.allhim biLerede nasip.etsin yapmayi.. :) masallh pammugumaaa daha minnacikk allhim kucagina almayi nasip etsin insaaaaaaaaaalllllhhh. Yarin.bana dua edin olurmu..
Ewt cnm cok heves etmiştim sonuna kadar nasip olur inşAllah sende yarın hayırlısıyla pozitifini alda sende yap hayırlısıyla

ama bende varım yazmıştım görmedin heralde canım. yaş 31, sebep polikistik over ve tıkalı tüpler, 3. deneme HAMİŞ :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…