2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hayırlı olsun cnm naisp olsun inşAllah
Yapmissin cnm cizelgeni.. hayrli olsun tekraradan.allhim biLerede nasip.etsin yapmayi.. :) masallh pammugumaaa daha minnacikk allhim kucagina almayi nasip etsin insaaaaaaaaaalllllhhh. Yarin.bana dua edin olurmu..

Kizlar durum sizdenasil bilmiyorum ama kabizlik sorunu yasayanlar icin bir fikir vermek istiyorum ben her sabah ac karina bir yemek kasigi saf zeytinyagi iciyorum cok iyi geliyor.Midesinde sorun olmayip kabizlik problemi olanlara tavsiye ederim.

KIZLARRRRRRRR
BANA DUA EDIN... HEP SIZI BEKLEDIM.. GUZEL HABERLERINIZ ICIN.. SIMDI SIRA BNDE CNLARIM.. KARAR VERDIM YARIN KAN VERMEYE GIDICEM... 10.GUNUM.. MUTLAKA KNDINI BELLI EDER PMUKLARIM.. SIZDEN TEK DILEGIM... BENIM ICIN POZITIF DUSUNUN.. AKLINIZA GELDIKCE.. YARIN HEPIMIZ ICIN GUZEL BIR GUN OLSUN.. HEPINIZI COK SEWIYRUMMMM

Kizlar durum sizdenasil bilmiyorum ama kabizlik sorunu yasayanlar icin bir fikir vermek istiyorum ben her sabah ac karina bir yemek kasigi saf zeytinyagi iciyorum cok iyi geliyor.Midesinde sorun olmayip kabizlik problemi olanlara tavsiye ederim.
Bende her sabah 1 hurma yiyerek kabızlık sorunu hiç cekmedim

Inşallah canım yarın güzel haberler vereceksin bize. Dualarımız seninle tatlım

allah yardımcın olsun bende kan vereceğim benimde 10.günüm

Canım hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Ben inatla son günü bekliyorum salıyı... Ama uyku bile tutmuyo artık

Yarın test yaptıracak arkadaşlar merakta bırakmayın bizi.. Hayırlı haberlerinizi bekliyor olucaz. Dualarımız sizinle. Allah yardımcınız olsun

Dualarim seninle biliyosun canim. Insallah iyi haberlerle gelirsinn.. Cok heyecanlandimmm kendi bekleyisim geldi aklima Hadi hayirlisi bitanemm...

Yarin hepimiz icin cok guzel olsunn hergun bizim icin yeni umutlar.. var
Tasruk
Prensim1975
Sersak14 vee
Bennn yarin test olcam.opuya gircek arkadasim icinde.. guzel birgun olsun insallh.. dualarinizi eksik etmeyin kizlar yarin hamis haberlerini hepbirlikte allim..

Son düzenleme:
Canim insallah guzel sonuclarla geleceksin allahim hayirlisini ve sagliklisini versin insallahh bekliyoruzz hamileyimmmmmmm demeni hadi insallah bol bol duaa

Dualarim seninle biliyosun canim. Insallah iyi haberlerle gelirsinn.. Cok heyecanlandimmm kendi bekleyis geldi aklimaa hadi hayirlisi bitanemm...
Tatlisiiiii biliyrumm aklinin bnde oldugunu bn allha biraktim kndimi allhim ol derse olcak.. allhin izniyle insallh cenin yawrumuza ruh ufletmistr rabbim allh razi olsun.. canimmm bnde.senn gibi guzel hberler.. veriim aminnn aminn aminn

Reactions: Pbb
Canım inş hakkında en hayırlısı olsun benimde test günüm geldi çattı yarın Büyük gün Allahım ölücem dualariniza muhtaç ım arkadaşlar Allah rızası için çok korkuyorum
Hadi bakalım yarın baya bi güzel haber alacağız galiba İnşallah pozitif çıkar canım.rabbim nasip etmiştir umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…