2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

25yaşındayım sebepsiz infertilite ilk denemem olucak canım adetimi bekliyorum

Canim Allah yar ve yardimcin olsun korkma hersey olacagina varacak hayirlisiyla olsun canim

İlk ay transferi yapıyorlar mı yoksa rahim falan dinlensin diye 1ay bekliyorlar mı kızlar

Cnm 36 yaşındayım. İlk tüp bebek denemesinde hamiş kaldım. Bebişim 15 haftalık oğluş .

Benim doktorumda güvenç bey canım bende çok memnunum sen hangi aşamadasın
Temmuzda opu yapıldı. Yedi emriyo donduruldu. Iki adet gördüm. Geçen ay cinera -doğum kontrol ilacı kullandım. Geçen çarşamba adetin ikinci günü kontrole gittim. Transfer için uygun dedi. Climera fort adlı bant kullanıyorum, rahim duvarı içinmiş. 17 si kontrol var. Kismetse 19 u transfer. Çok yazdım sen ne durumdasın?

38 yaşındayım 3.deneme eşimde azosperm bende rahim ağzı darlığı ameliyat olduk bugün 9.gun beklemede yim.

Ben daha yeni başlıcam canım güvenç beyle bir yıldır tanışıyoruz ama benim 2doğal yolla gebeliğim olduğu ve ileri yaşta olmadığım için beklememi istemişti bu süreçte eksik testlerimizi falan tamamladık ama hala gebe kalamadığım için o da artık başlamamız gerektiğini söyledi artık adetimi bekliyorum bende 16-17si gibi gidicem bakalım ondan sonra süreç nasıl işlicek

Kislar sLm
Herkese mutlu pazarlar
Pozitif sonuc almis yoldaslaRimi caani gonulden tebrik ediorum
Ve darisi dier bekleyenlere oLsun insaalllh..Benm bugun tam tamina 13.gunum transfer haric ve bugun adet sancisiyla uyandim birde eylulun 1 inde adet sancim oLmustu
Testlerim hala pozitif cikior ben yuksek bir deger beklerken yine onume kimyasaL gebelik gelicek die cok korkuorum.Beklemek ne zormus allahimmm .Kan testim saLi gunuuu ne olur dualarinizi eSirgmeyin bu sefer saglikli bir gebeligim oLsun 6yil olCak bekliorum bende haSretim sona erSin 3 dusugum var bu sefer hûsran olSun istemiorum

Bu aRada 6.gûn blastokist dondurulmus embriom oldu ve sali gunu tam 5haftalik gosterdi hesaplamalarda belki bu haftalar icin sancilar normaldir die avutuoRum kendimi
InSallah ôledir

Umarım bu sefer güzel biter herşey hepimiz için canım sağ salim kucağımıza bebeğimizi aldığımız günleride görürüz

cnm tRansferin simdiden hayirli oLsun
Doktor ole uygun gormusse emin ol senin icin en iyisi odur
Burda 2.gun transfer olup bebegi tutunan arkadaslarimiz var gonlunu ferah tut emi

Canım tablo için bilgilerimi vereyim.39 yaşındayım ve ilk denemem.Eşimin sperm sayısı düşük benim de Çikolata kistim ve yumurtalık rezervlerimde azalma var.

Amin Cnm insallah
Tüp bebeklerinde mi düşük yaşadın yoksa kendin hamile kaldın öle mi düştü canım sana tekrar hatırlatmak istemezdim ama benimde 2düşüğüm var kaçırdığımız bi yer mi var diye sordum

Hayırlısı olsun canım. Ben 41 yaşındayım. Inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…