2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

cnm tRansferin simdiden hayirli oLsun
Doktor ole uygun gormusse emin ol senin icin en iyisi odur
Burda 2.gun transfer olup bebegi tutunan arkadaslarimiz var gonlunu ferah tut emi
Haklisin canim oyle uygun gorulmus cok sagol oh rahatladim ya Allah razi olsun insallah tutunur bebeklerim insallah birakmazlar beni

Yas 27 ilk denemem erkek infertilitesi hamileyim darisi bu forumdaki bekleyen arkadaslara ve isteyen herkese insallahhhhh

Ya ben bu yazilari okudukça iyice kafam karisive ttabiki de soru üstüne soru yagdiriyorum kusura bakmayin sorrular
1 yumurtalar icin hangi ilaçlar kullanilio ve eğer ise yaramazsaa ne yapilio
2 yumurtalar uyarildi mesela 6adet yumurta oluştu hepsi dolleniomu
3 döllenen yumurtalar nazil bozulur
4 yumurtaların hepsi bozulursa ne yaparlar
5 embiriolari transferiiçinbeklenen bir iki ay sure neden bbeklenir
6 mesela iki embriyo transfer edildi tutmadi ellerinde iki tane daha embirio var bana ait nlarin transferinde de ücret isteniomu
Ya kusura bakmayin aklima geldikçe soruyorum SİNAV BASLASİN kizlar

Benim 9.gunum idrar testi yaptın mi hiç..... ayyy çok sevindim değerin çok güzel ilk değer kaçtı kaçıncı gün yapmistin
Yok tatlim idrara gec geciyor diye hic moralim bozulmasin dedim.9.gun tam gecen hafta pazar gittim yaptirdim tahlilimi.171 cikti sonuc .o zamandan beri 2 gunde bir yaptirdi doktor.bugun yeter artik dedi.keseyi bu hafta gorurmusum hayirlisi artik.insallah seninde guzel haberlerini alacagiz

1 yumurta oluşuyor ona göre olmazzsa dozajı yükseltiyorlar
2bazen hepsi dollenmeyebiliyor bazende 1 tanesi dolleniyor
3-bilmem kaç derece tutuyorlar nasıl bozulduğunu tam bende bilmiyorum
4benim mesela 3 tane dondurulnuştu çözülümce bir tane kalmıştı
5 bazı doktorlar aşılanma yapalım diyerek boş geçirmiyorlar
7transfer için ücret almıyorlar dondurmak istediğin zaman ona para ödüyorsun zaten 4 sene once 500 lira istemişlerdi oradan biliyorum:)

umarım yardımcı olmuşumdur.):)

Yas 32 sebep sperm sayi+ morfoloji deneme 2 hamis

TABLOYA ISMINI YAZDRMAK ISTEYEN VARSA
YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
BU SAYFADA HAMILE KALAN ARKADASLARDA SESLENIYRUM HEPINIZI YAZMAK ISTYURUM YAZIN KAYT EDERIM SAYFANIN 1.CI SAYFASINDA HEPSI

Canim nasil oldun. Doktorunu arayip gorustunmu. Seni cok merak ediyorum.

Canım kanamam durdu çok şükür ama ağrılarım var çok halsizim özellikle bel ağrısı çekiyorum uykularımı kaçırıyo diyebilirim doktorumla irtibat halindeyim şimdilik herşey yolunda gibi ama düşük tehdidim devam ediyo yatıyorum sürekli dinleniyorum ama hiç olmadığı kadar halsizlik çekiyorum transferden sonra bile böyle olmamıştım sanırım biraz kan kaybettim ondan böyle oldum bebeşimizle benimle kalsın da başka ne isterim ki yaşarım bu ağrıları sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah aman aman dikkat et kendine

Bu aRada 6.gûn blastokist dondurulmus embriom oldu ve sali gunu tam 5haftalik gosterdi hesaplamalarda belki bu haftalar icin sancilar normaldir die avutuoRum kendimi
InSallah ôledir
Tatlim eskileri unut lutfen herseyin com guzel masallah.sali gunude guzel bir deger bildir bize

Yas 27 ilk denemem erkek infertilitesi hamileyim darisi bu forumdaki bekleyen arkadaslara ve isteyen herkese insallahhhhh
Canim
YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
BU SAYFADA HAMILE KALAN ARKADASLARDA SESLENIYRUM HEPINIZI YAZMAK ISTYURUM YAZIN KAYT EDERIM SAYFANIN 1.CI SAYFASINDA HEPSI
yas 31
İlk denemem-tek embriyo
Salı günü test yaptiracagim.
Sebebi sperm sayisi düşüklüğü

Canım neydi sorun??
Doktorum 5 gun koyariz demisti bugunde aradilar 3 gun yani yarin dediler bende kafam karisti bu bizim icin en uygunu biliyorum guveniyorum ams huzursuz oldum sperm problemi oldugu icin 5 gune kadar bozulabiliyormus

YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
Yaa umudihar sen hamile kalanlar demişsin bende yeni dikkat ettim.insallah bizde hamile kalırız allah yazdırdı herhalde :)

Canim sen hic.. idrar testi yaptinmi yaptysanda ciktimi bnde.merak ediyrum ama cikmaz diye korkuyrum.. sennde 2.gun ya.. baktinmi hic ciktimi.. :)
Canım ben 13.gun kanda 182 gördükten sonra ki gun yaptım çok hafif bir çizgi çıktı sakin 10.gunden once kanda yapma canım gereksiz strese girme inşallah guzel olucak senin dediğin gibi o bebk bu eve girecek allahın izniyle

Canım yaptır kan testi yaptır artık yaaa

sagolasın canım bnmmm ya bnde yapsammı yapmassammı dıye gıttım geldım.. ama negatıfı gorcegımı bılıyrum .2gun embryosu bırde bnm adetımın ılk gunu... teste bakcagım ılk gun.. yarın belkı kanda bakarım.. cesaret edersem.. yarın 10,gunum varsada azcık bıle olsa bllı eder degerını :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…