2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yok bir iki damla kilota geçmiş kahverengi peceteye gelen kırmızıydı şuan yok ama
Annesi once kendini gostermis testte anlamadiysan diye bak yerlesiyorum demis.bu pazar gunu is guc yapmadan ayaklarini uzatip yat annecim diyor sana.endiselenecek birsey yok allahin izniyle hersey guzel olacak.

Selam kızlar 12.gun testimi yaptım değerim yükselmiş 104.7 çok mutluyum dualarıma devam ediyorum. Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın. Sağlıkla sıhhatle kucağımiza alıp büyümeyi nasip etsin
Masallah deger cok guzel insallah saglikli keseyi ve minik kalp atislarini duyacagimiz zamanlarda gelir.

Bilmiyrumki kuzumm bugun nedensebole hungurr humgurr aglayasim var.. pskoolojim mesgul caliyor hahahaha insallhh allhimm nasip etsin.. herkes guzel hissdiyr ama bn korkuyrum.. insallh hepimizin sonu guzel olur.. cnm bnmm ya.. cok mutluyum senn adinanasilda mutlu uyumussundur.. allhim bizlarede.nasip etsin insallh.. pamugumuza iyi bakk
Ayyy o aglamaklar maalesef bitmiyo cnm daha yeni başladı :) bende durduk yere hüngür hüngür aglıyodum Rabbim nasip etti şükrler olsun isteyen kimsenin kucagını bos bırakmasın❤️❤️

umudihar umudihar canim hani bitablo oluyorya hadislerin bekleyenlerin tablosu ondan yapsana bu kadar hamisi takip etmek zor oluyor be gulym Rabbim bizlere de nasip etsin inşallah

Kizlar transferim yarina alindi embiriyolarimin gelisimi iyiymis dondurmak istedigimiz icinde boyle uygun gorulmus sizlerin nasil olmustu 3 gun embiriyosuda tutunabiliyormu esim 5 gun daha iyi olur diyo ama embiriliyogda spermde sorun oldugu icin 5 gune kadar hepsi saglikli gitmiyor dedi dogrumu lutfen acil

kızlarrrrr
tablo yapmaya calıscam sımdı hbu sayfada hamıle kalnlar.. bekleyenler.

yas:
sebebını
kacını denemesı
beklemede yada hamıle oldugunu solesın mesaj atsınlar.. lıstede olmak ısteyen herkese seslenıyrum

kızlarrrrr
tablo yapmaya calıscam sımdı hbu sayfada hamıle kalnlar.. bekleyenler.

yas:
sebebını
kacını denemesı
beklemede yada hamıle oldugunu solesın mesaj atsınlar.. lıstede olmak ısteyen herkese seslenıyrum
Canim 23 yasindayim transfer bekliyorum oda yarin sorununuz erkek infertilitesi ilk denememiz

X