2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

N nezooo canim sagolasin tabiki de yardimci olsun Allah razi olsun tatlm ya ben çok korkuyorum asilamada gonal f kullamdm bi tane yumurtam oluştu ya simdi bu olay beni çok korkutuo insallH çok yumurtam olur canim tekrar sağol bebisim

Oyyy bebişin büyümüş 7. Haftaya girmişsiniz az kalmıs cnm 2 haftaya atlatırsınız sen bolca dinlen

Cnm benimki baya ilerlemiş hali yaa kaçıncı evre bilmiyorum 3. Denemede yüksek dozlara ragmen yumurta cıkarabildik yumurta cok ama gelişmedi sonunda oldu ama çok şükür Rabbime

bende oyleyim canım ilk tedavide 6 yumurta anca oluştu o kadar ilaca bu tedavide dozajlar yüksekti hep bakalım yarın belli olacak kaç yumurta olduğu
bende ki pko da ağırmış adet düzensizliği hat safhada oğlum mesela 34 aylık şu anda hamilelik doğun bu kadar ay toplamda 4 kez adet gördüm ben

Tuplerim yok
Yas 36
Ilk deneme
2.gun embroyosu
Hamileyim
9 yaşında 1 oğlum var oda ilkte tuttu o 3.gun emryosuydu.

Kizlar tüp bebek için biz yari özel yari sigortaya hastanesine gidicez tedavide kullanılacak ilaçlar icin SSK ya baavuracagiz bu süreç nazil oluyor SSK raporu ne kadar zamanda cikario bu ilaclari ozelden kullanan varsa fiyatlar neler bilen varmi ben bi gonalf bilim bide ovitrellayi biilim siz çok farkli ilaçlardan bahsedioauz oyuzden soruyorum

Evet canım yarin aksam üstü yaptır annesi belli eder kendini ama sakın idrar yapma 2.gun emryolarda çıkmıyor hadi hayırlısı inşallah

Tüp bebeklerinde mi düşük yaşadın yoksa kendin hamile kaldın öle mi düştü canım sana tekrar hatırlatmak istemezdim ama benimde 2düşüğüm var kaçırdığımız bi yer mi var diye sordum
cnm iki naturel birde tup bebis dusugum var ama hicbirinin kesecigi daha goremeden hcg dustu
Doktorlar arastirmaya gerek duymuolar bile ole olunca

Evet canım yarin aksam üstü yaptır annesi belli eder kendini ama sakın idrar yapma 2.gun emryolarda çıkmıyor hadi hayırlısı inşallah
INSALLH BE CANIM ALLHIM YARDIMCIMIZ OLSUN NEDIYIM INSALLH BNMLEDIR.. AALLHIM ENKLERIMIZI BOSA CIKARMASIN.. SAGOLASIN VNM BNI COK RHTLATTIN:)

canım ben erdem hastanesinde yaptırdım oraya gidiyorum yani her şey 3750 ilaçlar içimde gonalf kullandım bir tane daha iğne varıd onun adını unuttum ovitrella çatlatma iğnesi opudan 36 saaat once vuruluyorsun :)ben başka ilaç kullanmadımm:):)

cnm iki naturel birde tup bebis dusugum var ama hicbirinin kesecigi daha goremeden hcg dustu
Doktorlar arastirmaya gerek duymuolar bile ole olunca
Ben ikisinde de doğal yolla kaldım ilki kimyasaldı ikincisi 7haftalıkken elime düştü (( tüp bebektede aynı şeyleri yaşarmıyım diye korktuğumdan sordum

TABLOYA ISMINI YAZDRMAK ISTEYEN VARSA
YAS
SEBEP
KACINCI DENEME
SONUC..
BU SAYFADA HAMILE KALAN ARKADASLARDA SESLENIYRUM HEPINIZI YAZMAK ISTYURUM YAZIN KAYT EDERIM SAYFANIN 1.CI SAYFASINDA HEPSI
Yas 30 sebep sperm morfolojisi 2. Deneme test günüm 9 eylül beklemedeyim

Canım ben Gonal F 'in 1 kutusunu hastanenin anlaşmalı eczanesinden 200 tl'ye alıyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…