2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hey masallh topigimize nazar degmeainnn herkes gorsun bunlarii cnmm kacinci gunun kacinvi gun embryosu.. masallh.. kan testinide yap allhin izniyle.. allhim hayrli ewlat olmayi nasip etsin cnmm
teşekkür ederim 6.gün embiryosu transferle beraber 9. günüm test tarihim 12 eylül bir hafta var daha inşallah kanda da görürüm

Sen bu bebgi hakkettinnn canimm sinavini gectinnn allhim bzlerede nasip etsin.. insallh yuce rabbim..

Umudihar arkadaşım nasılsın :) yarın test günün degilmi ? İnşaallah sendende güzel haberler duymak nasip olur canım :)
Iyim canimmm bnmmm uzaniyrum yagmur izliyrum insallh be bitos yarinda.senn yumiler bakilcak insallh guzel haberler verrsin bize cnmm.. bnm testim carsamba gunu tatlisi.. bugun 9.gunum yarin 10.gunum allhim insallh hayrliani versin.. aminnn

amin arkadaşım inşallah rabbim devamını nasip eder....bir tek bana değil cümlemize nasip der inşallah rüyada gibiyim sanki 4.gündür yapıyorum pozitif sonuç inşallah hayırlı olur sonuda
Insallhhh cnmmm 10senelik hasretin bitsin.. artik.. buda son.olsun.. yarrbimm hepimize guzel hberler verdirmwyi nasip etsin ..

seninle beraberiz arkadaşım inşallah hayırlı sonuçlar görürüz
Insallh canim sennki belli.. 6.gun.embryosu bnm.2.gun oyuzden bakmaya cesaretim yok.. daha minncikdiyrum yeni tutunmustr falandiye kndimi oyaliyrum.iste.. adetimde carsamba birde.. ogun insallh kotu bir suprizle karsilasmam.. allhim yar ve yarsimcimiz olsun..

Iyim canimmm bnmmm uzaniyrum yagmur izliyrum insallh be bitos yarinda.senn yumiler bakilcak insallh guzel haberler verrsin bize cnmm.. bnm testim carsamba gunu tatlisi.. bugun 9.gunum yarin 10.gunum allhim insallh hayrliani versin.. aminnn
Allah iyilik versin canım aslında benim doktorum 10. Günde istemişti ama senin ikinci gün trasfer edilmisti 12. Gun net bir sonuç alırsın canım :) evet iğnemi yaptım yarın sabah saat 9:30 da randevum var :)

Allah iyilik versin canım aslında benim doktorum 10. Günde istemişti ama senin ikinci gün trasfer edilmisti 12. Gun net bir sonuç alırsın canım :) evet iğnemi yaptım yarın sabah saat 9:30 da randevum var :)
Yok bitanesi dokte hepisne ayni seyi yapiyr.. gyilmazda 5.gun embryosuydu.. oda 12.ci gun yaptrdi misal.. allhim.onada hayrli ewlt lar nasip etain aklima dustu.. allhim hepinize versinn insallh.. allhim basimizi yere egdirmesin.. yarin guzel olcak insallh..

canım aynı şeyleri aynı korkuları yaşıyoruz. ben de çarşambaya odaklandım.. test yapma çarşambayı bekle engüzeli ben yaptım da ne oldu.. en iyisi kan tahlili

anladım canım her doktorun uyguladığı metod aynı olmuyor demek ki :) aminn canımmmmm o arkadaşımızda en kısa sürede bir evlat nasip etsin rabbim

canım aynı şeyleri aynı korkuları yaşıyoruz. ben de çarşambaya odaklandım.. test yapma çarşambayı bekle engüzeli ben yaptım da ne oldu.. en iyisi kan tahlili
Canim en iyi yol kan tabikide..
Oyuzden uUlme.. bnde sandim kandan baktrdin 2.ciyi arastriyrum.faln diyince.. kacunci gun embrysu cnm sennki.. kana gecmeyen sey.. idararda nasil goUksun birde adet gunume bile daha 3gun var.. hani gecse keain.cikar faln diycem bazen idrr testleri insani yaniltabiliyr.. bn hic unutmuyrum..
Birgun aderim tam. 4gun gecikmisti.. ve bn hemn.idrar testi yaptim.. yest pozitif dedi.. biz esimle.kostura kostura kan vermeye gittik .. elimde cubuk.. sonuc cikti.. doktr dedi. Negatif.. basimdan.asgi kaynar sular indi.. dahada yapmaya cesaretim.. yok.. buda bnm icin en buyuk.. hayal kirikligi oldu.. o test bozukmus ve oda bni buldu.. nasip.. kismet hamle oldugumu biliyumm ilk isim o cift ciGiyi gormek..

Canim nasil oldun. Doktorunu arayip gorustunmu. Seni cok merak ediyorum.

Benim şuam yedinci denemem şuan pozitif ve hala kuşumun kalbini duyamadım.

Olabilir daha önce hiç denemedim kan testini yapmadan önce senin test tarihin ne zamandı

Cnm netten çıkmıştım,yeni gördüm msjını.test günüm 9 eylül salı.(12.gün)

Kizlar daha onceki msjida hicbir brlirtimin olmadigini yazmistim.8. gune kadar tik yoktu hatta 8. gun idrar testi yaptim 5. gun embriyosu belli olur belki diye ama negatif...Dun yani 9. gun aksam ilk kez sol tarafima tanidik olmayan siddetli igne batmalari olmaya basladi,bugun de ara ara oluyor.Bu da gogus hassasiyeti gibi ilaclarin yan etkisi olabilir mi,yoksa az da olsa sevinmeli miyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…