2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm bnenimde umudum azaldi ama sabretcwz beklicez hem senin cok erken kana bile 8.gun karisiyomus hormon yitirme umudunu hembak kanbolat arkadasin 10. gun cikmamis idrarda ama kanda cikmis insallah tutnmustur bebislerimiz bizi birakmazlar
Benim 2 tane 5. Gün emriyosudu allah büyük tabi belkide biz hata yaptık test yapmakla zaten testte kalmadı yapmıcam salıya kadar rabbim büyük[/QUOTE]
aynen canım hata yaptık test yapmakla benim de 9.gün kocaman bi tek çizgi gördüm bu sabah..inş. kanda pozitif çıkar ne diyim..

Kızlar şakamı bilmiyorum ama sonuc 172 cıktı soktayım hem aglıyom hem gülüyom Rabbim hepinize nasip etsin 3 senedir ilk defa pozitif gördüm inşAllah siz kat be katlarını yaşayın❤️❤️❤️
Masallah saglikla kucagina almakda nasip olsun insallah ne guzel topikde bicok hamis oldu darisi gun sayanlarin basina

Kızlar şakamı bilmiyorum ama sonuc 172 cıktı soktayım hem aglıyom hem gülüyom Rabbim hepinize nasip etsin 3 senedir ilk defa pozitif gördüm inşAllah siz kat be katlarını yaşayın❤️❤️❤️
maşallah.. hayırlı uğurlu olsun.. sağlıklı bi şekilde koçağına almaklar nasip etsin rabbim..

Kızlar bosı soyluyecem .
benım yasım tup bebek ıcın kucuk ama 3 yıllık evlıyım .
Bebısım normal yolla olmuyacak gıbı gozukuyor hıc ama hamıle kalamadım .
tup bebek merkezı yasıma bakmadan yapar mı?

3 gün hiç geçmeyecekmiş gibi :KK43: ilk yaptırıyorum başıma ne gelecek bilemiyorum:) çok zor işlermiş bunlar
inş. da son olur alırsın kucağına bebeğini.. aynen çok zormuş benimde ilk her şey geçiyo da şu beklerken zaman geçmiyor benimde kocaman bi 4 günüm var:KK43:

Rapor çıkmaz canmm özel olarak yaptırabilirsin benim yaşım 22 kasımda iki yıl olacak evleneli.. bu benim ikinci tüp bebek denemem
Kızlar bosı soyluyecem .

Allahh tamamını getirsin canım inşall
Allah tamamını erdirsin canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin sağlıklı sıhatli evlatların hayırlı olsunn

Kızlar bosı soyluyecem .
yaştan ziyade normal yollarla olamıyosa rahatsızlığına bakarak yapıyolar.. 18 yaşından küçük değilsindir herhalde sorun olmaz bence yaş..

inşallah, yarın doktorun güzel şeyler söyler ve transfere hazırlanırsın. ben de dondurulmuşlarla tedavi oluyorum. adetimin ikinci günü geçen çarşamba doktora gittim ve başladık. iyi haberler alalım inşallah :)
sağol canım.yarın estrofeme başlıyorum.ilk 4 gün 1,sonra 2-3 diye artacak.10 gün sonra da kontrol var.benim 3.gün 6 tane donmuşum var.bide prolaktinim yüksek diye 1 ay dostinex kullandım,tekrar test yaptılar bugün sonucu bilmiyorum ama inş düşmüştür ilaca gerek kalmaz.senin tedavin nasıl,kaç donmuşun var vb.yazarsan sevinirim...

X