2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar kuzuummmmmmmmmm bugun 8.gunun olmalii nasilsinnn bitanemmmmmmm nasilsiniz diim daha gusel :)
Mervisimmmmmmmmmmm
Ne yapiyim.. yatyrum yagmur izliyrum melekler yagmur damlasini indrrken bnde.melklere.. rabbime dualarimizi iletmesni soluyrum.. bugun agrim var.. menopozlu htunlar gibiyim .. ates bir geliyr bir giddiyr.. sende uzulmee ttlisi.. insallhh busefer olcak... oocakk olcak...

Slm arkadaşlar bende bu ay hamile kalamazsan tüp bebek sürecim başlıcak onbeş güne kadar deneyimleri olanlar benimle paylaşabilirler mi

sbry sebep ne sizde imşallah da çok bekletmeden hemen gelir minik sanada :) ben ikinci çocuk içim ikinci kez tedaviye başladım pazartesi opu olacak muhtemel cuma cumartesi de transfer olacak panik heyecan huzur rahatluk kepsi bir arada :)

@SevgiCoban canım öyle yapıyorum zaten ama 5. gün embriyosu,8. gün idrarda silik de olsa çikmaz mı yahuuu demekten de kendimi alamiyorum

5yıllık evliyim 2seneye yakın bebek düşünmedik sonra istedik olmadı eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu hamile kaldım kimyasal düşükle sonuçlandı 6ay sonra falan tekrar hamile kaldım bu kezde 7haftalık düştü ikisinde de bebek benden beslenemediği için düştüğünü söylediler 2yıldırda hamile kalamıyorum bütün yapılabilecek testleri yaptırdık benim biraz tsh yüksek çıktı ilaç kullanıyorum ama hala bişey yok bu ayda kalamazsam tüpe geçicez ama yine endişelerim var

U

Umudum yaa bende olmadı öyle bi lekelenme acaba tutmadımı herkeste olmalımı bugün test yapcam korktum
Yokk be canimmm o kanin.olmasi gerekmiyrkiii ole dusnme bn hala ne oldugunu bile anlmadim.. yorumlar ole.. ama sen.icini ferah tut.. lutfen sonucuna odaklan pozitife dusun... canmm o kanama normalmi anormalmi bilmiyrum zaten pembe topak halinde birseydi blkide opudan kalmistr.. bilmiyruKi birtek rabbim bilir.. rahmimizde.ne olup bittigini aklina kotu seyler getrme.sakin.. kacta sonuc vercekain..

Eşimi bekliyorum cnm işini halledip gelcek basip bakalım cok heycanlıyım

Adetin 2.günü gittiğinizde vajinal ultrasonla mı bakıyorlar yoksa karnından mı

Cnm hoşgeldin benimde 9. Günü m benimde negatif Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…