2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Belim cok agRio bugun bide cnm hic yemek yemek istemio dunden beri yemek yemedim acda diilim
Karnimda cok sis saLi bi geleydi ooooooooofff:KK43:((((((((
Uyuyup uyansam sali oLsa keskeee:cry:

Dûn 11.gûnum dû ve evdeki son tesTimi yaptim ve artik sıkıldım test de yapmaktan
image.jpg

Slm kislar ben aRtik cok sıkıldımmmm yaaaa
Auni gun transfer oldugum arkadaslarim testlerini yaptirdi ben hala saLiyi bekliorum:KK43:
Nie 15.gune test veriolar anlamiorum kiiiiiii
Bugunnn bole mutSuz uyandimmm bennn:KK14:
arkadaşım bana da 15 güne verdi yani bir kere kan verip kesin sonuç çıkıyor diye ve bir hafta yada on güne kese kalp atışı için çağırıyor genelde 2 güne kan vermek tense 15 güne razıyım bir kere verip kurtulurum

3. Gün oluyor Perşembe toplanmıştı öyle oluyor demi ?
valla canım toplandığı günü sayarsak 4.gün olur kimi merkez sayın diyor kimi saymayın diyor neyse bakalım inşallah sonucu güzel olsun inşallah.benimde iğnlerin ikinci günü sabah karnımda ağrı hareketlenme oldu baya normal mi bu kadar erken hareketlenme ağrı vs olması ohs olacağım diye çok korkuyorum yaa:KK43:(

arkadaşım bana da 15 güne verdi yani bir kere kan verip kesin sonuç çıkıyor diye ve bir hafta yada on güne kese kalp atışı için çağırıyor genelde 2 güne kan vermek tense 15 güne razıyım bir kere verip kurtulurum
Öle de bıtanem cok bunaldim artik:KK43: galiba ûzgun uyandim bugun kabuslar falan goruorum son gunler hic gecmio gibi:KK43:

mrvis mrvis çok şükür az kalöış ben şimdiden sayıuyorum pazartesi daha yumoşlar toplanacak
Insallah seninde pozitif sonc icin sayicagin gunler cok yakin cnmm hayirli ugurlu olSun simdiden insallah

aynen arkadaşım , 5. ve 6. gün evde idrar testi yaptım 2.çizgi silikti bu gün 7.günüm ama test bu gün yapmıyacağım sabrediceğim
Cnm bnm beni dinlersen bence birazcik yapma bekle ama elde olmuo inan ilk baslarda cok silik cikti gunden gune koyulascakmi die bakmak istedim simdi bu goruntuden daha da koyu olmiycagina gore 3 gûn acikta kaldim ben :KK43: 10.gun ve 12.gun yap ben bide 10.gunde digital testte yaptim ondan da hamile yazdi 2-3 hafta yazdi
Somdi elimde sabir ve beklemek kaldi:KK43: napsam da su 3 gun gecSe acaba :KK43:

çok net tatlım çok sevindim senin adına.bizde pozitif sonuçları görürüz inşallah
Insallah arkadasim inan testte koyu cizgiyi gormekle bitmio ilkinde de gordum ama devami gelmedi saglikla kucagima alim dua edin bana olurmu bnmde dualarim her zaman sizinle

Cnm bnm beni dinlersen bence birazcik yapma bekle ama elde olmuo inan ilk baslarda cok silik cikti gunden gune koyulascakmi die bakmak istedim simdi bu goruntuden daha da koyu olmiycagina gore 3 gûn acikta kaldim ben :KK43: 10.gun ve 12.gun yap ben bide 10.gunde digital testte yaptim ondan da hamile yazdi 2-3 hafta yazdi
Somdi elimde sabir ve beklemek kaldi:KK43: napsam da
bekliceğim inşallah pozitifi görürüz

bana ilk tüp bebekte transfer sonrası sonda takmışlardı daha masadan kalkmadan acaba ben mi yanlış mı oldu .(

Canim.sonucta idrrin.sikisikti.. hemn cart diye almmislardir mutlaka.. beklemiaindir sikisik bir sekilde.. bna doktrum.dediki.. odaya gittiginde gidebilirsin tuvalte dedi bn inat ettin 10dakka yattim ole sonra gittim ahh osonta varyaa bnde idrar yolu enfekaiyonu yarrti.. cunku bn tam.skisik gidemedim ve icime su verdiler.. dusun.. e tabikide oda sistit yapti 4gundur ilac iciyrum korkuyrum ama ne yapalim.ondada Varsir.. bir hayr veren allh... alan.alhh.. allhim herseyin hayrlisni versin cnmm

X