2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydın arkadaşlar, sonucumu dun aldım ve sonuç negatif, dünden beri tek kelime konusamıyoruz eşimle, bittik yıkıldık harebeyız, gene ben aglıyorum ya esım susuyo içine atıyo bu benim canımı dahada acıtıyo :-(
Off ki ne offff...uzulme demekten baska elden gelen birsey yok.allah sana ve esine saglik versin yeniden deneyeceksin. Annelik ruhumuza isledu baska care yok.insallah ilerde bebegini emzirirken bu gunleri hafif bi tebessumle dusunursun allah yardimcin olsun canim

Off ki ne offff...uzulme demekten baska elden gelen birsey yok.allah sana ve esine saglik versin yeniden deneyeceksin. Annelik ruhumuza isledu baska care yok.insallah ilerde bebegini emzirirken bu gunleri hafif bi tebessumle dusunursun allah yardimcin olsun canim

unutuluyor canım gülüp geöiyorsunn çoğu şeyi hatırlamıyorsun en azından unutmak istiyorsun tecrübe konuşuyor :KK76::KK76:

unutuluyor canım gülüp geöiyorsunn çoğu şeyi hatırlamıyorsun en azından unutmak istiyorsun tecrübe konuşuyor :KK76::KK76:
Allahim insallah ya.zaten bu tupler secilmis olduklarindan cok akilli oluyorlarmis. Tup bebekleri olan butun arkadaslar ayni seyi soyluyor.o minikler o kadar cok yoracakmis ki bizi bu gunleri dusunmeye firsatimiz bile olmayakmis:KK53::KK53::KK53:

Merhaba bende sabah dr gittim tup bebege basliycaz adet olmami bekliycez ay sonunda ama once calistigim kurumdanda onay almam lazim yoksa 7000 tl bulur dedi bakalim cok heyecanlıyım şimdiden

Allahim insallah ya.zaten bu tupler secilmis olduklarindan cok akilli oluyorlarmis. Tup bebekleri olan butun arkadaslar ayni seyi soyluyor.o minikler o kadar cok yoracakmis ki bizi bu gunleri dusunmeye firsatimiz bile olmayakmis:KK53::KK53::KK53:

ben anlamadım bile oğlum 3 yaşını dolduruyor yani kasımda vakit su gibi geöti de ikinciye bile başladık bakın biz :)

Merhaba bende sabah dr gittim tup bebege basliycaz adet olmami bekliycez ay sonunda ama once calistigim kurumdanda onay almam lazim yoksa 7000 tl bulur dedi bakalim cok heyecanlıyım şimdiden
allah yardımcın olsun.. tedavi süreci çok heycanlı geçiyor.. her şey yolunda gider inş.

Cok gecmis olsun tatlm Allahim yar ve yardimcin olsun bol bol yat dinlen bence bebisin sana bi msj yolluo anne calisma yat dinlen beni guzel besle dio Rabbm yardimcin olsun tatlm dualarimdasiniz Allahin izniyle ...

Evet canım ya çok teşekkür ederim sana miniş anne sen çalışınca ben yoruluyorum demek istedi dinleniyorum kanamadan dolayı belimde inanılmaz bi ağrı var geçicek inşallah Allah razı olsun canım benim ya

Canim benm yeni duydum cok uzuldum ya lutfn kendine dikkat et bosver isi calisma. Etrafindan tum olumsuzluklari kaldir. Ben evde hep dinleniyorum 8 haftaya kadar cok riskli. Bizim hamileligimz normal insanlarinki gibi deglki onlar gibi davranalim. Dualarim seninle.

Evet kuzum ya salak mıyım neyim ne diye rahat davranırsın elalem bu durumunu önemsemeden saçma sapan şeyler yazar gider üzülürsün kimin nolduğunu böyle zor günde öğreniyorsun birde iş yerinde çok yordum kendimi rapor hazırla dosyala derken şimdi dikkat ediyorum canım inşallah herşey yoluna girecek

Slm kizlar transferimin 10.gunundeyi idrar testi yaptim kocaman bi tek cizgi maalesef umutlarim iyice azaldi 3.gun embriyosuydu dondurulmus bu ikinci tedavim tekrar ayni seyleri yasamaktan korkuyorum iyicw antisosyal oldum zaten insanlarin sormasindan o kadar sikildim ki kimseyle gorusmek istemiyiorum bibemolsa nickli arkadas teste gittigaliba insallH guzel haberlwrlw gelir bizede umut olur banada dua edin kizlar pztesi kanda iyi haber gelsin

Slm kizlar transferimin 10.gunundeyi idrar testi yaptim kocaman bi tek cizgi maalesef umutlarim iyice azaldi 3.gun embriyosuydu dondurulmus bu ikinci tedavim tekrar ayni seyleri yasamaktan korkuyorum iyicw antisosyal oldum zaten insanlarin sormasindan o kadar sikildim ki kimseyle gorusmek istemiyiorum bibemolsa nickli arkadas teste gittigaliba insallH guzel haberlwrlw gelir bizede umut olur banada dua edin kizlar pztesi kanda iyi haber gelsin
10.gun benimde idrar negatif kan pozitifti tatlim.sikma canini.idrara gec karisiyo hcg.2 guncuk daha bekle kan yaptir sonra.insallah guzel haberler verirsin canim.

X