2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:
Cnmmm cok gecmis oLsun dualarim sizinle
Mercimegine bisi oLmiycak insallah annesi
Bol bol dinlen kuzulmm allaha amanet ol

Tesekkürler cnm,az kaldı ama sanki daha da uzuyor gün geçtikçe....Amiiiiin,inşallh...hepimiz mutlu haberler verelim...
Al benden de okadar kuzumm 4 gun kaldi test gunume sanki bbir asir var 11 gunu zor ettim yaaa keske hemen belli olSa dimi ertesi gun falan :)

Kızlar hepinize herşeye rağmen kocaman günaydın ben hastanedeyim sabah kanamam oldu çok korktum elim ayağım tir tir titredi şimdi serum yiyorum iğne de vurdular bebişimin kalp atışını duydum çok şükür ama kanamam çok oldu düşük tehdidim varmış 1 hafta raporluyum Yatıcam Allah'a yalvardım lütfen Allahım benimle kalsın mercimeğim diye bugün cuma dualarınızda eksik etmeyin beni canlarım :KK42:

Ayy canım çok geçmiş olsun nolur üzülme bak kalp atışını duymuşsun kıpırdamadan yat sakın üzülme bebeğin iyi hep böyle düşün :KK68:

Canimmmm gecmis olsunnnn lutfenn dinlen... dualarimiz sennle.. insallh guzel olcak..

Al benden de okadar kuzumm 4 gun kaldi test gunume sanki bbir asir var 11 gunu zor ettim yaaa keske hemen belli olSa dimi ertesi gun falan :)

Aynen yaa,hemen belli olsa ya! İlk 8 gün iyi kötü geçti de son 4 gün geçmeyecek sanırım :KK43: inşallah sonuçlarımız pozitif olur da gülerek anlatırız yaşadıklarımızı :) cnm senin de ilk denemen mi?

Çokk geçmiş olsunn canımmm dikkat et kendine stres yapmaaaa

Günaydın kızlarr sabah sabah test yaptım bugün 6. Gün belki çıkar diye ama kocaman bir tek çizgi çıktı ikinci çizginin gölgesi bile çıkmadı

dualarım sizinle canım inş sıkıntı olmadan sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın geçmiş olsun

çok geçmişolsun...üzme kendini dinlenmen lazım ...yüce rabbim bizleri duruyor merciğmini kucağına hayırlısıyla almaknasip edecektir...moralini yüksek tut

Günaydın kızlarr sabah sabah test yaptım bugün 6. Gün belki çıkar diye ama kocaman bir tek çizgi çıktı ikinci çizginin gölgesi bile çıkmadı
canım idrar için çok çok erken ben 7. gün test yaptırdım daha kanda bile adam akıllı bir şey çıkmadı sabır edeceğiz başka çaremiz yok. yüce rabbim bize sabrı bile öğretiyor bu vesile ile

Aynen yaa,hemen belli olsa ya! İlk 8 gün iyi kötü geçti de son 4 gün geçmeyecek sanırım :KK43: inşallah sonuçlarımız pozitif olur da gülerek anlatırız yaşadıklarımızı :) cnm senin de ilk denemen mi?
Cnmm inSallah kocaman amin diorum
Bnm ikinci denemem dondurulmusla oLdu bir tanecik buzlu savascim 6.gun dondurulup côzundu ve aldim bugun 11.gunum test gunumu 15.gune verdi
Ilki de tuttu ama kimyasal gebelik oldu degerlerim yukselmedi
Senin ilk denemen dimiii:)

Cnm umutSuzluk yok inSallah kislaarrr pozitif yazicagin gunlerde gelicek :)

canım idrar için çok çok erken ben 7. gün test yaptırdım daha kanda bile adam akıllı bir şey çıkmadı sabır edeceğiz başka çaremiz yok. yüce rabbim bize sabrı bile öğretiyor bu vesile ile
Ayy ne bilimm belki çıkar dedim allah büyük inşallah kan testinde olumlu sonuçlar çıkar bu mübarek cuma hürmetine inşallahh

Bnm ikinci denemem dondurulmusla oLdu bir tanecik buzlu savascim 6.gun dondurulup côzundu ve aldim bugun 11.gunum test gunumu 15.gune verdi
Senin ilk denemen dimiii:)

Cnm umutSuzluk yok inSallah kislaarrr pozitif yazicagin gunlerde gelicek :)
İnşallah canım rabbim büyük

Senin ilk denemen dimii :):)

Evet ilk denemen,inşallah 2. denemem de kardeş için olur diyorum :) ilkine üzüldüm ama inşallah buzlu savaşçın tutar. Benim de kalanlar donduruldu,doktorum dondurulmuşlarda şansın daha yüksek olduğunu söyledi.Mantıklı geldi,çünkü donmuş embriyolara daha farklı bir işlem uyguluyoruz,ayrıca şimdi mecburen yumurta odaklı çaliştık,sonrakilerde sadece rahmi hazırlıyoruz dedi. Bu nedenle sen içini ferah tut bence :)

snopy35 snopy35 inslah cnm korku her zaman oluor
Biz teslim olmus bekliorus
Aslinda idrar testlerim pozitif ama yinede galiba kalbini duymadan inanamiycam yada kan tahlilinde yuksek bir deger gormeden diim
Seninle teSt gunumuz ayni gun insallah ikimizde pozitif sonucumuzu alir mezun olmus gibi sallayarak geliris elimizde kagitla :KK66:

X