2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım geçmiş olsun. Doktorunu ara. O zarar vermeyecek bişiler verir sana.
Cok tesekkur ederim cnmmm
Arasam iyi olur dimi
Bugun 10.gunum kan testime daha 4gun var
Bugun digital gebelik testi yaptim ve normal ikiside pozitif
Ama ilkinde kimyasal gebelik oldu die korkuorum buda ole olmaz dimi:KK43:
Eki Görüntüle 1234355
image.jpg

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.26 agustosta transferim olmuştu.bugun 9, günüm dayanamadım 1 saat önce hastahaneye gidip kan verdim.eşimi le bir saat sonucu bekledik çok stres verici bişey veeeee sonuç 113,5 pozitif.çok mutlu oldum.hemen siteye girdim.dilerim bundan sonrası da sağlıklı ve mutlu olur.hepinizi öpüyorum.
Ahh cnmmm ya masallh... allhim saglikli sihhatli kucagini almayi nasip etain.. insallh..

merhaba arkadaşlar.26 agustosta transferim olmuştu.bugun 9, günüm dayanamadım 1 saat önce hastahaneye gidip kan verdim.eşimi le bir saat sonucu bekledik çok stres verici bişey veeeee sonuç 113,5 pozitif.çok mutlu oldum.hemen siteye girdim.dilerim bundan sonrası da sağlıklı ve mutlu olur.hepinizi öpüyorum.
Hayırlı olsun canım. Ben bilirim o dakikalar ne zor geçer.. Ben bir de işe gelmiştim haber vermelerini bekledim. Heralde bir 3 saat sonra falan aradılar. Eşime de kan verdiğimi söylememiştim. Ölüyorum sanmıştım. Karnımda inanılmaz bir ağrı. Her telefon çaldığında kramp giriyordu. Ama çok şükür sonucu güsel oldu :) Değerin gayet güsel. 1 kere daha kan ister sonra istemez yüksek ihtimal. Sonra keseyi görcen, sonra kalbini duycan. Çok güsel günler seni bekliyor. Tekrar hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.

gunaydinn cnmm dedigin gibi doktorlar herkese farkli uyguluyolar anlamadim gittii...canimm benim cok tanidik var imkan var inan sadece ben cok yoruldugum icin bilmiyorum napacagimi ya nasil bi caresiz durummus ya inan insanin basina gelmeden anlayamiyomus..ama bakalim bu seferde deneyelim dondurulmusum 4 tane 2 si bu tedavimde hayirlisi deyip basliycam boyle olacagini bilseydim hic basta burda yaptirmazdim ama bilemiyosun iste insaallah seninde benim bizim gibi olan arkadaslarimizin yuzu guler....
Ne guzel cnmm bak senn dondurulmusun var hic degilse ama bnm yokk sil bastan yapicam blkide ilkin gunahi yoktr diyrum kndime.. ama yuce rabbimede.hep dua ediyrum hepimizee yavrularimiza kavusalim artik.diye..

Cok tesekkur ederim cnmmm
Arasam iyi olur dimi
Bugun 10.gunum kan testime daha 4gun var
Bugun digital gebelik testi yaptim ve normal ikiside pozitif
Ama ilkinde kimyasal gebelik oldu die korkuorum buda ole olmaz dimi:KK43:
Eki Görüntüle 1234355 Eki Görüntüle 1234356
Tabi ara mutlaka. Ne kadar çabuk iyileşirsen o kadar iyi. Zarar vermeyecek bir sürü ilaç var merak etme.
Bu arada bu testlere göre hamişsinnn :) Yani kimyasal gebelik, dış gebelik, boş kese bunlar şansızlıklar. Bir kere oldu diye bir daha olacak diye bir şey yok. Öyle kötü şeyler düşünme. İnşallah değerin de yüksek çıkar bu ihtimali kafandan tamamen atarsın.

Tabi ara mutlaka. Ne kadar çabuk iyileşirsen o kadar iyi. Zarar vermeyecek bir sürü ilaç var merak etme.
Bu arada bu testlere göre hamişsinnn :) Yani kimyasal gebelik, dış gebelik, boş kese bunlar şansızlıklar. Bir kere oldu diye bir daha olacak diye bir şey yok. Öyle kötü şeyler düşünme. İnşallah değerin de yüksek çıkar bu ihtimali kafandan tamamen atarsın.
Insallah cnmm insallah
Inan aklipin bir kosesinde illaki bir olumsuzluk oluo
Bunu yasayan bilir 3dusutun ardindan inanmasi zor gelio
Ilk tupte degerim 12.gun 17 iu 15.gun 87 oldu ama dustu
Yalniz sole bir duur. Var gecen sefer testler bu kadar belirgin diildi hep silikti o yuzden anlamistim tesrslik oldugunu bu kez gunden gune koyulasti

Ne guzel cnmm bak senn dondurulmusun var hic degilse ama bnm yokk sil bastan yapicam blkide ilkin gunahi yoktr diyrum kndime.. ama yuce rabbimede.hep dua ediyrum hepimizee yavrularimiza kavusalim artik.diye..
Umuudummm balimmmmm
Olumsuzluk yok iki bebisin de sana sImsIki tutunucak bitanemmmmm

Kislar selam
Transferimin 10.gûnû
Ve cok cok asiri drecede grip oldum ôluorum desem yeridir ilacta icemiorum napicam ben :KK43:
Canimmmm ne olduuuuuu g.olsunnn ahh hemenn c vitamini falan yemeye basla.. ayaklarina.. corap giy canimm allhinn izniyle biraey olmaz... :KK43:

Umuudummm balimmmmm
Olumsuzluk yok iki bebisin de sana sImsIki tutunucak bitanemmmmm
Ayy kalp kalpe karaidr ayni anda yazdikk canimsinnnn yaaa insallhhh kuzuummmmmmm insallhhh pozitif haberler alinca iyi geliyr.. negatiflere uUluyrum.. dua esiyrum... allhim mucizesini hepimize gostersin.. canimm bnmmm

Insallah cnmm insallah
Inan aklipin bir kosesinde illaki bir olumsuzluk oluo
Bunu yasayan bilir 3dusutun ardindan inanmasi zor gelio
Ilk tupte degerim 12.gun 17 iu 15.gun 87 oldu ama dustu
Yalniz sole bir duur. Var gecen sefer testler bu kadar belirgin diildi hep silikti o yuzden anlamistim tesrslik oldugunu bu kez gunden gune koyulasti
O olumsuzluk malesef hep oluyor. Ben 15.haftamdayım hala atamadım o olumsuz düşünceleri. Beynimin bir kenarında duruyorlar. Azalıyor ama duruyor. Ben diyorum ki bundan sonra hayatımız hep onun için endişelenerek geçecek şimdiden alıştırıyor bizi :) İnşallah bir aksilik olmayacak merak etme. 3 düşüğün sebebi araştırılmadı mı peki canım? Niye düşük yapıyormuşsun? Doktorun önlemini almıştır zaten...

Insallah kollarina alirsin yavrularini. Transfer sonrasi hangi Ilaclari kullaniyorsun ve gunde kac tane? Cok soru soruyorum kusuruma bakma benimde donmuslarim var....

Bu kişiden kişiye değişiyor estrofem devam ediyor bide progestan fitil canım ...sor yahu ne olcak bende durmadan birilerine soruyorum merak etme niye burdayız ki birbirimize destek olmak icin ayrıca dileklerin için çok sagol rabbım hepimizi sevindirsin

Ben salı günü yumurta işlemine girdim. Yarın da transferim var ama karnımın alt kısmında 3 gündür bir ağrı var ve eğilip kalkarken sıkıntı yapıyor. Benim gibi olan var mı acaba?

Ben salı günü yumurta işlemine girdim. Yarın da transferim var ama karnımın alt kısmında 3 gündür bir ağrı var ve eğilip kalkarken sıkıntı yapıyor. Benim gibi olan var mı acaba?

Hadi hayrlisi olsunn cnmm..
Olabilir.. o agrilar sen trnsferden sonra sadece yat uzan dinlen.. sisiklikte olabilir korkma zaten sana ilaclar vermialerdir.. o.larida nezamn kullnicagina kadAr solerler.. 4 gunu ayaga kalkmaya baslarain allhin izniyle ilk 3gunu cok onmli bol.bol kayisi ye.. birde su iv..

canım tebrik ederim çok mutlu oldum kucağına aldığın günleride gör inşaallah :) bizede nasip olsun böyle mutluluk

Hadi hayrlisi olsunn cnmm..
Olabilir.. o agrilar sen trnsferden sonra sadece yat uzan dinlen.. sisiklikte olabilir korkma zaten sana ilaclar vermialerdir.. o.larida nezamn kullnicagina kadAr solerler.. 4 gunu ayaga kalkmaya baslarain allhin izniyle ilk 3gunu cok onmli bol.bol kayisi ye.. birde su iv..
ya her soruma hemen cevap veriyorsun Allah razı olsun canım benim ya :) İnşalah güzel haberlerimizi burada paylaşırız. Rabbim gönlüne göre versin senin de .

Bnde uyuyorum amaa
Gece bu saatler ezana kadar uyanigim...
Sonronra dua ederken uyuyakaliyrum...
7.30dada dikiliyrum ayaga .. dahada tik yok allhim yrdim etsinn he birde ruyalarda exşın dolu nediyim.. allhim aklimiza mukayet olsun.. aminnnn
Amin acnm aminn bebeklerimiz bizimle olsunda sabahlara kadar uykusuz kalabilirim ztn onlarla oldugumu düşünmekten kalp çarpıntılarım başladı:)

X