2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim aslinda turkiye bu konuda cok buyuk bi kampanya baslatmali cunku bizim kulturumuz cok daha farkli bu cocuk konusunda daha deger veriyolar ben mesele burda5000 € dediler saglik guvencesi % 50yi oduyo dediler ona ragmen 4000 € para odedim dondurulmusta dahil dun turk doktoruma gittim kadin diyo keske burda yapmasaydin istanbula gitseydin dedi napalim ev burda rahat ederiz dedik bilseydim boyle olacagini orda yapardim bide burdakiler aldigi paralari haketseler turkiyemin gozunu seveyim iyide kotude olsa memleket baska inan

Canım çalışıyorum işi bırakamam bu rapor için almam lazım zaten 10gündür işte değildim yarın iş başı offf şimdi o kadar insana anlat çıkmadı yok diye Allahım görüyor bu halimizi inş verir bizede yumrtaya can veren Rabbim bizede nasip eder inş

cok zor inan yasayan bilemez bunu biz oyuzden esimle karar aldik hic kimseye solemedik kendi ailesine bile yoksa kendi derdimiz azmis gibi bide gel herkese anlat bunu herseyi icimizde yasiyoruz artik ailem ayri uzuluyo ben burda ayri rabbim daha caresiz durumda olanlara yardim etsin yani sira bizede cnm

Sağol canim ama daha yeni oyrendim ki 3 yil evli olmak sarti varmis bizim 3 cu yilimiz nisan 2015 te daha ne yapalım hayirlisi artik
Benim bi arkadaşım orda yaptırdı raporlu geçiyor sanırım Memorial Hastanesi'nde. Inşallah herşey yolunda gider allah gönlüne göre versin canım

Fatimacım inş bebeğinle buraya gelirsin bu son diye bşy yok maddi güç el verdikçe deniceksin pes etmek yok gerekirse türkiyede yaptırır otelde kalırsın evimizin kapıları açık herkese çok şükür ölmedik ama bu son diye sakın bir daha deme ne olur

Selamun aleykum arkadaşlar Benice araniza alirmisiniz bende tüp bebek yoluna girdm buraya gelen kadar baaimdan geçenler kizlar 6yillik evliyim esimin en çöl korktuğu ve etrafimizdaki çiftlerdede bulunan evlat hasretiydi bizimde alnimiza yaziliymis bizde gördük korktugumuz basimiza geldi neyse esimde sperm az ve hareketsizdir ilaç kullandı asilama oldu negatif variikosel ameliayati oldu bende myom amlyt oldum Esim spermler amelyt sorasi duzelmisken işinden kaynaklı biradaha dustu ikinci asilamam oldu negatif daha gecen hafta aldm sonucu şimdidehemen ttüp bebeğe gecmemizi Dr'um önerdi HIM burada kendi beş senelik kadim doğum uzmani doktorun tüp yapmadigi için bize arkadasini önerdi haftaya ilk görüşme ilk muayene bakalim nelerle karsilasicaz Rabbim bizi iyilerle ve iyiliklerle karsilastirsin inşallah ( amin)

Bende kendime yapamam eşimde yapmam diyor eşimi ikna etmeye çalışıyorum. Her muayene de e2 hormon una bakılıyor mu ? Kaç yumurtan oluştu tatlım
evet canım bakılıyor 24 tane oldu inşallah hepsi tutar çok çok amin :)

Ya kizlar benim ilk tüp bebek denemem olucak zahmet olmazsa aşamalar nazil ilerliyor nelere dikkat etmem gerekio bana anlatirmisiNiz acaba :):):):)

Hosgeldin cnmmmm bu kervana sende katıldın demekki Rabbim yolunu açık etsn ilk olarak adet oluyosun ve yumurta geliştirici iğneler kullanıyosun tabi bu protokole baglı adetin 21.günü başlananda var herneyse bi hafta 10 gün kadar iğnelerden snra çatlatma iğnesi iki gün sonra opu yani yumurta toplama ogünde eşinden sperm alınıyo ogün dölleniyo ertesi gün arayıp kaçı döllendi kaçı yaşıyo haber vercekler 3. Yada 5. Günü transfer nasipse tabi bu arada ilaçlar kullancaksın rahim için snrada 12 günlük bekleyiş işte bu kadaaaaar ne kısa anlattım dimi bunuda ekliyim zaman geçmicek ve heyecanında bunu baskılıcak saniyeleri sayar olcaksın inşAllah Allah kolaylık versin kolay gelsin sonunda pozitifleri alırsın inşAllah

Nr kadar dik durmaya calissam da icim kırık dökük. .aglama krizi yeniden....yeniden bir ümitsizlik..

E="bibebemolsa, post: 36755917, member: 406913"]Hosgeldin cnmmmm bu kervana sende katıldın demekki Rabbim yolunu açık etsn ilk olarak adet oluyosun ve yumurta geliştirici iğneler kullanıyosun tabi bu protokole baglı adetin 21.günü başlananda var herneyse bi hafta 10 gün kadar iğnelerden snra çatlatma iğnesi iki gün sonra opu yani yumurta toplama ogünde eşinden sperm alınıyo ogün dölleniyo ertesi gün arayıp kaçı döllendi kaçı yaşıyo haber vercekler 3. Yada 5. Günü transfer nasipse tabi bu arada ilaçlar kullancaksın rahim için snrada 12 günlük bekleyiş işte bu kadaaaaar ne kısa anlattım dimi bunuda ekliyim zaman geçmicek ve heyecanında bunu baskılıcak saniyeleri sayar olcaksın inşAllah Allah kolaylık versin kolay gelsin sonunda pozitifleri alırsın inşAllah[/QUOTE]
Sagol canim bu saatte msj Cvp verdigin için sabah ise gidecek olmama rağmenşimdiden heyecan sardi beni uyuyamiyorum tatlm biryandanda korku Rabbim emeklerimizi boşacikarmasin hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin iinşallah (amin)

Senin transfer oldumu canim
Oldum canım sabaha çıkarsak 9.günümüze uyancaz tabi önce uyumam lazım ama oda olmuyo işte:) amin canım inşAllah ezanların yüzü suyu hürmetine Peygamber efendimiz (sav) yüzü suyu hürmetine dualrımız kabul olsun bebeklerimiz bizi bırakmasın

Iste her doktrun farkli.. yaptigi seyler.. amannn rabbim.ne vrrse hayrlisni versin.. gel kiz.. turkiyye.. yokmu tanidigin akraban 1ay bakamazlarmi.. arastr.. et.. buda husran olursa.. artik.. cok mutsuz olursun .. biliyrum canim ama sen ole dusunme guzel dusunn guzelll olsun... allh isterse olcak.. biz aciz kullarina merhamet ettsin nediyim.. bizi buralarda.. boynu bukuk.. yavrusuz.. birakmasin aminnn aminn aminn

Yahuu yavrilerimi düşünmekten uykum gelmiyo inşAllah benimledirler çok sevdim çookkkk bırakmasınlar bizi inşAllah
Bnde uyuyorum amaa
Gece bu saatler ezana kadar uyanigim...
Sonronra dua ederken uyuyakaliyrum...
7.30dada dikiliyrum ayaga .. dahada tik yok allhim yrdim etsinn he birde ruyalarda exşın dolu nediyim.. allhim aklimiza mukayet olsun.. aminnnn

canim haklisin ya ilk deneme ya insan tedirgin oluyo bende acayip mizmizciyimdir herseyde hele bu igne konularinda bayginlik geciriyodum ya iste insaallah tedavin guzel gecerde sonu iyi olur umarim ilk denemede olurda bi daha ugrasmazsin
Oy oy agzindan bal damliyor canim cok sagol dualarin icin bende igneden nefret ediyorum cunku bir hastaligim olmamasina ragmen ( cok sukur ) adet donemlerim felaket agrili geciyor hic ayakta atlattigini bilmem o yuzden hep korktum ve korkuyorum igneden insallah ilk ve son denememiz olur Mevlam hayirlisiyla verir evlatlarimizi hepinize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…