2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İstanbul zeynep kamile gittim yuzde yuz karşılamyrz dedi zaten gün vermemk için ellerinden geleni yaptılar istanbul Levent ilçesinde bir dr var kime sorsam harika diyorlar hadi adamla görüştüm gel başlayalım dese tırt nereye gidiysn en az 3 para biriktirmemiz lazım İstan etmyrm asla ama bu dünya çok adeletsiz çokkkk

İstanbul zeynep kamile gittim yuzde yuz karşılamyrz dedi zaten gün vermemk için ellerinden geleni yaptılar istanbul Levent ilçesinde bir dr var kime sorsam harika diyorlar hadi adamla görüştüm gel başlayalım dese tırt nereye gidiysn en az 3 para biriktirmemiz lazım İstan etmyrm asla ama bu dünya çok adeletsiz çokkkk
Canım ben trabzonda bir haftada rapor çıkardım özel hastaneye gittim raporlu fiyati Sordum ilaçla birlikte 2500 tutar dediler ve başarı yüzdesi iyi .daha önce ne kadar mal oldu senin tüp bebekler.buralarda o bakımdan imkanlar iyi keşke buralarda olsan uygun oluyor baya

Canim tesekkur ederim :) cok nazlandim cok :)
Canım bende senin gibiyim cuma günü Kısmet olursa tedaviye başlayacağım çok heyecan yaptım merak ediyorum iğneleri tedavileri umarım herşey yolunda gider. Az kalmış artık opu işlemi bitti mi gerisi kolay

:KK54:
Canım ya kolay gelsin.Ben de dondurulmuş bebişlerim için önümüzde ki Pazartesi transfer için hazırlıklara başlıyacağım:KK66:))Ben şu anda geçici menapozdayım .Dr'um 1.5 aylık tedavini yeterli olduğunu söyledi.Çok heyecanlanıyorum bakalım benim için süreç nasıl işleyecek ???
inşalla her şey çok güzel geçer ve güzel haberlerini alırız :)

Kızlar bana iğne verdi doktorum..
Oturamiyorum.. yatamiyorum.. daha 6 iğnem var.. Keşke bana da vajinal kapsül verselerdi.. :KK43:
Aynı dert bende de var bugün 18 .nci iğnemi vuruldum. Eskiden çok aşırı ağrılarım oluyordu dediğin gibi ne yatabiliyor nede oturabiliyordum yürürken bile ördek gibiydim :KK66: sana önerim iğneden sonra biraz yürü hareket et, anestol pomad diye bir krem var anestezik ondan sürebilirsin fakat fazla sürme etkisini yarım saate gösterir. Birde selpağa kolonya döktü kalçanın üzerine koy. Biraz soğuk hissedebilirsin ama rahatlarsın. Eğer hayırlı haberlerin olursa 3 ay kullanacaksın :)

Canım bende senin gibiyim cuma günü Kısmet olursa tedaviye başlayacağım çok heyecan yaptım merak ediyorum iğneleri tedavileri umarım herşey yolunda gider. Az kalmış artık opu işlemi bitti mi gerisi kolay
Ay canim al bendende o kadar cok heycanliyim cok Allahim hayirli sonuclar versin hepimize insallah hep dua ediyorum hepinize hepiniz ayni seyleri yasiyoruz Mevlam guldursun hepimizi

Ay canim al bendende o kadar cok heycanliyim cok Allahim hayirli sonuclar versin hepimize insallah hep dua ediyorum hepinize hepiniz ayni seyleri yasiyoruz Mevlam guldursun hepimizi
Inşallah bu heyecanımız 9 ay boyunca sürer son olur tedavilerimiz. artık sen baya bi tecrübeli olmuşsundur göbekten tam olarak nerden iğne yapılıyor hiç birsey den haberim yok :) İnşallsh yanlış birşey yapmam hemşireler anlatır elbet kimi hemşire kibirli oluyor doktor bile kibirli olmazken hemşire yüzüne bile bakmıyor bazen allah iyi dr iyi hemşire lerle karşılaştırsın inşallah

Ne güzel ya burda rapor çok zor gittim ya yemin ederim yüzüme bakmadılar ben altınlarımı sattım olmadı kredi çektim 4kere yaptırdım herşey dahil 16 bin para harcadık şuan olsun elimde 1dk düşünmem yine satarız ama kalmadı işte bşyy

umudihar nerelerdesin cnm nasilsin hep takip ediyorum sizi morelim bozuk oldugu icin ancak arada bi yaziyorum ama emin ol heyecanla senin sonucunu ve diger arkadaslarimin sonucu bekliyorum benim kontrolum tekrardan ayin 10nunda baslayack hersey yolunda giderse bu sefer 2 tane transfer edecekler insaallah senin sonucunu ogrendigimiz gun bende sende hayirli haberleri aliriz
Canimmmm iyim ben sadece idrr yolu enfwksiyonu olmusum oda sontajdan oldu.. sanirim.. doktr ilac verdi .. daha iyim.. sevindim cnm allhimm ikiz ikiz versinnn insallh... bn 10eylulde aonucum allhim eger kaderime yazdiysa olur yazmadiysa.. oomaz.. cnmm rabbime emanetler.. artik bn elimden geleni yaptim rabbim cenin yawrularimiza ruh ufleain insallh.. kalpi olussun.. gelsinler artik Insallh senn.icinde.guzel olcak.. sen elinden geleni yap gerisi rabbime kalcak.. o derse o.. canimmm

Inşallah bu heyecanımız 9 ay boyunca sürer son olur tedavilerimiz. artık sen baya bi tecrübeli olmuşsundur göbekten tam olarak nerden iğne yapılıyor hiç birsey den haberim yok :) İnşallsh yanlış birşey yapmam hemşireler anlatır elbet kimi hemşire kibirli oluyor doktor bile kibirli olmazken hemşire yüzüne bile bakmıyor bazen allah iyi dr iyi hemşire lerle karşılaştırsın inşallah
Insallah cnm ilk denememiz bizimde daha tam adapte olamadim aslinda hep korktum ve yazdim buraya cuma yumurta toplamam var bitti artik sona geldik hersey guzel gitti ben ignemi koldan yaptirdim arkadasima kendim yapamadim kiyamadim canima :) 2.ignemide aksamlari esim yapti canim Allah yardimcin olsun

Ne güzel ya burda rapor çok zor gittim ya yemin ederim yüzüme bakmadılar ben altınlarımı sattım olmadı kredi çektim 4kere yaptırdım herşey dahil 16 bin para harcadık şuan olsun elimde 1dk düşünmem yine satarız ama kalmadı işte bşyy
Alala çok şaşırdım çevre illere git tatlım belki orda rahat alırsın her il farklı demekki. Allah o güzel gönlüne göre verecek belkide tüp lere gerek kalmadan doğal hamile kalacaksın tatlım. Keşke elim bol da olsa herkese yardimci olabilse mm tatlım yardimci olabilecek arabalarınız yok mu ailelerini z ya da

Insallah cnm ilk denememiz bizimde daha tam adapte olamadim aslinda hep korktum ve yazdim buraya cuma yumurta toplamam var bitti artik sona geldik hersey guzel gitti ben ignemi koldan yaptirdim arkadasima kendim yapamadim kiyamadim canima :) 2.ignemide aksamlari esim yapti canim Allah yardimcin olsun
Bende kendime yapamam eşimde yapmam diyor eşimi ikna etmeye çalışıyorum. Her muayene de e2 hormon una bakılıyor mu ? Kaç yumurtan oluştu tatlım

Canimmmm iyim ben sadece idrr yolu enfwksiyonu olmusum oda sontajdan oldu.. sanirim.. doktr ilac verdi .. daha iyim.. sevindim cnm allhimm ikiz ikiz versinnn insallh... bn 10eylulde aonucum allhim eger kaderime yazdiysa olur yazmadiysa.. oomaz.. cnmm rabbime emanetler.. artik bn elimden geleni yaptim rabbim cenin yawrularimiza ruh ufleain insallh.. kalpi olussun.. gelsinler artik Insallh senn.icinde.guzel olcak.. sen elinden geleni yap gerisi rabbime kalcak.. o derse o.. canimmm

ewet okudum canim gecmis olsun insaallah bi sikinti olmaz ya canim sizinki idrarla yapiyolar bizim burda tam tersi idrarin bos olacak diyolar anlamadim aradaki fark neki rabbim yuzune baksin senin banada duani esirgeme yoksa bu son dedim esime yoksa biletimi kes turkiyeye izne gitcem cocuk defterinide artik kapatacam dedim oda beni kandiriyomu tesellimi veriyo desem burda olmazsa cok daha iyi bi klinik var ama hic icimden gelmio yoruldum artik

[QUOTE="pozitif88, post: 36753705, member: 621seyknım akıntın olur merak etme normal adet olamadığımız için vücut sıvı salgılıyor için rahat olsun, Canım benim Allah razı olsun düşünmen bile yeter inan eşime de bşy diyemyrm adam çalışıyr getryr hop borçlara kalan da o kadar komik bir rakam mı söylemim kenara ayalım diyoruz 100 lira bile artmıyor maaşımızdan bir ara tv de seda sayan falan ayrdım ediyordu artık onlarda yok olsun aticam gidicrm yalvarıcam ne var ki yani oda anne Allahım ya inşşşş bir kapı açılır karşıma ve benim gibi olanlara çaresizlik ahhh çaresizlik[/QUOTE]
O caresizlik o kadar kotu ki bende su an ayni seyleri yasiyorum madddi durumumuz yok bizimde kafayi yemek uzereyim ne yapicagimi sasirdim bende zahideye basvurdum nerelere yqzmadim ki yok kimseden ses cikmiyot sessizligimle boguluyorum nefes alamiyorum artik sanki rabbim yardimcimiz olsun kurban oldugum mevlam sesimizi duysun insallah

Yok aslinda cok yapmam naz ama bu ara abarttim sanirim :) tesekkur ederim canim ilk ya o yuzden boyleyim korkuyorum bisey olucak yanlis yapicaz diye

canim haklisin ya ilk deneme ya insan tedirgin oluyo bende acayip mizmizciyimdir herseyde hele bu igne konularinda bayginlik geciriyodum ya iste insaallah tedavin guzel gecerde sonu iyi olur umarim ilk denemede olurda bi daha ugrasmazsin:-)

X