2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Selam kizlar catlatma ignesini yaptik gobekten cok sizladi ve birazda kanadi bisey olmaz dimi gitmistir yine pimpiriklendim iste napim

Ben istanbul avcılar da oturuyorum canım pko hastayım eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu var benim sağ tüğ kapalı histeroskopi ve laparoskopi yaptırdım bu 4.tüp bebeğimdi elimde avucumda ne varsa sattık evimiz bizim olsa onuda satıcaz ama kiradayız eşimle beraber 3kredimiz var 4.de çekmiştik işte öderim sorum değil ama şimdi sıfırdan ben bu kadar parayı nerden bulucamm ((( sigortada bizi sıraya bile almadılar yaş genç diye neymiş yüzde yüz kusurlu değilmişim Allahım yardım et ne olur

Hallo
canim oyle guzel amlatmiski icime dokundu aynen hepimizin ne acilari ne hikayeleri var allah seninde bizimde yardimcimiz olsun bak ben negativi aldigimdan beri ne yiyebiliyorum ne gulebiliyorum hic birsey elimden gelmiyo burda bi basima artik kafayi yiycem kocamla bile mutlulugu yasayamiyorum cocuk meselesi yuzunden ama yook yok olmuyo ne baska birseyle alakaliymis bu kocaman bi sinavmis ama bu sinavi hakkiyla gecebilirmiyiz iste onu bilmiyorum

Eğer 26 yaşından küçükse yaşın ondan ama 26 dan büyükae böle bişi yapamazlar

Dolu dolu 26 olmadım daha benim eşim resmen yıkıdı her zaman beni teselli eden adam resmen çöktü ellerimi öpe öpe ağlama dedi kendisi de ağlamasa keşke.. Göz yaşım kendiliğinden geliyor tutamıyrm evet bizim de sınavımız bu ama geçermiyiz gerçekten bilmiyorm bi çare bir umut nerde ne vrsa başvuru yapıcam artık varsın hor görsünler umurumda değil yter ki bebeğim olsun gerekirse o parayı bulmak için gece gündüz çalışıcaz ama biriktiricem başka çarem yok

canim rabbim yar ve yardimcin olsun ben burdakilere acimasiz diyodum niye yani genc olunca hic birseye hakkimiz yokmu bizde herkes gibi en az 10 yilimizimi devirelim keske yakin olsaydik sana okadar yardim etmek istiyorumki keske bendeki imkanlar sende olsaydi inan icim yaniyo boyle sorunu olupta maddiyati olmayanlara ya sana ne diyeyim inan sirf bu durumdakiler icin butun herseyimi vermeye hazirim ya pkadar caresiz bi durumki bu cektiklerimiz yetmiyomus gibi bide bu maddi konular insani yikiyo resmen cunku teyzemde aynen maddi konuda cok kotu hatta dedim benimki olsun soz sana yardim edecem diye keske yakin olsaydik sanada yardim etmek isterdim inan icim yaniyo sen boyle caresiz olunca rabbim yar ve yardimcin olsun hersey gonlunce olur umarim:-(

kurban oldugum aynen bende bi yasimizi dolu dolu yasayamadik ya ben negativi aldigimdan beri ne yiyorum ne guluyorum esim diyo artik hastanolacan yapma diye ama bakiyorum bi umudum yokki hersey altust oluyo aynen esim oyle teselli ediyoki artik yuregim kaldirmiyo bi turlu toparlanamiyorum ama birgun bu gunler gecicek cok kutlu olucaz deyip duruyorum tek teselli sozum bu biliyomusun

Selam kizlar catlatma ignesini yaptik gobekten cok sizladi ve birazda kanadi bisey olmaz dimi gitmistir yine pimpiriklendim iste napim

canim benim ya korkma lutfen bende oyle oluyodum karin bolgesi hassas ya ondan oluyo ya bide ben senin yazini okuyunca ayni ben diyorum ya senin esinde cok cekiyodur kesin nazindan

Canım akıntın olur merak etme normal adet olamadığımız için vücut sıvı salgılıyor için rahat olsun, Canım benim Allah razı olsun düşünmen bile yeter inan eşime de bşy diyemyrm adam çalışıyr getryr hop borçlara kalan da o kadar komik bir rakam mı söylemim kenara ayalım diyoruz 100 lira bile artmıyor maaşımızdan bir ara tv de seda sayan falan ayrdım ediyordu artık onlarda yok olsun aticam gidicrm yalvarıcam ne var ki yani oda anne Allahım ya inşşşş bir kapı açılır karşıma ve benim gibi olanlara çaresizlik ahhh çaresizlik

Merhaba, aynı doktora gidiyoruz :)) benim opum geçen temmuz ayında yapıldı. opu yu merak ediyorsan eğer gayet kolay bir işlem. bir kere sana genel anestezi veriyorlar ve hiçbir şey hatırlamıyorsun. uyandıktan sonra bir miktar ağrı olmuştu ama gerçekten ciddi bir şey yok. eşin aynı gün sperm örneği veriyor. embriyolar oluşuyor ve ertesi gün merkezden arayıp kaç yumurta döllendi diye haber veriyorlar. üçüncü gün bizim yedi embriyomuz donduruldu. yaklaşık bir hafta on gün sonra adet oldum. bir ay ginera adlı bir doğum kontrol hapı kullandım. şimdi bir daha adet oldum ve bant verdi doktorum. rahim duvarının kalınlığını ayarlamak içinmiş. iki hafta sonra inşallah transfer yapılacak. sorun olursa sor, benim sürecim böyle..

inan seni oyle anliyorumki ne diyeyim ya sen boyle olunca ne bilim ya cok kotu oldum rabbim insaallah en kisa zamanda kolaylik verir icim rahat etmiyo sen boyle caresiz olunca

Canım benim gerçekten okurken içim cız etti rabbim İnşallah riskini verir tatlım. Hepimizin ayrı ayrı imtihanı var ama en azından bu konuda ortak derdimiz var o yüzden bu çaresizligini çok iyi anlıyorum.allah o güzel gönlüne göre verir inşallah. Tüp raporu için 23 yaşından büyük olmak yeterli canım yeni rapor aldığım için biliyorum

bazen ilaçlar yakma yapıyor ondan sızlamıştır. ilaç gittiği için sızlamıştır yani yanlış bir şey yok bence tatlım, içini rahat tut :)

Insallhhh be kuzummmm insallhhh ne ricekse allh vercek.. icim oyuzden rahat .. biraktim kndimi allaha.. rabbim yetrki ol desin.. gerisi bos.. inlati rabbim koruyacak..

umudihar nerelerdesin cnm nasilsin hep takip ediyorum sizi morelim bozuk oldugu icin ancak arada bi yaziyorum ama emin ol heyecanla senin sonucunu ve diger arkadaslarimin sonucu bekliyorum benim kontrolum tekrardan ayin 10nunda baslayack hersey yolunda giderse bu sefer 2 tane transfer edecekler insaallah senin sonucunu ogrendigimiz gun bende sende hayirli haberleri aliriz

canim benim ya korkma lutfen bende oyle oluyodum karin bolgesi hassas ya ondan oluyo ya bide ben senin yazini okuyunca ayni ben diyorum ya senin esinde cok cekiyodur kesin nazindan
Yok aslinda cok yapmam naz ama bu ara abarttim sanirim :) tesekkur ederim canim ilk ya o yuzden boyleyim korkuyorum bisey olucak yanlis yapicaz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…