2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Mercimek mi)))ay çok tatlı)Afiyet-bal-şeker olsun annesi bebişine yarasın))

Tatlım bende oluyorum arada bol su iç geçiyor idrarla gidiyor :) bende sabah adet oldum yarın doktora gidiyorum

He söyle ya yeminle modum düştü bilmiyorum içimde bir ses bebısler bizi sevdi tutunsular geçiyor ilk defa yılmak yok savaşa devam

He söyle ya yeminle modum düştü bilmiyorum içimde bir ses bebısler bizi sevdi tutunsular geçiyor ilk defa yılmak yok savaşa devam
Insallhhh be kuzummmm insallhhh ne ricekse allh vercek.. icim oyuzden rahat .. biraktim kndimi allaha.. rabbim yetrki ol desin.. gerisi bos.. inlati rabbim koruyacak..

canım benim o bulantının çaresi yok benim de 6. haftamda başladı bu hafta zirveleri oynuyo sabah akşam bulantı ve kusma ne yapsam geçmiyo ama napalım senin mercimek benim de fasulyem için değer :)

canım benim o bulantının çaresi yok benim de 6. haftamda başladı bu hafta zirveleri oynuyo sabah akşam bulantı ve kusma ne yapsam geçmiyo ama napalım senin mercimek benim de fasulyem için değer :)

canım ya peki ne zaman geçiyo fenalardayım kraker aldım o biraz tuttu ama on dk sonra tekrar başladı gözümü kapıyorum olmuyo uzanıyorum olmuyo bücürüğe bak ya sen de var mı peki geçti mi yoksa 9.haftadasın sanırım

kızlar merhaba 3. gün embriyosuydu benim dün 7. gündü 2,70 çıktı şimdilik birşeyler var ama daha erken tabiki cumartesi günü testi tekrarlayacağım inş yükselir. 2.70 görünce insan üzülüyor tabi ama kendi kendime sen kaşındın daha erkendi ne bekliyordun ki falan dedim iyiyim şimdi
kızlar bekleme süreci zor biliyorum ama test gününüze kadar beklemek en iyi :)

İnşaallah artar canım bu işler sabır istiyor :)

Canım benimde 7.gün dündü dondurulmuş koyulmuştu 2.65 cıktı yani negatif ben ilaçlarımı bıraktım dr daha aramadı 2de gelicekmiş ben kendi değerimin çıkacağını düşünmüyorum bu gün kan tahlili günümdü dr jeli kullanmaya başladığın 15.gün test günü 3eylül demişti olmadı bbeğim tutunmadı bana inş dğerlerin yükselir canm benim

cnm burda belki 50-100 kişiyiz dr un sana dediğini hiç biriniz bilmiyoruz yani bizede normalde olması gerektiği gibi 12.gün test dediler sen benden bi gün öncesin benimde dondurulmuş test tarihim 7 eylül jelle ilgili hiç bişe duymadım yerinde olsam cumaya kadar ilaç kullanırdım ve tahlillerime devam ederdim

Nette varya ıhh ıhh vermicem benim değimli vermicem bizde onu bebeklerimiz için söyliyelim

Canim arkadaslara katiyorum.lutfen ilaclarini birakma.senin transferin hangi gun olmustu bi soyler misin

Cnm sende pozitif88 gibi acele etmissin tarihinde yaptıgında bebeğin senle oldugunu görcez nasipse inşAllah

Iste budur ya.moral bozmak yok, gunumuzu beklemek o gun gelene kadar umudumuzu kaybetmemek...uzulmek yok daha bisey belli degil cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…