2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim benim rabbim insaallah nasip eder biliyorum ne kadar zor oldugunu kelimeler kifayetsiz kaliyor elimizden aglamaktan kendimizi odalara kapatmaktan yemek yememekten baska birsey gelmiyo

Canim beni. Rabbim hayirlisini nasip etsin insaalh bak kendimi ornek vereyim tam sevindim hayatimiz degisti dedim okadar sıkıntılarin ardindqn 12 sene sonra ilk tup bebekle ikizlerime hamile kaldim biri kiz biri erkek 6. Aydan gun aldik erken dogumla kaybettim bu daha zor rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin cok zor bir surrc
:KK43: rabbim herşeyin en hayırlısını versin sizede tekrar nasip etsin sağlıcakla kucağınıza alin sizin ki daha da zor :KK43: rabbim sabır versin

Ben 2.5 yıllık evliyim yaşım 26 eşim 32 altınlarımızı sattık düğünden kalan el mahkum olunca kredi çekmek zorunda kaldık kim verir 5-6bin lira parayı malum ailelerinde halleri belli bu 4.herşey cok güzel yumurtalar yas ama bunlar yetmiyr işte bide üstüne neden tutmadığını bilemyrlar bu daha da kötü etrafımda ki herkesin bebeği var mis gibi kokuyorlar küçücük elleri yumuk yumuk ayakları var dayanamıyrm artık Allahım bilir verir diyrm ama inanın zor nefes alıyorum
Offf cnm yaa yıktın beni yanii yaşın tutuyo devletten niye yararlanmıyosun bide öyle dene daha cok yeni evlisin cok erken başlamıssın inşAllah en kısa zamanda kavuşursun ben 23 yaşındayım 3.5 sene oldu evlendim ağır pko bende başka sorunumuz yok cok şükür eltim benden snra geldi 2. Ye hamile Rabbim bizi nasıl sınar bilemeyizki belki bizimde bebeklerimizin ruhu yaratılmıstır ama ne zaman bilemeyizki üzülme sakın bu çektiğimiz çileler günahlarımıza kefaret olsun inşAllah öteki tarafta karşımıza çıksın inşAllah❤️❤️

Bende pho hastasıyım devlete gittim hala gün vericek tüp bebeğe sen de 3 ben dim 5 sene bekle ki gelsin bu kadar denemede bu kadar negatif artık umut yok Allah önce size sonra bana cok sıktım canınızı hamişleri kutlayamadık hamişlerimizinde gözü aydın dilerim pıt pıt sesleri bir önce duyarlar benden bu geceye kadarmış dualarım sizlerle Allahım gönlünüze göre versin inş

Gerçekten çok destek oluyorsunuz Allah razı olsun ben eşimle genetik testleri yaptırdım çok şükür temşz sadece kanda pıhtılaşma çıktı bende üstüne birde laparoskopi histereskopi oldum oda temiz ama sonuç kocaman bir sıfır... Allahım bize sabır ver ne olur ne olur

Gerçekten çok destek oluyorsunuz Allah razı olsun ben eşimle genetik testleri yaptırdım çok şükür temşz sadece kanda pıhtılaşma çıktı bende üstüne birde laparoskopi histereskopi oldum oda temiz ama sonuç kocaman bir sıfır... Allahım bize sabır ver ne olur ne olur
Uzulmee arkadasimm..
Bak ewet gercekten can damarimizdan allh tarafindan sinaniyruz.. allhim bizlere merhamet etsin.. ama onmli olan bu dunya degil.. allh vermiyrsa.. biz ne yapalim.. elimizden hic birsey gelmez.. demkki hayrliisi budur.. bole olmasi gerekiyrdur.. allhin bizlere verdigi. Kaderi.. istwyememe begenememe gibi bir sey yapamaiyruz.. dunyada istesigimizi yapamaiyruz.. bu dunya yalan zaten baki olan oteki dunya... bakk biz hepimizi otwki dunyada.. buluscaz.. hcunku insanin insanda.. en ufak bile hakki vardir.. dua dua dua.. elimzden baska hic birsey gelmiyr.. biliyrum icin yaniyor.. sana.dua etmktn baska caremiz yok.. pozitifimmm.. ne yapalim ..allhim su sinavi anlimizin akiyla.. cikmayi nasip etain.. mutlaka seni mukafatlandrcak.. rabbim bi kapiyi kapatr bi kapiyi acar yumurtaya can veren rabbimm.. bizlerede bebk nasip etsin.. .. allh mujizesini gostersin insalhh..

Sen bitanesin bunu biliyosun dimi Rabbim sana o kdr güzel o kdr tatlı o kdr hayırlıni evlat versin ki umuduna umut mutluluğuna mutluluk katsın haddizlik edip paylaştım ama dayanamadım sonuçta burada mutsuz olanlar varken mutsuz olmak yok ama bebeğinin kalbinin atacağı zaman var ve inşallah o zaman çok yakındır yanındayım yalnız değilsin kuzum

Hadsizlik ne demek canım benim Allah daha çok güzel günler yaşatsın sana ve bebeğine sakın öyle düşünme. Burda birbirimizin dertlerini paylaştığımız kadar mutluluklarını da paylaşmalıyız ki anlamı olsun değil mi. Lütfen öyle düşünme burda hep beraber büyüteceğiz bebeğini. Benim umudum dondurulmuşlarda biraz toparlanıp tekrar deneyeceğiz. Rabbim yardım eder bildiği zaman vardır elbet.

Kuzum 8.gün değer bu kadar a çıkamaz ki benim hep 1.25 1.50 hatta 0.66 küsürlerde çıkardı birde hastane sonucu 1 saatte verdi aman bahane arıyorum işte kendime bacaklarım titriyor resmen ateşim çıktı
canım ya bence bugünde kan ver ozaman az da olsa artıyorsa 12. güne kadar devam et eğer hamişsen bugün deger az da olsa artar

Bana birinci seferde de 5.gün embriyosu transfer edildi .6 Tane cozdurulmus bunlardan sadece 1 tanesi 8 hucreliydi diğerleri daha azdı 3-5 falan. 3 tanesi 5.gün geldi. 5. Gune kadar yaşayan embriyo lara iyi diyorlar ama kaliteleri düşüktü heralde sefer 3 u de 8 hücreli inşallah daha kaliteli olurlar

canim kaliteleri dusuk olsa 5.gune gelemzlerki insallah bu sefer tutunur sana bebislerin evet 5.gun embriyosu bolunmesni tammladgi icin rahime direk tutunmak icin ugrasio insallah sennde yuznu guldrr rabbim.

Hadsizlik ne demek canım benim Allah daha çok güzel günler yaşatsın sana ve bebeğine sakın öyle düşünme. Burda birbirimizin dertlerini paylaştığımız kadar mutluluklarını da paylaşmalıyız ki anlamı olsun değil mi. Lütfen öyle düşünme burda hep beraber büyüteceğiz bebeğini. Benim umudum dondurulmuşlarda biraz toparlanıp tekrar deneyeceğiz. Rabbim yardım eder bildiği zaman vardır elbet.

Canım benim :KK68: inşallah hepimizin bebeğini büyüteceğimiz günler de gelir :KK68: harikasın Rabbim'in tayin ettiği bir zaman var doğru söylüyosun canımsın:KK70:

kızlar günaydın gece sabaha kadar uyuyamadım mide bulantısından sabah da o bulantıyla kalktım çok fena benim mercimeğim anlaşılan naz yapacak kraker aldım o biraz tuttu işe bile çok zor geldim ama tekrar başladı bulantılarım napsam geçer anlamadım

Kuzum ya şapşala döndüm algılayamadım başta hatta güldüler bana bu kalp atışı kimin ya dedim ahaaaaahaaa inşallah canım inşallah duyacaksın çok çok çok güzel bir duygu ya yürekten diliyorum anne olmak isteyen herkese nasip etsin Allahım yani seviniyorum ama utanıyorum buradaki arkadaşlardan acaba haksızlık mı ediyorum diye beni affetsinler sevincimi paylaşıyorum ama onlar mutsuzluğu yaşarken dualarımda hepsi amaaa
Canım çok sevindim:KK66:)1 aşamayı daha geçtin:KK66:)Yüce Rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin:KK66:)Güzel haberlerini paylaşmaya devam et..et ki bize de umut ol:KK66:))

Canım çok sevindim:KK66:)1 aşamayı daha geçtin:KK66:)Yüce Rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin:KK66:)Güzel haberlerini paylaşmaya devam et..et ki bize de umut ol:KK66:))

çok teşekkür ederim ya evet iki hafta sonra 2 aylık oluyo inşallah siz istersiniz de ben paylaşmaz mıyım :KK70: ama gece uyuyamadım mide bulantısından insanlar sanki çok kötü kokuyolar 50 metre öteden alıyorum her kokuyu şimdi zorla kahvaltı yapmaya çalışıyorum işte adını mercimek koyduk bizi biraz yoracak anlaşılan bücürük ya :KK28:

Canım 2.65 nasıl yükselsin ki dr aradım henüz konuşamadık birazdan arar ilaçları bırak der sonrada hasta olurum zaten gözlerim öyle şişmişki açamıyorum ateşim tavan yapmış her kemiğim ayrı ayrı sızlıyor tecrübe ile alakalı değilmiş her negatif yıkıyor insanı

Kizlar benim morelim bozuldu...
Idrara cikarken yanma oluyr.. dewmli idrrim varmis gibi hissdiyrum.. doktorumu ardim sistit olmunn dedi..piyeloseptyl
Diye bir ilac kullnmamai soledi bebegime birsey olurmu diye korkuyrum.. tarnsferimin 5.gunu bugun.. hic birsey hissetmiyrum yoksa bni yanliMi biraktilar..
Doktr birsey olmaz.bu ilactan dedi ama icim icimi yiyor.. cok uzgunum.suan.. :KK61:

Kizlar benim morelim bozuldu...
Idrara cikarken yanma oluyr.. dewmli idrrim varmis gibi hissdiyrum.. doktorumu ardim sistit olmunn dedi..piyeloseptyl
Diye bir ilac kullnmamai soledi bebegime birsey olurmu diye korkuyrum.. tarnsferimin 5.gunu bugun.. hic birsey hissetmiyrum yoksa bni yanliMi biraktilar..
Doktr birsey olmaz.bu ilactan dedi ama icim icimi yiyor.. cok uzgunum.suan.. :KK61:[/QQUOTE

Canım sakin ol bısey olmaz çok normal olabilirsin gebelikten dolayı idrar yapıyorsun dur belki ilaç iç bebislerimizi duruyor tatlım merak etme Sistit başka bir şey alakası yok kuzum hep moral oldun bana ne olur tekrar güçlü ol yoksa bende cokerim mahvolorum bak

Hemennn toparlandummm canimmm vericek olann allahh.. doktorumla konustum buda dewamli idrara cikmaktan iste.. biran korktum.. agri ile uyninca.. dedim eyvahhh enfeksiyon kaptimm gittiler desimm.. ama alhhim onlari koruyacak... hepimizinkini.. ve hepimizde pozitifi birgun gircezz... sagolasin bitanemm destekledigin icinn.. merk etme.. iyim.. cok sukur.. oo pozitif gorm3denn. Olmuycemmmmm :KK70:

X