2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm ben senin dr anlamadım daha anca kana karısıyo sana acele ettiriyo sen 4 gün sonra tekrar et benimde dondurulmuş 5.gün embriyosu ama 12. Gün yaptır dedi hadi koyverme belki bebişin geç tutundu dimiii

Ben kaç kere sordum erken değil mi diye hayır jeli kullanmaya başladığının 15.günü test günü dedi bebeklerime günlük yaZmıştım şimdi ne dicem onlara yarım dr aricam ilaçları bırak dicek sonra da adet olucam işte oysa ne kadarda güzellerdi teyzeleri resimleri aşağıda

Eklentiler

• image.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 65
Jelle ne alaksi var.ayni zamanlarda transfer olduk benim 10 eylul tahlil gunum.sonucun degisebilir bence.embriyo transferinden itibaren 12. gun tekrarla ve ilacini o zamana kadar birakma.

Dr benden iyi mi biliceksin dedi dondurulmuşlar bu şekilde oluyor dedi ya ben delirdim bu gece ilacı bırak derse napıcam peki zaten ayın 30u adetimdi olmadım gerçi oda ilaçlardandır inan bana şuan yanımdasın gibi hissedyrm çok tşk ederim ama bence bu iş bitti yaa bıraktılar beni

Cnm sonucun sıfır değil diğerlerinde kaç çıkıyodu madem yarın git bidaha yaptır ondan snra ara jel rahime tutunsun diye ne alaka anlamadım

Kuzum 8.gün değer bu kadar a çıkamaz ki benim hep 1.25 1.50 hatta 0.66 küsürlerde çıkardı birde hastane sonucu 1 saatte verdi aman bahane arıyorum işte kendime bacaklarım titriyor resmen ateşim çıktı

Sorununuz neydi canmmm Rabbim sabır versin

Evey canım değilim bariz ortada zaten..benim sağ tüp kapalı eşimde morfolojî var bu 4.denememdi olmadı bütün hayallerim bitti her seferinde kredi çektim bebeğim için şimdi 4 kredi var hala bitmedi bebeğimde gelmedi bir daha asla yaptıramam off offf

Üzülmekte haklsın canım hem maddi hem manevi çok yıpratıyor burda bir arkadas diyordu omrumuz para biriktirmekle geçiyor demişti durumu olmayıp bu tedaviyi yaptıramayan o kadar çok ki Allahım güç kuvvet versin sabır versin ama böyle bir is için ben kredi gibi içine faiz giren bir parayla yaptırma derim AMA gücün yok el mecbur insan başvuruyor sende haklsın bende ilk tedavimi bankadaki paramizdan yapmıştım ama bu sefer öyle olsun istemediğimden biriktirip yapıyorum inşaallah olur rabbim tez vakitte sıkıntısını gidersin size bir çıkış yolu göstersin kac yaşındasınız ?

Jle ne alaksi var.ayni zamanlarda transfer olduk benim 10 eylul tahlil gunum.sonucun degisebilir bence.embriyo transferinden itibaren 12. gun tekrarla ve ilacini o zamana kadar birakma.
Canim benim rabbim insaallah nasip eder biliyorum ne kadar zor oldugunu kelimeler kifayetsiz kaliyor elimizden aglamaktan kendimizi odalara kapatmaktan yemek yememekten baska birsey gelmiyo
Canim beni. Rabbim hayirlisini nasip etsin insaalh bak kendimi ornek vereyim tam sevindim hayatimiz degisti dedim okadar sıkıntılarin ardindqn 12 sene sonra ilk tup bebekle ikizlerime hamile kaldim biri kiz biri erkek 6. Aydan gun aldik erken dogumla kaybettim bu daha zor rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin cok zor bir surrc

Ben 2.5 yıllık evliyim yaşım 26 eşim 32 altınlarımızı sattık düğünden kalan el mahkum olunca kredi çekmek zorunda kaldık kim verir 5-6bin lira parayı malum ailelerinde halleri belli bu 4.herşey cok güzel yumurtalar yas ama bunlar yetmiyr işte bide üstüne neden tutmadığını bilemyrlar bu daha da kötü etrafımda ki herkesin bebeği var mis gibi kokuyorlar küçücük elleri yumuk yumuk ayakları var dayanamıyrm artık Allahım bilir verir diyrm ama inanın zor nefes alıyorum

Ahh canım benim ne desek acını hafiflemez rabbim size sağlık versin hepsi olur inşaallah sabreden derviş muradına ermiş ... Sabret olacak bir gün herşeyin başı sağlık sen ve eşin birbirinizi sevin sayın hepsi olur bir gün bizimde sınavımız böyle herkesin bir sınavı var Allahım bundan aşağı etmesin

Canim benim kaan aydos diye bir doktor var alllah razi olsun indan bu gun esimin tup bebek yaptirirken sperm tahlili vardi onu mail olarak yolladim ve anlattim bebeklerimi kaybettigimi ne yapmaliyiz diye sordum bu sonucla dna hasar testi var mis onu yaptirin dedi ve bir suru tahlil yazmis bana gelmenizi de cok isterim yazmis benim tavsiyem dna hasar testine baktirin canim esine belki faydasi olur bu doktor bu uygalama ile dogal yolla hamile kalma olasiligi yuksek mis doktorun sitesine gir incele derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…