2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

bence de beklemeli benimde pek umudum yok ama yüce rabbim bilir en iyisini ben bırakmıyorum bak daha dr konuşmadın bekle sende bırakma

26 ağustos saat 15:30 transfer yapıldı dr dondurulmuş çözlmiş diye 3 eylül test günün dedi dünyam başıma yıkıldı

26 ağustos saat 15:30 transfer yapıldı dr dondurulmuş çözlmiş diye 3 eylül test günün dedi dünyam başıma yıkıldı
Aynı tarih cnm bende 26 sında yaptırdım dondurlmus benimkide benim test tarihim 7 eylül sen ümidini yitirme 2.65 bu zamana kadar belkide 1000 kere yaptırdım kan testi hiç böyle bi deger görmedimbu yüzden bidaha dene

Tatlım bende oluyorum arada bol su iç geçiyor idrarla gidiyor :) bende sabah adet oldum yarın doktora gidiyorum
Hadi gözün aydın cnmm kendimiz denerken olmayalım diye dua ederdik şimdi olalım diye hayat ne tuhaf yanii:) hakkında hayırlısı inşAllah sorunsuz bi tedavi gecirsin

selamlar bende tüp bebek tedavisine başladım :)
kısaca kendimdenn bahsedeyim 28 yaşında 9 senelik evliyim birtane 4 yaşında tüp bebekle olmuş oğluum var pkoluyum...şimdi ikinci çocuuk için başladık nakalım kısa protokol olacak bu gün 4. iğnemi oldum muhetmel 8 eylül yumurta toplanacak 12 eylül transfer 22 eylül de test günüm olacak..
erdem hastanesinde oluyorm tedaviyi ilk çocukta da orada olmuştum nakalım kısmet artık

Kızlarrr slmmm oooo siteyi bir açtım bir pozitifff hayırlı olsun arkadaşım allah tamamını erdirsin aynı sonuçtan bizede nasip etsin rabbimm

Evet değerleri 0 veya 1.70 küsürse negatif ama 5in altıda negatif bugün teansfer günü sayılmazsa 8.gün dün akşam kan tahlili 2.65 ve 1 saat olmadan cıktı bence yok bahane aryrm kendime böyle olup yükselen var mı aramızda ben görmedim

Belli olmaz Canım allahtan ümit kesme tatlım ben okudum 8. 9. Gün negatif çıkıp 13. Gün pozitif i gören

Allahtan ümit kesilmez ben dünden bu yana uyku uyumadım gözler balon ağlamaktan çöktüm inş sizler pozitif yazarsınız buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…