2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Insallah arkadasim insallah
Alahimmm bizlere evlat tadini yasatsin insallah
Keske tam anlamiyla sevinebilsem ilkimi dusuk yaptigim icin korkuorum buda ole olucak die
İnşallsh bu sefer sorunsuz hamilelik yaşarsın bebeğini kucağına alırsın canım allahın izni ile stres yapma tatlım yeter

Az önce kan tahlilimi aldım dondurulmuş 2adet embriyo konulmuştu bugün 8.gündü malesef kocaman bir nehatif 2.65 görünce dünyam başıma yıkıldı ağlamaktan nefes alamyrm inş güzel sonuçlar alırsınız

[Qsy84, post: 36736920, member: 530768"]çok sevindim canım. Allah sağlıkla devam ettirsin kucağına almayı da nasip etsin inşşalh. benim de test günüm 9 eylül. 3. gün embriyosuydu 28 eylülde transfer edildi. çok erken çıkmış seninki. sabırsızlıktan ölüyorum ama kendime söz verdim test gününe kadar bekleyeceğime dair. ama senin resim çok caydırıcı şu an benim için:) ama olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum.[/QUOTE]
Canim seninle ayni gun transferimiz olmus guzel haberlerde aliriz insallah

Pozitifff 12.gunde tekrarla testini daha 8.gunu belli olmaz.. birden yukselir belki.. hemn karalar baglama.ne olirsa olsun 12.gun onmli.. 2.65 hep sabitmi bu gegerin misal bnm hep sabittir ama senn 3e dgru yakin gibi lutfen bole olma..

sakin ol bence 2 gün sonra tekrar yaptır artarsa sıkıntı yok geç bölünmüştür kana ancak karışıyor bende bugün test yaptırmıştım 0,1 olmadığı sürece umudum olacakbence 2 gün sonra birdaha yaptır

Canım bence 12. Günü bekle 0.1 çıkmamış bu değer yükselebilir yarın 6 olur her gün 2 ye katlanıyosa

Yesinler senin bebisini emi :) çok sevindim canım benim. Inşallah sağ salim kucağına almak da nasip olur.şimdi bebisin le beraber napiyosunuz, bol bol dua ediyorsunuz bekleyen teyzeleri de kavuşuyorlar bebislerine

Etmez miyim ya Rabbim size daha güzellerini nasip etsin yürekten diliyorum ve dua ediyorum en kısa zamanda çok güzel haberlerinizi alalım hepiniz aklımda ve takibimdesiniz Dualarımın en içlisi içteni sizinle olsun ya canım benim

X
canim gozun aydin tekrar hayirli olsun ben de kslp atislarini duysaydim az daha rahatlardim. Cok guzel bir duygu olmasi gerek.

Kuzum ya şapşala döndüm algılayamadım başta hatta güldüler bana bu kalp atışı kimin ya dedim ahaaaaahaaa inşallah canım inşallah duyacaksın çok çok çok güzel bir duygu ya yürekten diliyorum anne olmak isteyen herkese nasip etsin Allahım yani seviniyorum ama utanıyorum buradaki arkadaşlardan acaba haksızlık mı ediyorum diye beni affetsinler sevincimi paylaşıyorum ama onlar mutsuzluğu yaşarken dualarımda hepsi amaaa

Şu anda gözyaşlarımi Tutamıyorum canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin sevgiler

Sen bitanesin bunu biliyosun dimi Rabbim sana o kdr güzel o kdr tatlı o kdr hayırlıni evlat versin ki umuduna umut mutluluğuna mutluluk katsın haddizlik edip paylaştım ama dayanamadım sonuçta burada mutsuz olanlar varken mutsuz olmak yok ama bebeğinin kalbinin atacağı zaman var ve inşallah o zaman çok yakındır yanındayım yalnız değilsin kuzum

Gözün aydınnnnnnnnn
Maşallah subanallah ayyyy ne güzel benimde 8eylul kese ve kalp atışı icin gidicem allah hayırlısını nasip etsin herkeze inşallah banada

Amin evet canım inşallah ya inşallah Rabbim burada olan tüm isteyen herkese nasip etsin yaaaaa hadi bakalım az kalmış seninkisi de çok güzel bi duygu

Siz hayatımda görmediğim tanımadığım mükemmel insanlarsınız ama kendimi kandırmanın anlamı yok bebeğim gitti bu değer asla yükselmez test tarihim yarın sabahtı bir günde ne değîşebilir ki bu 4.denemem di bütün umutlarım hayallerim meleklerim gitti canlarım... Canım o kadar yanıyor ki bunu tarifi yok ya anlatılamaz tek duygu bu sanırım olmadı malesef olmadı mucize olamaz benim hayatımda ben o kadar şanslı değilim 2.65 asla yükselmez off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…