2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

merhaba, benden de 10 yumurta toplamışlardı, sayı değil kalite önemli diyorlar. sadece yedi yumurta döllenip donduruldu bizim.

Canim sayiya takilma bnm 5tane toplandi.. duaun.. 3u dollndi.. 2ai atildi yetekii saglikli olsun yumurtalarinn..

Bu arada ben 4444 tane salatı tefriciye başladım bana yardım edermisiniz belki içimizden birimizin duası yüzü hürmetine kabul olur
Netten falan bakilmiyrmuymus sonuclara.. cnm hadi bize guzel hberler ver.. 7gunun bugun Insallh kndini blli eder..
valla dayanamadım inş çıkar daha yeni kanda dolaşmaya başladı biliyorum ama ne bileyim dayanamadım internetten bakılıyor ama heyecandan barkod numarasını almayı unuttum :) bakalım kısmet

adetten kaç gün sonra transfer yapılıyor kızlar? dondurulmuş embriyo ile ilk kez deneyeceğiz..
senin le aynıyım ve bende ilkez yapacam.kısmet olursa
Canlarrr adet oldugunuzda. Igne faln yok busefer sadece rahimin kalinligina bakiliyr.. birtakim guclensirici ilaclar veriyrlar.. adetin ortaainda.. Trnsfer gerceklesiyr.. bn bole biliyrum insallh.. buz bebkleriniz cann bulur sizinle..

valla dayanamadım inş çıkar daha yeni kanda dolaşmaya başladı biliyorum ama ne bileyim dayanamadım internetten bakılıyor ama heyecandan barkod numarasını almayı unuttum :) bakalım kısmet
Tuhhh yaaa geri git all hemn :)
Insallhhhh guzel.sonuc verrsin..

Son düzenleme:
Kime sordun canım benimki donmuş embriyoydu

Pardon arkadaşlar ya karmakarışık ettim ortalığı her hamile olduğunu açıklayan ve testlerinde bir şey çıkana atlıyorum hemen dondurulmuş mu diye benimki 5.gun embriyosu ist acıbadem deyim ve transfer raporunda canlılık oranında % 70 yazıyor o yüzden benim gibi olan var mı diye merak ediyorum.

Canimm bnlara takilmaa senn allhim yetrki ol.desinnn.. senn bunyenle herkesin bunyeai farkli cnmm allhimm insallh.. cenin yawrularimiza.. ruh uflemeyi nasip etsin insallh.. kafani bunlarla kurcalama su 12gunu gebe gibi konus bebkinle.. o sana guzel pozitiflik verr .. uzme kndini bole biliyrum kafanda hep sorular var.. ama ne yapalim dayanicaz.. :)

Tutamıyorum kendimi heyecandan kalbim yerinden çıkacak haklısın aslında rabbım ol desin yeter

Tutamıyorum kendimi heyecandan kalbim yerinden çıkacak haklısın aslında rabbım ol desin yeter
Biliyrummm cnmmmm heyecanlandikca dua et.. ya variss diye.. rabbenayi oku hemn gecicek bak bugunude atlattik birliktw.. 5gune gidiyruz sonra 6 sonra 7 sonra 8 10unda baktrrsin bnde ozamnlar yapamayi dusnuyrum kndini belli eder.. izamn surda 5gun daha sabret olurmu.. skinti yaoma bebisnle ilgilen.. annesi o sana iyi gelcektr..

Benim kuzum bu gun nasil acep??? Kuzumun kuzulari simsiki tutunsu insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…