2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnşallah pozitiftir şuan bişey söylemek yanlış olur progestan etkiliyor olabilir ama her zaman olumlu düşün dua et. Allah (c.c.) ol der olur.

Slm cnm benimde ameliyatla tek tüpüm acılmıstı korkulcak bişe yok burda arkadaslar da olmustu oyle umut22 arkadasımız da svı birikmesinden dolayı ameliyat oldu dr önerdiyse korkma hayırlısı olsun
Ay cok cok tsk ederim esim istamiooo olmami korkioo bir sey olursa bana deya :) zatan tek tupim var unida alsalarr sagol...Alllah tum istyenlara versinn bebislarda ciftlar ciftlar....ammma 3 kun yaticakmisim toplam ilk kuni giris yapicakmisim ertasi kun amelyat bir kunda kontrol icinmiis....

QUOTE="hcrky, post: 36721942, member: 369726"]. Beşinçi gün ebriyosu içinde mi aynı kızlar[/QUOTE]
Hayir. Toplamda 5-7 gun arasi tutunmadir.yani 5.gun embriyosu transfer gunu veya sonraki gun tutunur. 3.gun embriyosu transfetden 3-4 gun sonra.embriyo kac gunlukse en fazla 7 ye tamamlayarak bulunuyor

Aynn cnm benimde öyle oldu korkma kesik yok bişe yok laparoskopi yapıyolar korkmayın hakkında hayırlısı tüp bebekte tüpler olmasada olur

Sağol canım iyi ki varsın ya bana hep cevap yazdın teselli verdin melek misin sen çok çok sagol
Oysss yetrki umutlarimiz gelsinn cnmm bnmm sende hepinizde iyiki varsiniz.. kayisyi yemegi unutma.. cnm sutte ic.. tmm iyi bak bbsine.. birlikte sonuc vercez :) hayrlisi olcak.imsallh..

Aynn cnm benimde öyle oldu korkma kesik yok bişe yok laparoskopi yapıyolar korkmayın hakkında hayırlısı tüp bebekte tüpler olmasada olur
Lapaskopidan sonra bazi tuplar acilomus dogrumuu...belkim amelyat olursam tub bebeka kk kalmas kendiligindan hamele kalirim olabilirmiii.....

5. Gün ve 6. Gün embriyosu gelişimini tamamlamış ve rahme tutunma zamanına gelmiştir. Yani transferden sonra 1-3 gün arası çok önemini tutunma için
İnşallah bebeklerim tutunmuştur trasfer günüyle birlikte bugün 3 gün rabim inşallah hayırlı pozitif sonuçlar verir

İnşa
QUOTE="hcrky, post: 36721942, member: 369726"]. Beşinçi gün ebriyosu içinde mi aynı kızlar
Hayir. Toplamda 5-7 gun arasi tutunmadir.yani 5.gun embriyosu transfer gunu veya sonraki gun tutunur. 3.gun embriyosu transfetden 3-4 gun sonra.embriyo kac gunlukse en fazla 7 ye tamamlayarak bulunuyor[/QUOTE]
llahh tutunmuşlardır

İnşa
QUOTE="hcrky, post: 36721942, member: 369726"]. Beşinçi gün ebriyosu içinde mi aynı kızlar
Hayir. Toplamda 5-7 gun arasi tutunmadir.yani 5.gun embriyosu transfer gunu veya sonraki gun tutunur. 3.gun embriyosu transfetden 3-4 gun sonra.embriyo kac gunlukse en fazla 7 ye tamamlayarak bulunuyor[/QUOTE inşallah tutunmuşlardır

Tecrübeli bacılarım bana da cevap verin nooolllur çok acayip panik halindeyim. 5.gün embriyosu sonraki birkaç günde tutunur gibi bişeyler yazmışsınız benim transferden sora dikkatli mi olmam lazım. Günlük yaşantına devam et falan diyorlardı napcam şimdi ben. Çarşamba transferim olcak bana da bişeler söyleyin yüreğime su serpin

Senin önce paniklememen gerekiyor telaş yapma umutsuz olma. Ilk üç gün dinlen sonra normal yaşantına dön fakat ağır kaldırma ağır hareket et. Bol bol protein al. Bol su iç. Kabız olmamaya çalış.

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun benimde 5. Gün embriyosu trasfer edildi şimdi sonuç bekliyoz hayılısıyla ben çalışıyordum yıllık izne çıktım üç gündür sadece dinleniyorum hasta gibi dürekli yatma vucüt sonra hastalık gibi algılıyomuş kabul etmiyormuş sadece dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…