2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnm mesela nasıl bi belirti olması lazım bende korkmaya başladım ilk denemem ve ilk defa hamile olcam ondan hiç bilmiyorum

Benim 4.denemem 5.gün ya tutanların coğu kasık ağrısı bel ağrısı göğüs şişkinliği yerleşme kanaması yaşıyorlar bende hiç pozitifi görmedim bu kadar korkum bundan aslında

Benim 4.denemem 5.gün ya tutanların coğu kasık ağrısı bel ağrısı göğüs şişkinliği yerleşme kanaması yaşıyorlar bende hiç pozitifi görmedim bu kadar korkum bundan aslında
Cnm göğüs agrıısını herkes cekerr cunku progeston kullanıyoz benimkiler oldu 100 beden ve cok acıyo ama buna transferden önce başladı o yüzden ben onu beliirti olarak görmüyorum ewt bel agrısı kasık batması var ama kavanoz kapagı gibi acıyolar rahmi onlarda normal bence sen hiç bi belirti yaşamadan 9 ay gecircen homini gırrtlak yeersin işte ne güzel:)

Allhimmm sana ikizzz ikizzz versinnn insallh... allhim hepimizin yar ve yardimcisi olsun.. bebklerimizin.dunyada nefes alcagi.. varsa.gelirler.. ama yoksa.. elimizden.ne gelirse gelain biryere kadar.. iste.. allhim peygmber efendimizin suyu yuzu hurmetine hepimize hayrli ewltlar nasip etain insallh..aminnnn :)

Arkadaşlar kan testi pozitif olan arkadaşlardan ne tur agririlar oluyor benim transfer arti 15 gün karnim ve kasiklarim agriyor

Hepinize cok tesekkur ederim canlarim uyudum uyandim gecti :) ya ilk deneme bisey olur diye korkuyorum yasadigim cok zor bir kalp ameliyati var ve ondan sonra boyle herseye takar oldum

ne kadar güzel yazmışsın gercekten cok sağol bitanem.benkendime üzülmuyorum ağrıyı cekerim ama bizde döllenme cok az olmuş ve bugün belli olacak dondurulması....dua ediyorum gözüme uyku girmıyor sonuçta bir tane embriyo var

teşekkür ederim ilk önce.birtane ikinci kalıte embriyı var belli değil bugun belli olacak.benim üzüldüğüm asıl nokta kendim c değil.döllenme cok az olmuş döllenme sorunu olmuş ve doğal olarak embriyo sıkıntısı var.biz hocamıza dedik.genetik yaptıralım diye gerek yok denildi.benim elimde suan yapaak hicbirsey yok. Allaha sıgınmaktan başka.sersem gibi oldum manevi olarak....

İlk denemenmi bilmiyorum eğer öyleyse en baştan genetik test yapmıyorlar...
Belki eşin ve sen özel labaratuvarda kan verip kan da kromozom analizi yaptırabilirdiniz doktor isteği olmadan..
Emriyonun sağlıklı olup olmadığına dair genetik inceleme ( pgt ) yapılabilmesi için de çok sayıda embriyo olması gerekiyor bunu da yapamazlar şu aşamada.1 tane embriyo bu çektiğin sıkıntıların sonunda sana bebek olarak dönsün inşallah...Güzel haberlerini okumayı diliyorum Rabbimden...

Günaydınnn kızlarrrr dün trasferden beri hala uyukluyorum ya benim yavrucuklar çok uykucu olcak anlaşılan :)

Amin canım ne güzel bir dua bu böyle sabah sabah...

Günaydınnn kızlarrrr dün trasferden beri hala uyukluyorum ya benim yavrucuklar çok uykucu olcak anlaşılan :)
Ilk zamnlarole.oluyrr canim sana tavsiyem bol bol.su ic ve kayisi ye.. suan kasiklarinda sistr.. ilclarda agir geliyr uku yapiyr.. onlar iyi merak etme estrofem versimi neilc takviyesi verdi.. cnm

Ilk zamnlarole.oluyrr canim sana tavsiyem bol bol.su ic ve kayisi ye.. suan kasiklarinda sistr.. ilclarda agir geliyr uku yapiyr.. onlar iyi merak etme estrofem versimi neilc takviyesi verdi.. cnm
Estrofem var canım daha önceki tadilerden daha başka oldu bu sefer gerçi o devletti ondan olabilir

SLm kislar herkese mutlu pazarlar
Transferin 6.gunune geldim ayni zamanda yaRin adet gunum cok korkuorum adet olCam die
Adet sancisi var cunku
Bana bisiler soleyin su ilaclari kullanirken adet olunmaz mervis diin nolurrr
Ayy zaman gectikce neden insan stress olur anlamiorum halbuki gayet iyiydim ben kiiii

Canım benim ne demek naptım ki kendine de dikkat etmen gerek öyle düşünme... Biliyo musun biz naparsak yapalım önce Rabbim Ol demezse gerisi hikaye! Belki döllenen sadece bi embriyo sen de can bulacak bunu Rabbim tayin ettiği için biz bilemeyiz ancak dua edebiliriz herşeyin bi zamanı var ben 5 yıllık evliyim kaç yıldır mücadele ediyorum ooooo anlatsam varya roman olur Ha bugün ha yarın diye Allah'ın tayin ettiği zaman meğerse 8 Ağustos imiş Demem o ki umutsuzluğa kapılma bak sana bi örnek vericem belki burda da Bikaç kez anlatmışımdır çünkü tedaviye ilk başladığım zamanlarda tanık oldum bu olaya beni çok derinden etkilemişti kadın kendisi bizzat yaşamış... kendisinin 17 yumurtası döllenmiş ve hepsi de kaliteli yanında bulunan başka bi kadının ise sadece bir yumurtası dölleniyo doktoru hiç umutlanmasın kaliteli deil umudunu yüksek tutma demiş derken transfer günü geliyo kadın diyo ki benim 17 döllenmiş embriyom var ve kaliteli diye rahat diğer kadının yok ama nolmuş o diğer kadının sadece 1 tane hem de kalitesi düşük embriyo can buluyo bana bu olayı anlatan kadının ise kaliteli olmasına rağmen tutmuyo işte yeter ki Rabbim ol desin hiç kaygılanma rahat ol inşallah anne olursun bitanemSen gönlünü ferah tut ve umudunu hiç kaybetme

Selam arkadaslar yazsam mi yazmasam mı diye düşüncesi oldu . Bende en son 25 Temmuz'da regl oldum ama tup bebek tedavısıne başlamıştım ama 25 Temmuz'da iptal edildi apandisit den amaliyat olunca yanı iğneye filan başlamadım, ve şuan hala regl olmadım yanı 38. Gün 25 Temmuz'dan bu yana kadar iki gün önce test yaptım negatıiv çikti ama hamilelik belirti gibi hiç bir belirtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…