2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Mervisimmm oomuycakin adet merak etme.. allhin izniyle.. allhim onca emegimizi bosa cikartmasinn .. hic birseycik olmuycak.. ne gelirse rabbimden hayrkiai gelain insallh..

Mervisimmm oomuycakin adet merak etme.. allhin izniyle.. allhim onca emegimizi bosa cikartmasinn .. hic birseycik olmuycak.. ne gelirse rabbimden hayrkiai gelain insallh..
Aminnnn balimmmm insaLLah olmam
Ilk transferimde uzun protokol oldugu icin gecici menepoz ignesi falan oldugum icin adet olmiycagimi biliodum cunku neredeyse iki aydir adet olmamistim tatih bile belli diildi
Ama bunda kac aydir adetlerim duzenli ve yumurtlamadan sonra 20.gun transfer oldugum icin adet gunumu biliOrum
InSallah olmam
Alahimmm icimizdeki minik mucizerlri bize nasip etsin insallah kuzummmm
Sen nasilsin nasil hissediosun

Canimskinti yapma stresetnde olmayabikiyr.. bnmde tedaviye baslayicktim tam 3gun geciktim bak bu jep okur.. heyecandan.. insallh olursun reglinide .. cnm tedavine baslarsin.. insall.. simdiden hyrli oksun..

Canimskinti yapma stresetnde olmayabikiyr.. bnmde tedaviye baslayicktim tam 3gun geciktim bak bu jep okur.. heyecandan.. insallh olursun reglinide .. cnm tedavine baslarsin.. insall.. simdiden hyrli oksun..

Hayirlisi bakalim bizim ki infertil nedesiz olmuyor hamile de olabilirmiyim diye dusunceside kapildim gec dollenme filan olabılırmi ki diye cunku 25 temmuzda regl oldugumda adetim ilk 2 dun normal adet gordum ve bir hafta boyunca nerdeyse cok az devam etti Yok diyecek kadar zaten regilimin 3 Cu gunu amaliyat oldum apandisitden ve suan 1 hafta gec tı günüms

Insallh bitosss vallhi artik umudumuz allhutealada.. el acip yalvarma zamani olucaksa olcak.. bn.kndimi alha biraktim o en dogru yolu gisterecektr.. vallhi ne yapim kuzumm.. bebslerimi sewiyrum dun gecede kotu kotu ruyalar gorsum bebgimi elimden.aliyrlardi tobee desim.. simdiden basladik.. biraz rahimim.agriyr.. aciyor aizliyr.. bile garip.. insallh bnmledirler.. diyrum.. yatistayim hala bugun 2.gunumuz kaldi 10 gundaha ..

Canim.kndan test yaptr istersenameliyt olmussun.. birde ilc faln kullndim.. onlarda gecikme yapabilir.. vucutdun yipranmis cunku biraz zamnida olbilir hamilede.olbilirsin.. insallh oldr.. umutsuzluga kpilma cnmm sen en iyikigit kn verdir.. kndin rahtla..

Estrofem var canım daha önceki tadilerden daha başka oldu bu sefer gerçi o devletti ondan olabilir

Bnde estrifeme takildim aslinda presektorunde.. x yaziyr ve hamile ikn.kullnmayin diyrlar.. anlmadim.. bebek.olussa zarr verrmiki.. 8 9 10 12 haftasina kadar kullnana varama yinede insan terddutte kaliyr..

İnşallah canım yaa umutlanıyorum her zaman , ama bu sefer hiç bir belirtim yok ancak bugün bel ağrım var tek ., hamileysem de 5 çı haftadamdayım belırtı olmasın gerekmiyormu. Ben yurtdışında yasıyorum burda kan testı filan yapmıyorlar ama yarını bekleyecem doktoru arıyacam .. Zaten tedavımde burun spray kulandım onuda yarıdan bıraktım ve amalıyat da kılerde bılıyordu tedavı gördüğümü o yüznden amaliyat sonra ilaç fılan almadım

Kizlar merhaba nasilsiniz haftaya persembe buyuk ihtimalle opu yapilicak agrisi sancisi cokmu bide yanimizda goturmemiz gereken biseyler varmi pijama ic camasiri falan lazim olurmu

Ewet cnmm hamileysen birsekilde gogus sizlamasi.. kasik agrisi batma faln.gibi bazi kadinlarda olbiliyr.. ama sen umutlarini tuketme allhtan umit kesilmez.. canmm idrr testinide yaptrmissin.. 1 kac gun daha bekle bakalim gelirse tmmdir gelmzsse dokteunu ara anlar durmunu uuzlme.streste yapma.allh ne vrrse hayrlisni verr..

Kizlar merhaba nasilsiniz haftaya persembe buyuk ihtimalle opu yapilicak agrisi sancisi cokmu bide yanimizda goturmemiz gereken biseyler varmi pijama ic camasiri falan lazim olurmu

Bitiss hadi hayrli olsun insallh yokksadece ic camasiri al cunku.. bnm akintim vardi hee birde ped al.. kanaman azcik olabilir korkma.. hic birsey yok cnmm ilclarinida almayi unutma yanina.. opuda.. amlyt onlugu veryrsun seni aliyrlar.. yatryrlar,. Koluna takiyrlar igneyi hopp uyniyrsun uyndiginda.. sersem gibi oluyraun ama korkma.. oda olbiliyr.. yataga gittiginde azcik yat dudaklarin trnklarin mor olursadaa korkma.. anestiziden oluyr.. birazcikta usuyraun okadar :)) umarim yardimci olmusumdur cnm

Hayırlısı canım ya , turkıye Tatile gelecem o yuzden cok rahattim :) yani tedavimi sonraya birakalim demistik..

Bnde estrifeme takildim aslinda presektorunde.. x yaziyr ve hamile ikn.kullnmayin diyrlar.. anlmadim.. bebek.olussa zarr verrmiki.. 8 9 10 12 haftasina kadar kullnana varama yinede insan terddutte kaliyr..
O ostrojen salgılıyomuş benim diğer teviletimde progestan fitil yoktu şimdi hem ipnesi hem hapı var

Oldun cnm cok sagol o narkoz bisey yapmaz bana gecirdigim o zor ve agri dolu acik kalp amelyatimdan sonra bu acilar ne ki yinede korkuyor insan o masaya yatinca hersey bir bir gecer gozumun onunden sonumuz guzel mutluluktan aglamak istiyorum

Ahhh yetrkiii olsunnnnn olsunn gelsinler.... allhimmm dualarimizi kabul etain.. allhim kimseyi ewlat hasretiyle yanip tutustrmasin.. herkese nasip etsin dun aksam yine 2gunluk bir kiz bebegi.. bir kapinin onune koymuslar.. gunahh biz neler yapiyruz o bebkler icin nasil agliyrdu titreye ttreye ahh allhim ne olur biz isyenlere ver yarabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…