2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar lutfen cevap verin esim az once catlatma onleyici ignemi yapti gobegimden kizardi kasiniyor ve biraz sisti korktum bisey olurmu ilaci cekerken hava kacirdi icine bisey olurmu doktorumu aramaya cekindim bu saatte

canim korkma her zaman yaptigin yerden vurduysan belki oraya denk gelmistir ama yine de icin rahat etsin istiyosan hemsireyede sorabolirsin benimki hem kizariyodu kasiniyodu daha bide morariyodu eger devam ederse yarina kadar ararsin

Olsunnn askk olsunnn canimmm:KK70: tamm bekliyruz.. insallh.. hbeer veemdin snra cooooookkkkk bekledim bende.ole sandim .. onca insan var.. birtek bnle ilgilnmiyrsun sonucta unuttun sandiydim.. :KK70:
Henüz çözüme kavuşturmadığım konuları unutmam tatlım o sebeple aklımdasınız..
Tablo şart değil aslında..
Numaralandırıp nick lerin yanına bilgileri ekleyebilirsin...
Örneğin;
  1. umudihar..yaş..hastane...infertilite sebebi...deneme sayısı...sonuç... gibi yazabilirsin tabloya geçersek buradan aynen kopyalarız yardımcı olurum..

canim korkma her zaman yaptigin yerden vurduysan belki oraya denk gelmistir ama yine de icin rahat etsin istiyosan hemsireyede sorabolirsin benimki hem kizariyodu kasiniyodu daha bide morariyodu eger devam ederse yarina kadar ararsin
Ay cnm cok sagol ya hala ayni buna bu aksam basladikta boyle oluncada korktum ilk tedavimiz o yuzden biraz panik yapiyorum sanirim yanlis bisey olucak diye odum kopuyor

Allhumme salli ala seyidina muhemmed yaresullah..
Allhu ekber..
2014-08-30-22-44-18-1.jpg

Henüz çözüme kavuşturmadığım konuları unutmam tatlım o sebeple aklımdasınız..
Tablo şart değil aslında..
Numaralandırıp nick lerin yanına bilgileri ekleyebilirsin...
Örneğin;
  1. umudihar..yaş..hastane...infertilite sebebi...deneme sayısı...sonuç... gibi yazabilirsin tabloya geçersek buradan aynen kopyalarız yardımcı olurum..
Ama gectijiii taaaa basta yapcaktimmm simdi biri gelse bnide ekle dese.osayfayi nasil bulcam.. sonra duzelt diycem.. canim sen en iyisi o tablo gelince su site bir otrsun.. bize hber verrsin.. olurmu.. :s :) hemde suan bnm pamuklar var suan.. arada bir girebiliyrum.. keske basta olsaydi olsun saglik.olsunn ne yapak :)

Ama gectijiii taaaa basta yapcaktimmm simdi biri gelse bnide ekle dese.osayfayi nasil bulcam.. sonra duzelt diycem.. canim sen en iyisi o tablo gelince su site bir otrsun.. bize hber verrsin.. olurmu.. :s :) hemde suan bnm pamuklar var suan.. arada bir girebiliyrum.. keske basta olsaydi olsun saglik.olsunn ne yapak :)

Listeye eklenmek isteyen bilgilerini sana bildirecek özel mesajla..Bunu da topiğin ilk mesajında not düşeceksin...Basit bir şekilde halledilir aslında...
Tabii sen nasıl istersen ben o şekilde yardımcı olurum...

canım merhaba ben daha yeni gözümü acabildim.çok kötüyüm cokkkk:KK42::KK61:beş tane döllenmeden üçü kalmış ikini kalite.ve transfer iptal.yumurtalar alındığındA SIVI oluşmuş hayati tehlikesi var dıye yapılmadı.yarın bakacaklar dörte bölünürse donduracaklar.nasıl bu hale geldi veben üc gündür neden bu kadar acı çekiyorum cevap yok.....ağrlardan hala duramıyorum

Canım hayırlı geceler hiç üzülme lütfen sonuçta vücudumuz kimyasal reaksiyonlarla bişeyler üretmeye çalışıyo yaşadığın durum her tüp bebek tedavisi gören kadının yaşadığı bir durum şahsen ben de senin gibi üzüldüm karalar bağladım ama doktorum beni bekleterek aslında hakkımda en doğru kararı vermiş canım yumurtaların İlaçlarla aşırı uyarılmasıyla ohss sendromu yani karında sıvı birikme riski ortaya çıkıyo bende de o risk oluştu ve bekledim sonra dedim neden ben diye halbuki her tüp bebek tedavisi gören kadının yaşayacağı bi riskmiş dondurulmuş embriyolarla başarı oranını daha yüksekmiş ben de çok araştırdım gerçekten öyle ki düşün o tüp bebek iğneleri varya sonuçta kimyasal şeyler vücudu yoruyo hırpalıyo hemen yapmamaları senin için büyük avantaj neden diceksin bi kere vücudun beklerken o kimyasallardan hem arınacak hem de dinlenecek ayrıca ohss sendrom riski de tamamen ortadan kalkmış olacak ve transfer günün geldiğinde bunlar sana artı olarak geri dönücek rahat ol zamana bırak önemli olan sonuç alman bebeğini rahat ve konforlu bi vücutta karşılamak istemez misin? :KK66:

Listeye eklenmek isteyen bilgilerini sana bildirecek özel mesajla..Bunu da topiğin ilk mesajında not düşeceksin...Basit bir şekilde halledilir aslında...
Tabii sen nasıl istersen ben o şekilde yardımcı olurum...
Piki.. tessekur ederim :)

Canimmmm igneyi soktuktan sonra hemn cikartma icinde.. 5 10 saniye bklet.. birde. bu catlamamsi verilen.ilac yakiyr biraz ewet.. ama.sivilcelnmis.. yarina.kadar inmezze.hmsireni ara cnm..
Aradim kimse yok sanirim hastanede yarina gecmezse aricam cnm tesekkur ederim

canim ewet biraz kotu olmus alerjiye benziyo igne galiba alerji yapmis bende pimpirikliyimdir eger kliniginde nobetci hemsire varsa ara lutfen belki igne sana alerji yapmis olabilir cunku bunun boyle olmasi normal degil
Ulasamadim cnm ya doktoruda arayamadim bu saatte gecmezse yarin aricam hemen yada gidicem tsk ederim

Hiiiiç birşey olmaz Allahın izniyle...
Vuruş hatasından kaynaklı olmasa bile bu tür iğnelere vücut tepki verebilir kızarıklık morarma vs..
Hatta kılcal damara dek getirirsen iğneyi çıkardığında hafif bir kanda gelir...
Önemli olan ilacın vücuda enjekte edilmesi...
Ben en son tedavim de 3 çatlatma iğnesi vurdum özel durumum gereği keşke fotosunu çekeydim o zaman sende hiç bir şey olmadığını anlardın...
İğne vurma konusunda gayet tecrübeli ben hatasız vurmama rağmen iğne yerlerimde kızarıklıklar oluştu...
Ve sorun yaşamadım...
Sende de sorun olmayacak göreceksin:KK56:

İğneler bana da alerji yaptı☺️☺️Hatta beyaz kabardı çok acayip oldu eşim vuruyordu iğneleri yanlış bişe yaptı diye çok korktum ama hiç bir sıkıntı olmadı doktora söyledim yapabilir alerji aynen devam dedi. Kaçına kaşına yaptık iğneleri☺️☺️ Sıkıntı olmaz Allah'ın iZniyle ama yine de pzt haberdar et hemşireni

İğneler bana da alerji yaptı☺️☺️Hatta beyaz kabardı çok acayip oldu eşim vuruyordu iğneleri yanlış bişe yaptı diye çok korktum ama hiç bir sıkıntı olmadı doktora söyledim yapabilir alerji aynen devam dedi. Kaçına kaşına yaptık iğneleri☺️☺️ Sıkıntı olmaz Allah'ın iZniyle ama yine de pzt haberdar et hemşireni
Bende kizdim esime cunku hava doldurdu ignenin icine garibim oda korktu :) sagol cnm rahstladim biraz sayenizde

Kızlar uyudunuz mu uykuya bayılan ben nerdeyse 12saat uyumayı seven ben uyuyamyrm oda yetmyr sabahın 9unda kalkıyorum bu arada hala belirti yok geçen adetimde ayın 1inde olmuştu adet belirtisi de yol yedim kafayı söylim siZe

Kızlar uyudunuz mu uykuya bayılan ben nerdeyse 12saat uyumayı seven ben uyuyamyrm oda yetmyr sabahın 9unda kalkıyorum bu arada hala belirti yok geçen adetimde ayın 1inde olmuştu adet belirtisi de yol yedim kafayı söylim siZe

yok cnm uyku nerdee ben bu gidisle bu sitelerden kafayi yiycem sabahtan tut aksama kadar ha bire icime bi umut dogar diye okuyup duruyuorum.....cnm belirtiye bakma benim ilk denememde dis gebelik gecirdim yani hamile olmustum ama hiic belirti yoktu dedim olmadi...bu ayda okadar cok belirtiler vardiki dedim kesin tuttu ama maaleseki olmadi oyuzden belirtilere aldirma...

X