2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Benimkiler tek cubuktaydi

Canım bir çubuktan diyelim sen herşeye tanık olacaksın yavrum anlatacaklar sana

2side bir cubukta oluyr canimmm ole net gorunmuyr ama yildiz gibi kayiyrlar.. nereye atcagina karr veriyr uygun oln yere atiyr o an cok guzel..

Bebeklerin hayırlı olsun cnm Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin 6-7-10 eylül peşpeşe test günlri galiba kızlar isimleriyle geliyo EYLÜL ayı ugurlu olsun :)
Bitosss bnde diyrum bu kizi neden goremiyrumm meger Ben bir ara sennprofilinebakmistim.ordan gozardi ete tiklamisim farketmedim ayy insallhh bitanemmmm allh razi olsunn.. surda 2carsambaya blli olcak..

bu topiktenn şimdiye kadar sadece kanbolatmı hamile çıktı?

kuzumm naslsin gorusemdik ben pek tablette telfnla ugrasmiorum bas agrim cok bide bebege radyasyon zarrliymis esim kizio oglusum icin cok kullanmiorum canim.zaman geciomu
Yerim ben o oglusu yaa nerdeyse 15 cm olmus kuzucuk masallahhh bas agrilarin hormondan oluyo dimi tatlim, 9 ay surermiymis acaba? Ben iyiyim kuzum. 30 gun sonra adet olucam insallah. Sonra buz bebuklerimi alicammmm

kuzumm naslsin gorusemdik ben pek tablette telfnla ugrasmiorum bas agrim cok bide bebege radyasyon zarrliymis esim kizio oglusum icin cok kullanmiorum canim.zaman geciomu
30 diil yaa 20 gun sinra adet olcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…