2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah razı olsun..amin inşallah. cümlemizin Rabbim kucağını boş bırakmasın..

am
amin inşallah canım benimmmm

Canım ben bugün doktora gittim çok şükür keseyi gördük. Sende görürsün merak etme. Allah gönlüne göre versin.

Arkadaşlar benimde bugün transferim oldu 5.gün embriyosu dondurulmustu % 70 canlılık varmış raporda yazılan Dr donmus olduğu için taze embriyo kadar başarı oranı veremedi amma ben biliyorum ki rabbım ol derse olur gerisi bos daha önce taze 5.gun embriyosu konulmuştu tutmadı Hakkımıza hayırlısı 4 saat yattım ama 4 defa tuvalete gittim hastanede evdeyim ve yatıyorum hemşire bu iki gün çok önemli dedi tutunma oluyormuş sonrasında normal hayata dön dedi dikkatli olarak,merak eden olursa diye yazdım ayrıntı ...dualarınızda bana yer verin yalvaririm. Bende hepimiz için dua ediyorum.

bu şekilde değildi canım.opu sonrası 1 gün rahatsızlık hissetim şişlik gibi vs.sonra rahatlamıştım.
ama şimdi gezen bi kramp gibi bi ağrı var.bazen kasıkta ama çoğunlukla karnımda.
Doktoruna bi danis canim.ama bana kalirsa kendine yer aciyo bebisin :) kalbini ferah tut.

Ayy canimm hadi insallahhh. Bakarsin doktor iki kese gorurr gercekten cok heyecanli oluyo insannn. Ben o ultrasona yatinca kalbim kut kut atiyo heyecandann.

tebrikler canım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da görürsün inş darısı bize

ama sadece beş tane döllenmiş...
Sukretmelisin ama tatlim hic dollenmeyedebilirdi... umutlarini kaybetme bak 5 tane parcan kendi basina buyumeye calisiyo... bol bol dua et onlara iyi guzel huzurlu enerjini gonderki daha rahat buyusunler... sana ihtiyaclari var tatlim cok minikler dollenmeyenlere uzulme elinde olanlara sevin

evet ben kullanıyorum pıhtılaşmayı engellemek içinmiş kendim yapıyorum iğneleri. yaptıktan kısa bir süre sonra yanma oluyor allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…