2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bitosss bnde diyrum bu kizi neden goremiyrumm meger Ben bir ara sennprofilinebakmistim.ordan gozardi ete tiklamisim farketmedim ayy insallhh bitanemmmm allh razi olsunn.. surda 2carsambaya blli olcak..
Yaa kuzum bende diyorum bu kız niye hiç bi yorumuma cvp vermiyo valla msj atcaktım noldu diyee inşAllah cnm benimde bidahaki pazara belli olcak nasipsee uiyyy daha cok varmıs yaa:)

Yaa kuzum bende diyorum bu kız niye hiç bi yorumuma cvp vermiyo valla msj atcaktım noldu diyee inşAllah cnm benimde bidahaki pazara belli olcak nasipsee uiyyy daha cok varmıs yaa:)
Ayy sorma cnmm yaaa vallhi kusura bakma ttlisiii su gibi gecer insallh... canmm guzel gunler bizi bekler

Kizlaaaarr ben geldiimm. 10. Gunum ve cok sukur tahlil sonucum 44.3 bebisim biralmamis beni :)

Hayırlı olsun bitanem Allah daim etsin hamişlerimiz çoğalsın inşallah bu topikte devamı gelmesi dileğiyle Rabbim hep bizimle olsun 12.gün de yükselmiş değerlerinle mutluluğumuza mutluluk kat canım

Yerim ben o oglusu yaa nerdeyse 15 cm olmus kuzucuk masallahhh bas agrilarin hormondan oluyo dimi tatlim, 9 ay surermiymis acaba? Ben iyiyim kuzum. 30 gun sonra adet olucam insallah. Sonra buz bebuklerimi alicammmm

valla canim 4.aydan sonra cikti bende bu bas agrisi bazen cok dayanilmaz oluo ama olsun yetrki yavrumu kucgma alayim bunada katlanirim. kiz gecti gitti valla az kalfi insallab senn buz bebeginde sana tutunr sıkıca canimm.

valla canim 4.aydan sonra cikti bende bu bas agrisi bazen cok dayanilmaz oluo ama olsun yetrki yavrumu kucgma alayim bunada katlanirim. kiz gecti gitti valla az kalfi insallab senn buz bebeginde sana tutunr sıkıca canimm.
Insallahn kusum yaa... ama bu sefer kendimden cok umutluyum, olcakmis gibi geliyo bana... insallahh... idolum sensin, bende senin gibi olmak istiyorummm

[QUOTE="yesilin74, mmmmm hosgeldinnn.... iyiyim cok sgördüğüme seven nasilsin? Cokyapıyorsun?seni gordugume[/QUOTE]
Ben iyi olmaya calisiyorum, nasil olayim. Bende seni gordugume sevindim, sen neler yapiyorsun

Hayırlı olsun bitanem Allah daim etsin hamişlerimiz çoğalsın inşallah bu topikte devamı gelmesi dileğiyle Rabbim hep bizimle olsun 12.gün de yükselmiş değerlerinle mutluluğumuza mutluluk kat canım
Amin canim insallah.allah pozitiflerin tamamina ermesine, bekleyenlerin yuzunun gulmesine yardim etsin.

Insallahn kusum yaa... ama bu sefer kendimden cok umutluyum, olcakmis gibi geliyo bana... insallahh... idolum sensin, bende senin gibi olmak istiyorummm

ayyyy canim benim yaa insallah valla Rabbim sansda versin bende transfer gunu ve sonrasi cok unutluydum hic beynime olumsuz sinyal gondermedim hatta transferdn ciktm dedim benim Allahn izniyle tutck oglum olcak hemde dedim esime cok sukur Allahim yuzumze guldude Rabbim dusmanima bile aratmasın versin herkese insallah bu buyuk mutlulugu herkes yasar aralarnda sende canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…