2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

progesteronun hafif yan etkilerindenmiş bulantı karın ağrısı.prospektüsünde yazıyordum.muhtemelen de ondandır sanırım.
kan sulandırıcı yapıyormusunuz arkadaşlar göbekten.trasnsferi olanlar arasında yani.

Bu gün 4.günüm hiç belirti yok ne agrı ne lekelenme bu 4.denemem Allahım her isteyene nasip etsin inş.., bu arada ben günde 5-6 tane sigara içiyorum stresten bırakamadım delirme noktasına geliyorum buda mı ılmadı diye ((

Tebrikler canim allah saglikli bir sekilde kucagina alirsin insallah su mubarek gun hurmetine bizede boyle guzel haberler vermeyi nasip etsin insallah allah

Slm cnm benimde transferinin ikinci günü bende de transfer aksamindan itibaren kasiklarimda agri var bacagima vuruyor sağ taraf ama bana umut olup bu agrilar belki östrojen hapi iciyoru protestan falan onlardandir ama yinede bana umut oluyor o agrilar benim 2.denemem bu ilkinde hic bir belirti yasamamistim ondan bu sgrilar hoşuma gidiyor ilaçlardan bile olsa umutlandirmasi güzel[/QUOTE]
demek ilkinde yaşamadın bu da ilginç.benim ilk denemem olduğu için bir fikrim yoktu.umarım bu sefer hayırlı haber alırsın canım.
amin canım cümlemize hayırlı haberler vermek nasip etsin Allah.
bu arada sigara kullandığından dr. un haberi var mı.
önceden ne kadar kullanıyordun.
sen etkisini zaten bildiğin için tekrar yazıp ta seni germek te istemiyorum.

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..

canimm benimm rabbim hayirli ugurlu etsin transferini insaallah bize hayirli haberlerini verirsin...bide bi arkadas transfer sonrasi yedigi ictigini yazmis kesinlikle uygula derim ben bu transferimde hic bir sey yemedim icmedim tabi hersey Allah tandir ama tedbiride elden birakmamak lazim ben karar verdim bu sefer ki transferimde coook dikkat etcem icim rahat etsin diye insaallah sen bize umut olursun da guzel haberleri paylasiriz beraber

amin inşallah Rabbim sabır güç versin..

Ewettttttttt cnlarimmmmmm bebklerimi aldim.. ytiyruz.. allhim hpimize yrdim etsin.. insallh.. dualrinizi esirgemeyin bnden allhim hpimize mujdeli hberler verdirmeyi nasip etsin..
Bebeklerin hayırlı olsun cnm Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin 6-7-10 eylül peşpeşe test günlri galiba kızlar isimleriyle geliyo EYLÜL ayı ugurlu olsun :)

Ben denk gelmedim transfer sonrası neler yemeli ???

slm cnm ilaclarin benimkiyle ayni galiba tam simdi hatirlayamiyorjm ama bakalim senin yumurtalarin kac tane olcak benimki 7 tane oldu 6 tanesi cok iyi kalitede dollendi ilki dis gebelik oldu ameliyat oldum simdikide tutmadi dediler bu transferimde 2 tane konulacak insaallah iyi olur ya sorun hic aciklayici degiller benim dilim biraz var ama tabi esim daha iyi ya burda o samimiyeti o sicakligi goremiyorsun yani cok siradanmis gibi davraniyolar buda beni sinir ediyo ilaclar konusunda cook kisitlayici bide biz bi arkadasin tavsiyesi uzerine gittik bu tup bebek merkezine ya turkiyedeki yeniliklerden bahsediyorum hic gerek yok deyip geciyolar valla bana kalsaydi istanbulda yaptirirdim ama basladik bi kere buraya insaallah sonu hayirli olur ne diyeyim rabbim sanada kolayliklar versin cnmm

Cok içiyordum o zaman sigaraya simdi baya azalttım drm biliyor ama cok kızıyor strese girmim diye iç dedi ama kıza kıza ona kalsa asla ve asla tutunmasına engel değil diyor ama istemyr içmemi ya tutunsunda walla ağızıma sürmicem

canim allah kolayliklar versin yazdigin seyler gercekten cok faydali rabbim hayirli etsin insaallah....

hayat masal naz, post: 36681441, member: 620366"]evet yaaa birde çalışıyorummmm nasıl olacak bilmiyorum[/QUOTE]
Mrb cnm ilk tedavimde bende vuruldum o ignelerden berbat bisey oturamiyodum artik acisindan zayifim bide ben ondan da mi artik hemsireler bile kabalarimi gorunce sasiriyolardi bu twdavimde bu doktirum baska igne verdi proluton adinda 4 gunde bir vuruluyo vedigeri kadar acimiyo zaten hergun olmayinca geciyo acisi digwrine kadar bide 3 defa fitil var bunun yaninda cik dayanamiyosan doktoruna bu igneyi sor bide cnm belki degistirir ben tedavide en cik bu igwnwden tirsiyodum

Cnm daha çok erken lütfen umutsuzluga kapılama benden bi gün öncesin bende bişe hissetmedim ama sabki tutmuş gibi hissediyom yada öyle hissetmek istiyom sende öyle yap olsun hocanın dediği gibi ya tutarsa:)

Ben denk gelmedim transfer sonrası neler yemeli ???

canim arkadasimiz yazmis kabakcekirdegi, ananas, nar suyu, kivi, madensuyu, su, elma, süt, polen, bal, ari sütü...ben tabi elimden geldiginde hepsini uygulamayi dusunuyorum hatta burda olmayanlari annem bana yollayacak insaallah bi faydasi olur diye dusunuyorum

maşallah canım ne güzel inş yarın benimde yükselir

Canim hayirli olsun, insallah yerlerini severler bebisler de annelerine simsiki tutunurlar. Benden de guzel haberler var bebegimin kalp atislarini duyduk rabbim hepinize yasatsin bu mutlulugu,hepiniz icin duaciyim.

Bende kabak cekirdegi incir kayisi taze havuc suyu iciyorum bir bardak allahim ol desin olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…