2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İlk tüp bebekte bende corasprin protestan iğne folbiol kullanmıştım bakalım bu sefer ne verecek iğne için HERGÜN dışarı çıkmak OFF OFFF siz kime vurduruyorsunuz ben geçen eczacıya vurduruyordum

Trnsfermi.oldun.cnm.. sen dun.opu olmadinmi ynlismi hatrliyrum bnmkide jel crinone midir nedir.. corasprin.. folik asit.. bnm 2tane daha 5gunlukilacim var biri peridonel sanirim.biride tetradox5gun.kullncam..
Yok canim benim transfer oldu pazartesi gunu ama dr transferden sonra igne falan vermedi herkes igne mi kullaniyo acaba diye endiseliyim

Canim ben.kndimvurdum vallhi birsey yok.. bnmde.ilk denemm ama korkuyrdum.bismillah dedim yaptimm hemde benn yaptim.inanamadim.kndime..birkere dene.. igne kndiliginden giriyr icine..
İlk tüp bebekte bende corasprin protestan iğne folbiol kullanmıştım bakalım bu sefer ne verecek iğne için HERGÜN dışarı çıkmak OFF OFFF siz kime vurduruyorsunuz ben geçen eczacıya vurduruyordum

Sen mi ben mi ağlıyosun kuzum sakın üzülme hiçbişi olmaz,ben ağır kaldırdım sehba kaldırdım hala umut etmek istiyorum çok üzgünüm ya ama bi taraftan rabbim nasip ettiyse olur diorum
Cnm benim üzülme senin 5. Gün artık tutunmustur yaa ben kaycaklar diye korkuyom:) inşAllah önce sen snra ben ardından güzel haberleri vercez Rabbim bebeklerimizi bizlerden ayırmasınnnnn amin

yok daha söylemedi kulanıcağım şeklini transfer günü söylüyecek sanırım , ,pazartesiden beri yumuşak kapsulünü kullanıyorum vajinadan sabah 8 gece 12 gibi
Ha sen daha transfer yaptirmadin.evet canim transferden sonra muhtemelen hem vajinal devam edersin hem igneyle.allah bebisini tez vakitte kucağına vetsin indallah canim.

5.gun embriyosu 2 tane canim.
Evet canim donduruldu bebuklerim benimde adetimib 6. Gunu bugun. gelecek adetimin 3. Gunu cagirdi doktorum muayne edip hap vericekmis. Ben lucrin kullanmicam demekki.. eee ben niye kullanmicamki ondan direk rahim kalinlastirici hap verikek

Kuzum nerde yaptırdın ve yaşın kaç canım,yani en doğru olan 2tane transfer olması yönetmelik bahanesini sunuyolar çok saçma
Samsun medical park'ta mehmet hocayla yol aliyoruz canim.31 yasindayim.bu 3. Denemem.diger ikisindede samsun tip fakultesinde davut hocayla beraberdim.o da 2 ser tane vermisti.

Evet canim donduruldu bebuklerim benimde adetimib 6. Gunu bugun. gelecek adetimin 3. Gunu cagirdi doktorum muayne edip hap vericekmis. Ben lucrin kullanmicam demekki.. eee ben niye kullanmicamki ondan direk rahim kalinlastirici hap verikek

sen nerde yaptırıon canım

Kizlar transferden sonra hep igne mi veriyo bu drlar benim dr bana igne falan vermedi progestan fitil coraspin folic asit baska birsey yok benim gibi olan var mi
Benim 3.denemem canim.oncekilerde bu kadar yogun kullanmamistim ilaclari.bu sefer doktorum farkli zaten.transfer sonrasi progestan igne gunde bir, progestan vajinal kapsul gunde 3 kere 2 ser tane, estrofem gunde 4, kan sulandirici coraspin yerine (adini hatirlayamadim) gobekten bi igne ve gunde 1 tane folik aliyorum.

Hadi masaalh cnmm bnde bugun opum oldu muhtemelen bnmde ya cumarteai yada pzartesi olur herhalde.. allhim dualarimizi kabul etin pamuklarimiza kavusalim
canııııııııııııım çok sevindim hayırlı olsun inşaallah çok güzel sonuçlar alırsın allah gönlüne göre versin inşaallah

Cokmus yaa... koca bi ilac posetin vardir insallah bu kez bebisin seninle olur canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…