2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzum inanırmısın benim 5.günüm bugün ama şimdiden sanki olmamış gibi ağlıyorum ve seni çok iyi anlıyorum canımın içi ne söylenirki rabbim tez zamanaamanda bizimde yüzümüzü güldürür inşallah

allah razi olsun cnm rabbim insaallah senin yuzunu güldürür cok canim aciyo ama boyle icimi dokecegim beni ben gibi anlayan sizlerin olmasi inan cok iyi geliyo ya ne kadar gezsemde kafami dagitmaya calissamda olmuyo yapamiyorum bi turlu kafamdan atamiyorum umarim birgun yuzumuz guler

Kuzum inanırmısın benim 5.günüm bugün ama şimdiden sanki olmamış gibi ağlıyorum ve seni çok iyi anlıyorum canımın içi ne söylenirki rabbim tez zamanaamanda bizimde yüzümüzü güldürür inşallah
Yaaa kuzum bende sana yazcaktım bende dün oldum transfer bugun jelden snra yürürken orayı burayı topladım makinaya iki bulaşık koydum ayyy bütün gündür ağlıyommmm hala yaniii cok moralim bozulduuu dahada bişe yapmammmm

canım internetten aratırdım inşallah görünür ama transvajinal yazıyo ama seninkisi muhtemelen değerin 2000'e ulaşır diyorum
Kanda B-HCG düzeyi yaklaşık 1500'e ulaştığında yani 4 buçuk - 5 haftalık gebelik olduğunda transvajinal ultrason ile gebelik kesesi görülebilir.
B-HCG düzeyi biraz daha yükselerek 2000-3000 düzeylerine vardığında ise yani ortalama 6 haftalık gebelik olduğunda gebelik kesesi trans abdominal (karından) ultrasonda aracılığıyla da görülebilir.
valla benim beta hcg bugun 3000-3500 arasıdur pazartesi 1650 idi gözükür öylryse inşallah

Yaaa kuzum bende sana yazcaktım bende dün oldum transfer bugun jelden snra yürürken orayı burayı topladım makinaya iki bulaşık koydum ayyy bütün gündür ağlıyommmm hala yaniii cok moralim bozulduuu dahada bişe yapmammmm
Sen mi ben mi ağlıyosun kuzum sakın üzülme hiçbişi olmaz,ben ağır kaldırdım sehba kaldırdım hala umut etmek istiyorum çok üzgünüm ya ama bi taraftan rabbim nasip ettiyse olur diorum

Hergün bi tane kalcadan.dusuk onleyici progestan. Sen niye vurunmuyosun peki??? Doktorun yada hemsiren anlatmadimi nasil kullanacagini canim sana ?
yok daha söylemedi kulanıcağım şeklini transfer günü söylüyecek sanırım , ,pazartesiden beri yumuşak kapsulünü kullanıyorum vajinadan sabah 8 gece 12 gibi

cok sagol cnm ya kafam okadar karisikki burda yapmak hiic istemiyorum istanbula gitmek istiyorum inan sadece tek korkum yeniden tedavi uygulamasi bosa gecen zaman beni yipratiyo eger bu sansi daha gecen sene yapsaydim bu kadar kahrolmazdim gecen sene burda yapardim baktim olmadi bu sene istanbula giderdim bu sene sirf cocuk tedavisi icin izne bile gelmedim bunlarla ugrasmazdim ama simdi burda 4 tane dondurulmus embriyom var napayim daha bilemiyorum kafam donmus gibiyim suanda inan

Kuzum normal sartlarda 25 gun sonra ade olcam. O adetimde hap kullanicakmisim. Haptan yaklasik 15 gun kadar sonrada transfermis. Ben simdi ilac kullanmiyorum. Lucrin ne icin cqnim? Hep okuyorum burdan ama ne ise yariyo bilmiyorum

canım senin dondurulmuşmuydu benim bugun bitti adet ikinciye oldum ya 12 ağustos ve 23 ağustos 01 eylül de lucrin olacaktı adetin 21.günü başlanıo yumurta baskılamak için 12 eylüle kaldı adet olunca estrofem hap başlancak 15 gün sonrası da transfer

İnşallah canım evet doğru söylüyosun hadi bakalım hayırlısı
cumartesi nasıl gelecekse...
bu arada kafamı kurcalayan bi mesele var size bi sorayım....
kanamam yok çok şükür...
lekelenme ne demek bilmiyorum ama bendeki durum şu...
tuvalete gidip silindiğimde akıntının içinde kırmızımsı şeyler geliyor yani tam kırmızı değil doktor normal dedi ama kafama takıldı...
epeydir var bu ama günde 1 kere yada en fazla 2 kere oluyor bzen bi gün olmuyo felan...
ne olabilir???

Kizlar transferden sonra hep igne mi veriyo bu drlar benim dr bana igne falan vermedi progestan fitil coraspin folic asit baska birsey yok benim gibi olan var mi

pırtyaptım kötü düşünme bence iyi olsunnn. bence hiç bi sorun yok tadını çıkar canım..bu arada sen nerede tedavi gördün ?

inan yapmak istemiyorum ama sizlerin tedavilerini kullandiginiz ilaclari okuyunca diyorum ya ben hic ilac kullanmiyomusum gibi geliyo ya inan 2 yildan beri en iyi doktorlara gittim beni bosu bosuna oyaladilar dalga gecer gibi gencsiniz gezip tozun ne boyle cocuk sevgisi diyolardi bana hic bir tedavi uygulamadilar daha bide yuzsuzce adet olsun hemen yine transfer yapariz demis bu sefer 2 tane konulacak ya ya ben doktorunu sunubunu gectim ne kadar ustune dusuyosam olmuyo bunlarin ilgisizligi tedavi eksikleride ustune gelince iyice cildiriyorum yani anlacagin cnm paranla rezil olmak demek bu olsa gerek
Canim allah yardimcin olsun cok uzuldum allahimvsabir versin insallah bir an once toparlanirsin

kayseri memorial de tedavi gördüm....
aslında çok evham yapmıyorum aktif bi kanamam yok ama tüp çocuk ya kıymeti fazla oluyor :)
evt canım kesınlıkle haklısın yıllardır beklenen melek senınle çok değerli ve ıns sonuna kadar senınle olacak:)kayseri memorıale bende gidiyorum ama endokrın uzmanına. kadın doğum doktorum acıbademde ama değiştireceğim. memorıalde senin önerebileceğin doktor var mı acaba ?

Trnsferin.oldunu bibemolsa.. hadi hyrli olsun kndine iyi bak cnm bnmm bulasik ew kacmiyrya onmli oln senn kndini iyi hisstmen.. dikkat et kndine hemem.ttjnsun bebginn

Son düzenleme:
evt canım kesınlıkle haklısın yıllardır beklenen melek senınle çok değerli ve ıns sonuna kadar senınle olacak:)kayseri memorıale bende gidiyorum ama endokrın uzmanına. kadın doğum doktorum acıbademde ama değiştireceğim. memorıalde senin önerebileceğin doktor var mı acaba ?
ben arzu hanımdan cok memnun kaldım kesinlikle öneriririm

allah razi olsun cnm rabbim insaallah senin yuzunu güldürür cok canim aciyo ama boyle icimi dokecegim beni ben gibi anlayan sizlerin olmasi inan cok iyi geliyo ya ne kadar gezsemde kafami dagitmaya calissamda olmuyo yapamiyorum bi turlu kafamdan atamiyorum umarim birgun yuzumuz guler
ne desek boş bu duyguyu biliyorum ama bak toparladım 2. Tedaviye başladım bile sende inşallah toparlayacaksınız zor olacak ama olacak

Kizlar transferden sonra hep igne mi veriyo bu drlar benim dr bana igne falan vermedi progestan fitil coraspin folic asit baska birsey yok benim gibi olan var mi

Trnsfermi.oldun.cnm.. sen dun.opu olmadinmi ynlismi hatrliyrum bnmkide jel crinone midir nedir.. corasprin.. folik asit.. bnm 2tane daha 5gunlukilacim var biri peridonel sanirim.biride tetradox5gun.kullncam..

X