2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnmm senn sonuc ne oldu bussat oldu hala hber yok senden umarum iyisindir..

kizlar iyi aksamlar desteginiz icinn cook sagolun ama maalesef sonuc negativ:-( cok isterdim mutlu haber vermeyi olmadi benim test saatim gecti oyuzden gec ogrendim sadece tek bildigim inanin turkiyenin kiymetini bilin ben varya suanda turkiyede tedavi olmak icin butun servetimi harcardim okadar gozume gelmez yani ama bu yabancilarin bizim gibileri anlamasini beklemiyorum anlamazda zaten...sadece bana ne yapacagimi soyleyyin cunku burdaki doktorlardan nefret ediyorum:-(

Slm kızlar topiği uzun zamandır okuyorum hayırlı guzel sonuçlar alanlara Rabbim sağlıklı sıhhati kucaklarına da almayı nasip etsin inşallah negatif olanlarada Rabbim sabır versin güç versin en yakın zamanda da bebişlerine kavuştursun hep söylüyoruz bizi en ii biz anlarız bende bugün transferimi oldum 3. Gün embriyosu buz bebeklerimi aldım her zaman yazamasamda sizleri takip etcem sizde dualarınıza beni de ekleyin

Kacinci gun.embryosu.. canim.senn
Kizlar yarin 9. Gunum. Kan testi yaptirimmi ne dersiniz ? Progestan igneleri canima tak etti
mrb canım benimde 2. Denemem bu ilk denememde o iğnelerden bende vuruldum oturamıyodum artık ağladım acısından hemşireyi aradım jel kullansam dedim yok olmaz devam demişti seni çok ii anlıyorum ama bak arkadaşların dediği gibi test için az daha bekle sabret o kadar vurulmuşsun bebeğin seninledir inşallah

Cok.uUldum.be birtanemmm insallh buraya turkiyye gelirain cnm uzulme.ne.olur.. lutfen ne diycegimi bilmiyrum.. ama umidin korelmeain sakinn

Hosgeldin cnm aramiza.insallhhhh guzel haberlrini aliriz... hayrlisi allhtan rabbim herkeain yar ve yarsimcisi olsun..

Kuzum inanırmısın benim 5.günüm bugün ama şimdiden sanki olmamış gibi ağlıyorum ve seni çok iyi anlıyorum canımın içi ne söylenirki rabbim tez zamanaamanda bizimde yüzümüzü güldürür inşallah

Cok.uUldum.be birtanemmm insallh buraya turkiyye gelirain cnm uzulme.ne.olur.. lutfen ne diycegimi bilmiyrum.. ama umidin korelmeain sakinn

inan yapmak istemiyorum ama sizlerin tedavilerini kullandiginiz ilaclari okuyunca diyorum ya ben hic ilac kullanmiyomusum gibi geliyo ya inan 2 yildan beri en iyi doktorlara gittim beni bosu bosuna oyaladilar dalga gecer gibi gencsiniz gezip tozun ne boyle cocuk sevgisi diyolardi bana hic bir tedavi uygulamadilar daha bide yuzsuzce adet olsun hemen yine transfer yapariz demis bu sefer 2 tane konulacak ya ya ben doktorunu sunubunu gectim ne kadar ustune dusuyosam olmuyo bunlarin ilgisizligi tedavi eksikleride ustune gelince iyice cildiriyorum yani anlacagin cnm paranla rezil olmak demek bu olsa gerek

Ben hem ignesini hemde gunde 3 defa 2.ser tane vajinal tabletini kullaniyorum progestanin. Progestan manyagi oldu benim embriyolar :) kafalari bi milyon yani.insallah hala benimledir en azindan biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…